Łożyska
A~5010958
SNR
Łożysko 6206.S.EE /SNR/
Rodzaj łożyskowania kulkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
39.99
zł 39.99
32.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 2201-2RS-TVH /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe wahliwe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
90.61
zł 76.84
62.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
232.65
zł 193.10
156.99 zł
(19.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
200.92
zł 164.76
133.95 zł
(16.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
331.78
zł 298.61
242.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x62x17mm 6305-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
123.60
zł 123.60
100.49 zł
(12.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 10x26x8mm 6000-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
26.27
zł 21.81
17.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 10x30x9mm 6200-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Szerokość [mm] 9
Cena katalogowa  
29.05
zł 24.11
19.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 35x62x18mm 32007-X /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 18
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
64.97
zł 57.05
46.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 17x35x10mm 6003-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
28.52
zł 23.68
19.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 40x80x18mm 6208-2Z-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 18
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
25.95
zł 25.95
21.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
148.31
zł 148.31
120.58 zł
(7.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 12x32x10mm 6201-2RS-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
114.77
zł 114.77
93.31 zł
(5.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
INA
Łożysko GRAE25-NPP-B /INA/
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 31
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
86.99
zł 72.63
59.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
90.07
zł 76.38
62.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko kulkowe zwykłe 25x52x15mm PFI 6205-2RS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
24.82
zł 24.82
20.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x90x51,6mm K 6210-2RS /ZVL/ UD210
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 51.6
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
57.47
zł 57.47
46.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
559.23
zł 475.35
386.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 75x130x27,25mm 30215 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 75
Średnica zewnętrzna [mm] 130
Szerokość [mm] 27.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
85.34
zł 85.34
69.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 35x72x17mm 6207-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 17
Cena katalogowa  
368.36
zł 302.05
245.57 zł
(30.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FERSA
Łożysko 44,45x82,931x23,812mm 25580/25520 /FERSA/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 44.45
Średnica zewnętrzna [mm] 82.931
Szerokość [mm] 23.812
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
104.60
zł 104.60
85.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 12x28x8mm 6001-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
22.87
zł 18.98
15.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
159.56
zł 159.56
129.72 zł
(7.98 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 70x110x25mm 32014-X /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 70
Średnica zewnętrzna [mm] 110
Szerokość [mm] 25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
175.48
zł 175.48
142.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
274.82
zł 228.10
185.45 zł
(22.81 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
INA
Łożysko GRAE35-NPP-B /INA/
Rodzaj łożyskowania samonastawne
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 39
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
127.60
zł 106.54
86.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
141.25
zł 141.25
114.84 zł
(7.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6302-2Z /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
25.87
zł 21.93
17.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko PC30550023CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 23
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
48.79
zł 40.74
33.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 35x80x32,75mm 32307 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 32.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
123.33
zł 123.33
100.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
11 z 155
następna



