Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Sklep Inter Cars | TOURMAX | – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych


TOURMAX
Komplet króćców ssących CHH-28 pasuje do HONDA

Nazwa Komplet króćców ssących
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
108.95 
zł
108.95
88.58 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Kup olej ELF i zgarnij filtr za 1 PLN

TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCF-405 Przód/Tył pasuje do BMW; KAWASAKI; SUZUKI; YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Przód Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
5 szt.
Cena katalogowa  
117.69 
zł
117.69
95.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
2 szt.
Cena katalogowa  
60.47 
zł
60.47
49.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Regulator napięcia RGU-220 (12V) pasuje do YAMAHA

Nazwa Regulator napięcia
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
336.86 
zł
336.86
273.87 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Regulator napięcia RGU-313 (12V) pasuje do SUZUKI

Nazwa Regulator napięcia
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
458.65 
zł
458.65
372.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Uszczelka pompy wody WMS-902 pasuje do KAWASAKI 450 (Ltd), 500 (Vulcan), 500 (Ninja), 250 (Super Sherpa), 600, 650, 250

Nazwa Uszczelka pompy wody
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
9 szt.
Cena katalogowa  
116.62 
zł
116.62
94.81 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw łożysk główki ramy SSK904 25x47x15 25x47x15 pasuje do SUZUKI

Nazwa Zestaw łożysk główki ramy
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
226.95 
zł
226.95
184.51 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia FRK-906R Przód pasuje do KAWASAKI; SUZUKI; YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy zawieszenia
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
161.49 
zł
161.49
131.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Komplet króćców ssących CHY-26 pasuje do YAMAHA

Nazwa Komplet króćców ssących
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
273.42 
zł
273.42
222.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
2 szt.
Cena katalogowa  
112.00 
zł
112.57
91.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego CPK-905 Tył, z uszczelniaczami pasuje do KAWASAKI; SUZUKI

Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Tył
Średnica wewnętrzna [mm] 25.6
Średnica zewnętrzna [mm] 30.1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
4 szt.
Cena katalogowa  
95.13 
zł
95.13
77.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-Y18 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.42 
zł
78.42
63.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy siłownika sprzęgła pasuje do SUZUKI 1200 (Bandit), 1100G, 1200 (Inazuma), 1300R (Hayabusa), 1400, 1100, 1100W, 900R, 1400GL, 1400GLF (Intruder), 1400GLP (Intruder)

Nazwa Zestaw naprawczy siłownika sprzęgła
Do koszyka
(0)
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
2 szt.
Cena katalogowa  
87.93 
zł
87.93
71.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Polecamy montaż w warsztacie

TOURMAX
Przekaźnik pompy paliwa FCR-101 pasuje do HONDA

Nazwa Przekaźnik pompy paliwa
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
86.84 
zł
87.27
70.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-1 x56 10szt.

Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 56
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
94.16 
zł
94.16
76.55 zł
(9.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia TOURMAX CIR-3 x58 10szt.

Nazwa Zabezpieczenie uszczelniacza przedniego zawieszenia
Średnica zewnętrzna [mm] 58
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
86.56 
zł
86.56
70.37 zł
(8.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-S2 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do SUZUKI

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
53.33 
zł
53.33
43.36 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
2 szt.
Cena katalogowa  
101.35 
zł
101.35
82.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zacisku hamulca BCF-208 Przód pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy zacisku hamulca
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
10 szt.
Cena katalogowa  
159.25 
zł
159.25
129.47 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy pompy hamulcowej MSB-216 Przód pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy pompy hamulcowej
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
2 szt.
Cena katalogowa  
116.53 
zł
116.53
94.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-123 (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do HONDA

Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
107.87 
zł
107.87
87.70 zł
(26.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zawieszenia SAO-112 pasuje do HONDA

Nazwa Zestaw naprawczy zawieszenia
Nazwa asortymentu Zestaw naprawczy wahacza
Do koszyka
(0)
4 szt.
Cena katalogowa  
181.92 
zł
181.92
147.90 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Uszczelka pompy wody WPG-301 pasuje do SUZUKI 1000 (V-Strom), 1000, 1000S

Nazwa Uszczelka pompy wody
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
3 szt.
Cena katalogowa  
34.88 
zł
35.06
28.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Łańcuch rozrządu liczba ogniw 126, fabrycznie zakuty, płytkowy pasuje do KAWASAKI 1000SX, 1000 (NINJA), 1000 (Ninja), 1000 ABS (Ninja); SUZUKI 750

Nazwa Łańcuch rozrządu
Liczba ogniw [szt.] 126
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (wtorek)
2 szt.
Cena katalogowa  
497.07 
zł
497.07
404.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TOURMAX
Uszczelka komory pływakowej FBG-216V (ilość w opakowaniu 4szt.)pasuje do SUZUKI; YAMAHA

Nazwa Uszczelka komory pływakowej
Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
63.15 
zł
63.15
51.34 zł
(15.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
7 szt.
Cena katalogowa  
140.54 
zł
140.54
114.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy gaźnika CAB-Y37 ; dla liczby gaźników 1 pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy gaźnika
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
67.07 
zł
67.07
54.53 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Zestaw naprawczy zaworu Air-Cut ACV-203 pasuje do YAMAHA

Nazwa Zestaw naprawczy zaworu Air-Cut
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
53.98 
zł
53.98
43.89 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Regulator napięcia RGU-428 (12V) pasuje do KAWASAKI

Nazwa Regulator napięcia
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
632.37 
zł
635.55
516.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOURMAX
Tłoczek zacisku hamulcowego CPK-323-L Przód, z uszczelniaczami pasuje do SUZUKI

Nazwa Tłoczek zacisku hamulcowego
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w środę
5 szt.
Cena katalogowa  
60.52 
zł
60.52
49.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 38 z 70 następna