Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | ENGITECH | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


ENGITECH
Podkładka ENT250252/160

Średnica wewnętrzna [mm] 21.5
Średnica zewnętrzna [mm] 24.3
Grubość [mm] 1.6
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
49.20 
zł
49.20
40.00 zł
(9.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Zestaw naprawczy systemu Common-Rail ENT250054/365

Długość [mm] 3.65
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
26.38 
zł
26.38
21.45 zł
(5.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ENGITECH
Element pompy paliwa ENT230173

Nazwa asortymentu Wkład sprzęgła kłowego napędu pompy CR
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
86.10 
zł
86.10
70.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

ENGITECH
Zawór wtryskiwacza ENT250458

Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
92.25 
zł
92.25
75.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Zestaw przewodów zapłonowych ENT910302

Liczba przewodów [szt.] 3
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
112.02 
zł
100.81
81.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Kompletny zestaw uszczelek silnika ENT000180

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
90.23 
zł
90.23
73.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Uszczelka głowicy cylindrów ENT010181

Liczba cylindrów [szt.] 4
Oferta Budowlane
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
182.67 
zł
158.01
128.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Uszczelka głowicy cylindrów ENT010557

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
97.77 
zł
97.77
79.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Uszczelniacz wału korbowego ENT020745

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
11.06 
zł
11.06
8.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

ENGITECH
Uszczelka układu wydechowego ENT680029

Norma emisji spalin EURO 6
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
101.55 
zł
101.54
82.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Mechanizm wyrównoważający ENT420045

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
876.22 
zł
876.22
712.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Element pompy paliwa ENT230086

Nazwa asortymentu Zaślepka pompy
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
5.69 
zł
5.69
4.63 zł
(0.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Zawór regulujący ilość paliwa (system Common Rail) ENT260102

Nazwa asortymentu Zawór regulacji ilości paliwa
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
344.40 
zł
344.40
280.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Miarka poziomu oleju ENT490022

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
70.42 
zł
70.42
57.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250317/097

Średnica wewnętrzna [mm] 14.5
Średnica zewnętrzna [mm] 17.5
Grubość [mm] 0.97
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
49.08 
zł
49.08
39.90 zł
(9.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250317/099

Średnica wewnętrzna [mm] 14.5
Średnica zewnętrzna [mm] 17.5
Grubość [mm] 0.99
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
49.08 
zł
49.08
39.90 zł
(9.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Podkładka ENT250252/1585

Średnica wewnętrzna [mm] 21.5
Średnica zewnętrzna [mm] 24.3
Grubość [mm] 1.585
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
51.41 
zł
51.41
41.80 zł
(10.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Uszczelka pokrywy zaworów ENT013038

Materiał Guma
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
52.31 
zł
52.31
42.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ENGITECH
Zestaw pierścieni tłoka ENT041109 STD

Średnica [mm] 85
Wymiar STD
Wysokość pierścienia 1 [mm] 2
Wysokość pierścienia 2 [mm] 7
Wysokość pierścienia 3 [mm] 2
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
84.22 
zł
74.96
60.94 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Uszczelka pokrywy zaworów ENT013167

Materiał Guma
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
83.94 
zł
83.94
68.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ENGITECH
Uszczelka głowicy cylindrów ENT014026

Grubość [mm] 0.5
Średnica [mm] 84.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
120.34 
zł
120.34
97.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Uszczelka rury wydechowej ENT680009

Długość [mm] 127.6
Szerokość [mm] 127.6
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.46 
zł
63.44
51.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Sitko pompy paliwa ENT190106

Nazwa asortymentu Filtr modułu pompy paliwa
Długość [mm] 56
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.81 
zł
23.81
19.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

ENGITECH
Uszczelka pokrywy zaworów ENT010384

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
133.61 
zł
133.61
108.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Moduł dozujący, wtrysk mocznika (AdBlue) ENT570101

Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 511.71 
zł
1 511.56
1 228.91 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Pompa podciśnieniowa układu hamulcowego ENT400054

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
528.25 
zł
457.20
371.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ENGITECH
Elektryczna pompa paliwa ENT100056

Tryb pracy Elektryczny
Ciśnienie bar [bar] 0.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
305.70 
zł
294.24
239.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Zestaw przewodów wysokiego ciśnienia układu wtryskowego ENT170012

Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
288.29 
zł
259.46
210.94 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Korek wlewu oleju ENT491053

Średnica [mm] 50 60
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
17.23 
zł
15.51
12.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ENGITECH
Kolektor dolotowy ENT320114

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
454.92 
zł
393.74
320.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 138 z 217 następna