Materiały i akcesoria
A~5010146
DT SPARE PARTS
Śruba 2.11461
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.20
zł 10.98
8.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe E7/110
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 175/55R20 185/80R16 185R16 205/60R17 205/70R16 215/50R18 215/55R17 215/60R17 215/70R15 225/30R20 225/40R19 225/45R18 225/55R16 225/60R16 235/30R20 235/35R19 235/40R18 245/35R18 245/45R17 255/35R18 255/40R17 175/60R19 245/30R19
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
331.60
zł 315.02
256.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED43210
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Dół Zewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
43.54
zł 43.54
35.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba mocowania resoru - 186/2mm,
Wymiar gwintu [mm] M27
Długość śruby [mm] 186
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
99.27
zł 89.35
72.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza TED56233
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Wewnątrz Zewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.75
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7.60
zł 7.60
6.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe MMT E9/30
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 135/70R15 135/80R14 145/65R14 145/65R15 145/80R13 145R13 155/65R14 155/70R13 155/80R12 155R12 165/65R13 165/70R12 175/50R13 175/60R13 135/80R12 135R14 165/50R15
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
142.00
zł 134.91
109.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy AUG59270
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość [mm] 28.1 20
Rozmiar klucza [mm] 13
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1.66
zł 1.50
1.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Mocowanie filtra paliwa
Oferta Ciężarowe
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7.54
zł 6.79
5.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba, łożyskowanie belki osi FE44836
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 80
Oferta Ciężarowe
Rozmiar klucza [mm] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
10.43
zł 9.38
7.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HANS PRIES
Śruba wahacza poprzecznego HP702 846
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
24.77
zł 23.28
18.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny/Srebrny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2047D 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Czarny Srebrny
Materiał Plastik
Model Omega
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
126.89
zł 111.66
90.78 zł
(27.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Zawór koła HAM-2-128
Kolor Szary
Materiał Plastik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
116.11
zł 105.66
85.90 zł
(1.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba resora 80
Wymiar gwintu [mm] M20
Długość śruby [mm] 80
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 30
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
28.09
zł 25.29
20.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED49384
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Dół Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
43.54
zł 43.54
35.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba resora 6-kątna/e 165
Wymiar gwintu [mm] M20
Długość śruby [mm] 165
Skok gwintu [mm] 2.5
Rozmiar klucza [mm] 30
Typ śruby/nakrętki 6-kątna/e
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
17.33
zł 15.60
12.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Nakrętka 4.40084
Długość [mm] 33
Wymiar gwintu [mm] M12
Rozmiar klucza [mm] 19
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
17.12
zł 15.41
12.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/65,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 60,1/56,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0730111645ZF
Nazwa asortymentu Podkładka dystansowa
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
136.86
zł 112.23
91.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza TED94611
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Zewnątrz
Długość [mm] 95
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
26.13
zł 26.13
21.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-4M20X260
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2.5
Długość śruby [mm] 260
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
21.48
zł 19.32
15.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117; ogniwo 7 mm, Samochody osobowe E7/130
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 205/55R19 215/65R17 225/55R18 225/60R18 225/65R17 225/70R16 235/45R19 235/50R18 235/55R17 235/60R17 235/70R15 245/35R20 245/40R19 245/45R19 245/50R17 245/50R18 245/55R17 255/35R19 255/40R19 255/45R18 265/30R20 265/35R19 265/40R18 275/35R18 275/40R17 285/35R18 295/30R18
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
310.71
zł 295.18
239.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-4M20X220
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2.5
Długość śruby [mm] 220
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
25.99
zł 23.39
19.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba FWK-107
Nazwa asortymentu Śruba Nakrętka Podkładka
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
10.49
zł 9.45
7.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117; ogniwo 7 mm, Samochody osobowe E7/100
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 155/70R19 195/65R16 195/80R15 195R15 205/55R17 205/60R16 205/65R16 205/70R15 205/80R14 205R14 215/45R18 215/50R17 215/55R16 215/60R16 215/65R15 215/70R14 225/35R19 225/40R18 225/45R17 225/50R17 225/55R15 225/60R15 235/40R17 235/45R17 235/50R16 245/40R17 245/45R16
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
266.49
zł 253.17
205.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117; ogniwo 7 mm, Samochody osobowe E7/90
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 175/80R15 175R15 185/80R14 185R14 195/60R16 195/70R15 195/80R14 195R14 205/45R18 205/50R17 205/55R16 205/60R15 205/65R15 205/70R14 215/40R18 215/45R17 215/50R16 215/60R15 225/35R18 225/45R16 225/50R16 245/35R17
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
282.90
zł 268.76
218.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe E3000/575
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 265/70R19.5 7.50R20 245/70R19.5 265/70R17.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
868.23
zł 824.83
670.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Kołpak 03.212.24.25.0
Rozmiar klucza [mm] 110
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
121.78
zł 109.61
89.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
18 z 62
następna