Łożyska
A~5010958
SKF
Łożysko 30x55x13mm 6006-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
43.28
zł 43.28
35.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 20x52x16,25mm 30304 /SKF/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16.25
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
66.27
zł 66.27
53.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x72x28,75mm 32306 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 28.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
101.75
zł 83.43
67.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko UCP207 /TIMKEN/
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 93
Szerokość [mm] 42.9
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
103.70
zł 85.03
69.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 5309-2RS-C3 /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 39.7
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
138.20
zł 138.20
112.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
279.06
zł 228.83
186.04 zł
(22.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
280.07
zł 229.65
186.71 zł
(22.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 55x100x21mm 6211-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Szerokość [mm] 21
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
31.08
zł 31.08
25.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HC-CARGO
Pierścień wewnętrzny łożyska CAR231827
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 37
Cena katalogowa  
7.20
zł 6.97
5.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25,4x57,15x19,431mm M84548/10 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25.4
Średnica zewnętrzna [mm] 57.15
Szerokość [mm] 19.431
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
77.92
zł 77.92
63.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
C.E.I
Łożysko, mech. skrzyni biegów 130304
Średnica wewnętrzna [mm] 80
Średnica zewnętrzna [mm] 140
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Cena katalogowa  
286.79
zł 258.10
209.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
EZO
Łożysko 12x24x6mm 6901.2RS /EZO/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 24
Szerokość [mm] 6
Cena katalogowa  
14.61
zł 12.20
9.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
C.E.I
Łożysko półosi/wału napędowego 530636
Średnica wewnętrzna [mm] 55
Średnica zewnętrzna [mm] 100
Cena katalogowa  
101.50
zł 91.35
74.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x52x16mm 51206 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania wzdłużne
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
23.01
zł 23.01
18.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x35x10mm 6003-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
123.60
zł 123.60
100.49 zł
(6.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Element skrzyni biegów 31308 /TIMKEN/
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
156.71
zł 135.56
110.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko 39x68,07x37mm PW39680737CS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 39
Średnica zewnętrzna [mm] 68.07
Szerokość [mm] 37
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
66.24
zł 66.24
53.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 40x80x30,2mm 3208-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 30.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
84.75
zł 84.75
68.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x47x22,2mm 3303-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 22.2
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
54.14
zł 54.14
44.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
276.14
zł 229.20
186.34 zł
(22.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
20.26
zł 16.62
13.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 8x22x7mm 608-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 7
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
79.46
zł 79.46
64.60 zł
(3.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FERSA
Łożysko 47,625x96,838x21mm 386A/382A /FERSA/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 47.625
Średnica zewnętrzna [mm] 96.838
Szerokość [mm] 21
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
90.05
zł 79.15
64.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
16.96
zł 14.24
11.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FŁT KRAŚNIK – PBF
Łożysko 95x135x20mm 515-838 /FLT/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 95
Średnica zewnętrzna [mm] 135
Szerokość [mm] 20
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
93.90
zł 81.03
65.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
C.E.I
Łożysko, mech. skrzyni biegów 130308
Średnica wewnętrzna [mm] 49.2
Średnica zewnętrzna [mm] 103.1
Rodzaj łożyskowania kulkowe
Cena katalogowa  
191.12
zł 172.00
139.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x35x10mm 51104 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania wzdłużne
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 10
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
100.64
zł 100.64
81.82 zł
(10.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
135.95
zł 135.95
110.53 zł
(6.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 45x85x19mm 6209-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 85
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
226.91
zł 226.91
184.48 zł
(22.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 65x120x23mm 6213 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 65
Średnica zewnętrzna [mm] 120
Szerokość [mm] 23
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
47.36
zł 47.36
38.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
17 z 155
następna



