Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | TOURMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DH75 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
174.33 
zł
174.33
141.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Kup olej ELF i zgarnij filtr za 1 PLN

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-DY38 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
148.18 
zł
148.18
120.47 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca ACY-254 Tył pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
63.68 
zł
63.98
52.02 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Regulator napięcia RGU-162 (12V) pasuje do HONDA

Nazwa Regulator napięcia
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
547.18 
zł
547.18
444.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego BCP-129 Przód, bez uszczelniaczy pasuje do HONDA

Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
129.25 
zł
129.25
105.08 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Pokrywa zbiorniczka płynu hamulcowego z membraną Przód pasuje do KAWASAKI

Nazwa Pokrywa zbiorniczka płynu hamulcowego z membraną
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
131.99 
zł
131.99
107.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-312 Przód pasuje do SUZUKI

Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
134.05 
zł
134.05
108.98 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw łożysk główki ramy SSK100 30x48x13 30x48x13 pasuje do KAWASAKI

Nazwa Zestaw łożysk główki ramy
Średnica zewnętrzna [mm] 48
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
229.05 
zł
230.19
187.15 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-111 Tył (z uszczelniaczem) pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
147.13 
zł
147.13
119.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
2 szt.
Cena katalogowa  
96.25 
zł
96.25
78.25 zł
(24.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-320 Przód (z uszczelniaczem) pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
145.02 
zł
145.02
117.90 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Regulator napięcia RGU-191 (12V) pasuje do HONDA

Nazwa Regulator napięcia
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
747.46 
zł
751.21
610.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-338 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do SUZUKI

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
199.52 
zł
199.52
162.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-155 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
192.46 
zł
193.43
157.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Cewka zapłonowa IGN-423

Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
210.64 
zł
208.92
169.85 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Pływak FLP-K2 pasuje do KAWASAKI

Nazwa Pływak
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
116.58 
zł
116.58
94.78 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Króciec ssący CHY-902 pasuje do YAMAHA

Nazwa Króciec ssący
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
193.84 
zł
193.84
157.59 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-021 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
102.47 
zł
102.47
83.31 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-009 Przód (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
105.87 
zł
105.87
86.07 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-117 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
138.62 
zł
138.62
112.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-431 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
97.40 
zł
97.40
79.19 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-332 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
129.27 
zł
129.27
105.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-205 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do YAMAHA

Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
34.80 
zł
34.80
28.29 zł
(8.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego BCP-112 Przód, bez uszczelniaczy pasuje do HONDA

Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód
Średnica zewnętrzna [mm] 26.95
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
122.23 
zł
122.23
99.37 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-211 Przód pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
96.43 
zł
96.43
78.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Podnóżki / Stopki STR-P05 pasuje do HONDA

Nazwa Podnóżki / Stopki
Nazwa asortymentu Podnóżek
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
94.02 
zł
94.02
76.44 zł
(47.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Podnóżki / Stopki STR-M10 pasuje do HONDA

Nazwa Podnóżki / Stopki
Nazwa asortymentu Podnóżek
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
123.36 
zł
123.36
100.29 zł
(61.68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-025 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
158.67 
zł
159.47
129.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw łożysk koła WBK-133 Tył (z uszczelniaczami) pasuje do SUZUKI

Nazwa Zestaw łożysk koła
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
227.96 
zł
227.96
185.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-317 Przód pasuje do SUZUKI

Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
253.27 
zł
253.27
205.91 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 34 z 70 następna