Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Lakiernictwo KAJA VW SCIROCCO Van (137) 1.4 TSi

A~5011036
Wyświetlamy dla Ciebie:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

KAJA
Mikrofibra PVA MICRO MAX 5szt. KAJA 7794

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał PVA Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 245
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
65.25 
zł
59.38
48.28 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra PVA MICRO MAX 5szt. KAJA 7770

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał PVA Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 245
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
79.22 
zł
72.09
58.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra Max Frotte 5szt. 4311

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 350
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
68.71 
zł
62.52
50.83 zł
(12.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 10szt. 4335

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
70.05 
zł
63.74
51.82 zł
(6.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 10szt. KAJA CARWASH 4342

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
66.72 
zł
60.71
49.36 zł
(6.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 10szt. KAJA CARWASH 4359

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
66.72 
zł
60.71
49.36 zł
(6.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 6179

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
51.78 
zł
47.12
38.31 zł
(9.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 6193

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
56.38 
zł
51.30
41.71 zł
(10.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 6483

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 320
Struktura waflowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
69.14 
zł
62.91
51.15 zł
(12.58 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 6506

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 240
Struktura gładka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
55.61 
zł
50.60
41.14 zł
(10.12 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 6520

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 200
Struktura gładka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
50.85 
zł
46.27
37.62 zł
(9.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 7169

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.54 
zł
52.36
42.57 zł
(10.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 7183

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.54 
zł
52.36
42.57 zł
(10.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 8128

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 350
Struktura bezszwowa perłowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
66.74 
zł
60.74
49.38 zł
(12.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 8159

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 380
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
67.96 
zł
61.84
50.28 zł
(12.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł