Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | MOTUL | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


MOTUL
Olej, automatyczna skrzynia biegów (ASG) 70W 20l

70W 20l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
968.33 
zł
919.92
747.90 zł
(46.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 2T MOTUL Snowpower 4l 2T, API TC JASO FC Syntetyczny

4l

API TC
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
169.01 
zł
169.00
137.40 zł
(42.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 208l 8100

5W30 208l

API SP
ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
9 szt.
Cena katalogowa  
9 232.77 
zł
8 771.13
7 131.00 zł
(42.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 60l 8100

0W20 60l

API ILSAC GF-7A SQ RC
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
4 107.20 
zł
3 901.84
3 172.23 zł
(65.03 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 208l SPECIFIC

0W20 208l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
11 012.35 
zł
10 461.73
8 505.47 zł
(50.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 208l MULTI

208l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
11 016.20 
zł
10 465.39
8 508.45 zł
(50.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej hydrauliczny 32 20l RubRIC

32 20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
540.56 
zł
465.96
378.83 zł
(23.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W20 20l SPECIFIC

5W20 20l

API SN
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
10 szt.
Cena katalogowa  
1 298.08 
zł
1 233.17
1 002.58 zł
(61.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy SPECIFIC 5W40

5W40 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
9 szt.
Cena katalogowa  
450.24 
zł
355.69
289.18 zł
(71.14 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Zmywacz do filtra powietrza MOTUL AIR FILTER CLEAN 5l do czyszczenia do filtrów piankowych/gąbkowych

5l

Przeznaczenie Motocykle Quad
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
9 szt.
Cena katalogowa  
333.81 
zł
333.81
271.39 zł
(66.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 60l 8100

0W20 60l

API SP
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
3 967.02 
zł
3 768.67
3 063.96 zł
(62.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 60l MULTI

60l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
3 358.13 
zł
3 190.23
2 593.68 zł
(53.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W30 4l 300V Racing/Road syntetyczny

0W30 4l

Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
458.99 
zł
459.00
373.17 zł
(114.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe

MOTUL
Olej silnikowy 20W60 60l 300V LE MANS syntetyczny

20W60 60l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
6 841.31 
zł
6 841.31
5 562.04 zł
(114.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W20 208l NGEN HYBRID

0W20 208l

API SP ILSAC GF-6A
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
14 148.27 
zł
13 440.86
10 927.53 zł
(64.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej hydrauliczny 46 208l RubRIC

46 208l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
4 896.78 
zł
4 221.03
3 431.73 zł
(20.29 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W40 208l 8100

5W40 208l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(2)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
8 080.44 
zł
7 676.42
6 240.99 zł
(36.91 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 4T 0W40 MOTUL Snowpower 1l 4T estrowy, API SL JASO MA-2 Syntetyczny

0W40 1l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
96.01 
zł
96.00
78.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 60l NGEN 4

10W40 60l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
2 303.02 
zł
2 187.86
1 778.75 zł
(36.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 208l SPECIFIC

5W30 208l

ACEA C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
9 072.31 
zł
8 618.70
7 007.07 zł
(41.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l MULTI

1l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.95 
zł
95.05
77.28 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej silnikowy 10W40 208l 5100 półsyntetyczny

10W40 208l

API SM
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
9 050.00 
zł
9 050.00
7 357.72 zł
(43.51 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 4T 0W40 MOTUL Snowpower 4l 4T estrowy, API SL JASO MA-2 Syntetyczny

0W40 4l

API SL
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
322.01 
zł
322.00
261.79 zł
(80.50 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Płyn do chłodnic -37°C gotowy do użycia

20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
545.26 
zł
545.27
443.31 zł
(27.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Oleje sportowe

MOTUL
Olej silnikowy 15W50 60l 300V COMP syntetyczny

15W50 60l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
6 807.39 
zł
6 807.39
5 534.46 zł
(113.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOTUL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 208l MOTYLGEAR

75W90 208l

API GL-5 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
9 218.27 
zł
8 757.35
7 119.80 zł
(42.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 0W30 60l SPECIFIC

0W30 60l

ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
4 077.29 
zł
3 873.43
3 149.13 zł
(64.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej przekładniowy 80W90 208l DRIVE

80W90 208l

API GL-5 GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
6 147.13 
zł
5 298.83
4 307.99 zł
(25.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej przekładniowy 10W30

10W30 208l

API GL-4
Przeznaczenie Agro
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
6 890.00 
zł
5 939.19
4 828.61 zł
(28.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej hydrauliczny 32 208l RubRIC

32 208l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
4 699.77 
zł
4 051.20
3 293.66 zł
(19.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 13 z 17 następna