Sklep Inter Cars | THERMOTEC COOLANTS | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
297.20
zł 261.53
212.63 zł
(13.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (ECO) Zielony KTT EKO 5L RTU SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
316.20
zł 286.79
233.16 zł
(14.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) x 12szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
164.38
zł 149.09
121.21 zł
(12.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy KTT G12 EVO 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
34.44
zł 31.24
25.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
90.34
zł 81.94
66.62 zł
(16.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) x 4szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
176.92
zł 160.47
130.46 zł
(8.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
19.62
zł 17.80
14.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
27.52
zł 24.96
20.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Żółty KTT YELLOW 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
271.02
zł 238.50
193.90 zł
(11.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (EXTREME) Różowy KTT EXTREME 5L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
73.31
zł 73.30
59.59 zł
(14.66 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
24.87
zł 22.56
18.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy KTT G12 EVO 20L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
236.17
zł 213.97
173.96 zł
(10.70 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (ECO) Zielony KTT EKO 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
30.85
zł 27.98
22.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (EXTREME) Żółty KTT RACECOOL 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
23.36
zł 21.18
17.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Żółty KTT YELLOW 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
76.24
zł 69.15
56.22 zł
(13.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
191.78
zł 168.77
137.21 zł
(8.44 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 60L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
616.48
zł 558.53
454.09 zł
(9.31 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 200L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
1 573.55
zł 1 390.63
1 130.59 zł
(6.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy KTT G12 EVO 5L RTU SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
230.03
zł 208.64
169.63 zł
(10.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (ECO) Zielony KTT EKO 20L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
325.84
zł 295.21
240.01 zł
(14.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
299.17
zł 271.06
220.37 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Żółty KTT YELLOW 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
121.22
zł 109.94
89.38 zł
(21.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
91.76
zł 83.22
67.66 zł
(16.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12 Evo/G65) Różowy KTT G12 EVO 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
69.15
zł 62.72
50.99 zł
(12.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Żółty KTT YELLOW 20L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
268.39
zł 243.16
197.69 zł
(12.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (Hybrid) Różowy KTT HYBRID 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
31.00
zł 28.12
22.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (ECO) Zielony KTT EKO 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
93.43
zł 84.75
68.90 zł
(16.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
172.84
zł 156.59
127.31 zł
(7.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
2 z 3
następna