Rozmiar
Koncentrat do chłodnic (typu G12+/G30)
A~5010193~92038
Bestseller
PARYS
Płyn do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30/G13) Żółty PRESTONE COR-GUARD 4L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
72.00
zł 70.57
57.37 zł
(17.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30/G13) Żółty PRESTONE COR-GUARD 4LCONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
124.01
zł 121.52
98.80 zł
(30.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30) Żółty PRESTONE COR-GUARD 1LCONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
39.47
zł 38.68
31.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Żółty KTT YELLOW 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
121.22
zł 109.94
89.38 zł
(21.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Żółty KTT YELLOW 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
407.93
zł 358.98
291.85 zł
(17.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Żółty KTT YELLOW 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
400.83
zł 363.16
295.25 zł
(18.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
GYS
Płyn transferujący ciepło GYS 082212
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
206.05
zł 187.50
152.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
HEPU
Koncentrat do chłodnic (G12/G30) x 12szt.
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Czerwony
Norma SKODA G 012 A8D A1 SEAT G 012 A8D A1 GM-OPEL 1940 663 VW TL 774-D AUDI G 012 A8D A1 VW G 012 A8D A1 VOLVO 1381080
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
529.70
zł 482.02
391.89 zł
(26.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
GYS
Płyn transferujący ciepło GYS 062511
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
423.76
zł 385.62
313.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30/G12/G30) Różowy GLYSANTIN G30 CONC 210L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12/G30 G12+/G30
Pojemność [l] 210
Kolor Różowy
Norma DAF 74002 DEUTZ DQC CB-14 AS 2108-2004 MAT 74002 VW TL 774-D/F PN-C-40007:2000 MB 326.3 AFNOR NF R 15-601 ASTM D3306 MAN 324 SNF ASDM D 4985 MB 325.3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
4 676.55
zł 4 583.02
3 726.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł