Materiały i akcesoria SEAT EXEO (3R2) 2.0 TDI
A~5010146
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED47783
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Dół
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
29.03
zł 29.03
23.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Blok silnika
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
3.16
zł 2.84
2.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba 1.40021
Wymiar gwintu [mm] M18
Długość [mm] 87
Rozmiar klucza [mm] 24
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
45.81
zł 41.23
33.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 60,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 65,1/63,4 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-4M24X240
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 3
Długość śruby [mm] 240
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
38.29
zł 34.46
28.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,0/6,4 15G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 15
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.27
zł 10.22
8.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WABCO
Nakrętka 891 500 464 4
Wymiar gwintu [mm] M26
Skok gwintu [mm] 1.5
Kategoria produktów Pneumatyczna
Kształt – Typ Pierścienie, tulejki, o-ringi , nakrętki
Typ Nakrętka
Materiał Metal
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.91
zł 9.82
7.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,0 5G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 5
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
9.16
zł 9.11
7.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE ISUZU
Szpilka ISU8943834372
Sposób mocowania Szpilka
Długość [mm] 29 43
Wymiar gwintu [mm] M18
Miejsce zabudowy Tył
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
42.26
zł 38.88
31.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody ciężarowe ARKTIK A 34
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 225/90R20 225/70R22.5 245/75R22.5 260/70R20 265/70R19.5 280/70R20 295/75R16 315/75R16 35X11.50R16 7.50R20 8.00R20 8.25R17 8R22.5 9.5R19.5 9R19.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 254.60
zł 1 191.87
969.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 16" zestaw 4szt. MMT A112 2047 16"
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Omega
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
114.73
zł 100.97
82.09 zł
(25.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe MMT 4X4/400
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 195/55R20 205/55R19 205/75R16 205/80R16 205R16 215/55R18 215/65R17 215/75R16 215/80R15 215R15 225/40R20 225/45R19 225/55R18 225/60R17 225/65R16 225/70R16 225/75R15 235/45R19 235/50R18 235/55R17 235/65R16 235/70R15 245/35R20 245/45R18 245/50R17 255/45R18 255/60R15 265/30R20 265/35R19 215/55R19 235/35R20 205/65R17.5 7.00R15 7.00R16
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
294.76
zł 280.02
227.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe 4X4/380
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 155/70R19 185/75R16 185/80R16 185R16 195/80R15 195R15 205/65R16 205/70R15 205/75R14 205/75R15 205/80R14 205R14 215/60R16 215/65R15 215/70R15 215/75R14 225/40R18 225/60R15 235/60R15 245/40R17 175/60R19
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
491.56
zł 466.98
379.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED73383
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Dół Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
56.60
zł 56.60
46.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Zestaw naprawczy, wał napędowy AUG59330
Nazwa asortymentu Nakrętka
Skok gwintu [mm] 1.25
Rozmiar klucza [mm] 18
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1.93
zł 1.73
1.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba, łożyskowanie belki osi
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 60
Oferta Ciężarowe
Rozmiar klucza [mm] 18
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
11.18
zł 10.06
8.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED69980
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Dół
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
89.99
zł 89.99
73.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Część mocująca drążek kierowniczy - skok gwintu 1,5 mm
Nazwa asortymentu Nakrętka
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
4.49
zł 4.05
3.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba TED94092
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Tył Dół
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
52.25
zł 52.25
42.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 13" zestaw 4szt. MMT A112 2041B 13"
Średnica felgi [cal] 13
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Snake
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
100.07
zł 88.07
71.60 zł
(22.02 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Nakrętka zawieszenia osi - skok gwintu 1,5 mm
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
9.52
zł 8.57
6.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 7,0/7,2 5G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 5
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
8.68
zł 8.63
7.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba, łożyskowanie belki osi TED68307
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
20.32
zł 20.32
16.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
8.20
zł 8.20
6.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
S-TR
Śruba STR-4M24X200
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 3
Długość śruby [mm] 200
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
25.12
zł 22.61
18.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe MMT E3000/620
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 315/80R22.5 11.00R20 305/75R24.5 315/75R22.5 315/75R24.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
994.61
zł 944.89
768.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Nakrętka AUG76632
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 2
Rozmiar klucza [mm] 36
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
24.98
zł 22.48
18.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 16" zestaw 4szt. MMT A112 2042 16"
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Vento
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
114.73
zł 100.97
82.09 zł
(25.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
16 z 62
następna