Materiały i akcesoria
A~5010146
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 16" zestaw 4szt. MMT A112 2042 16"
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Vento
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
114.73
zł 100.97
82.09 zł
(25.24 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED37574
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
37.74
zł 37.74
30.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-4M30X200
Wymiar gwintu [mm] M30
Skok gwintu [mm] 3.5
Długość śruby [mm] 200
Długość gwintu [mm] 55
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.57
zł 39.21
31.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 14" zestaw 4szt. MMT A112 2042 14"
Średnica felgi [cal] 14
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Vento
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
97.98
zł 86.22
70.10 zł
(21.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Zestaw serwisowy czujnika TPMS aluminiowy HAM-6-465
Rodzaj Zestaw serwisowy czujnika TPMS
Obsługiwane pojazdy pojazdy ciężarowe
Rodzaj zaworu Clamp-in
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.21
zł 58.42
47.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Nakrętka 0737300087ZF
Nazwa asortymentu Nakrętka
Szerokość [mm] 1.5
Długość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.43
zł 8.45
6.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody ciężarowe V-BAR/520
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 14/80R20 320/70R24 365/80R20 375/75R20 15R22.5 14.50R20 385/65R22.5
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 469.22
zł 1 395.77
1 134.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
6.58
zł 5.79
4.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117; ogniwo 7 mm, Samochody osobowe E7/120
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 195/55R20 205/65R17 205/80R15 205R15 215/55R18 215/65R16 225/35R20 225/40R20 225/45R19 225/50R18 225/55R17 225/60R17 225/65R16 235/40R19 235/45R18 235/50R17 235/60R16 245/30R20 245/35R19 245/40R18 245/45R18 245/55R16 255/30R19 255/30R20 255/40R18 255/45R17 265/40R17 275/30R19 285/30R18 235/35R20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
304.12
zł 288.91
234.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 25
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
3.10
zł 2.79
2.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Zestaw montażowy układu wydechowego
Nazwa asortymentu Uchwyt
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
48.27
zł 43.44
35.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody osobowe PRO COMPACT 9-140
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 215/70R16 225/55R18 235/45R19 235/50R18 235/50R19 235/55R17 255/40R19 255/45R18 255/50R17 255/60R15 265/30R19 265/35R19 265/40R18 265/50R16 275/30R19 275/35R18 275/40R17 275/50R15 285/25R20 285/30R18 285/35R18 295/30R18 235/40R20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
295.20
zł 280.44
228.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Zestaw montażowy układu wydechowego
Nazwa asortymentu Śruba
Rozmiar klucza [mm] 18
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
6.15
zł 5.53
4.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe MMT 4X4/490
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 275/70R18 285/45R21 285/70R17 285/45R22 285/55R20 295/40R22 305/45R22 325/35R22
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
351.80
zł 334.22
271.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,0/6,4 20G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 20
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
11.86
zł 11.80
9.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Element mocujący wału napędowego - skok gwintu 1,25 mm
Nazwa asortymentu Śruba mocowania wału napędowego
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Rozmiar klucza [mm] 13
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1.82
zł 1.64
1.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5119; rombowe, Samochody ciężarowe ARKTIK A 38
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 12/80R20 300/70R24 D20 PILOTE 10.00R20 11R22.5 MICH XDY3 12/70R22.5 275/80R22.5 275/80R22.5 MICH XD 295/75R22.5 305/70R22.5 315/70R22.5 315/70R22.5 BRIDG M 315/70R22.5 DUNLOP 315/70R22.5 MICH XD 11R22.5 8.3R28
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 168.50
zł 1 110.08
902.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe MMT E3000/595
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 285/60R22.5 9.00R20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
871.90
zł 828.31
673.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe E3000/595
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 295/60R22.5 9.00R20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
994.90
zł 945.16
768.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 71,6/67,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED36520
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Góra Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M11
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
72.57
zł 72.57
59.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Część montażowa układu wydechowego - skok gwintu 3 mm
Nazwa asortymentu Nakrętka
Skok gwintu [mm] 3
Rozmiar klucza [mm] 36
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
6.31
zł 5.68
4.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Nakrętka STR-51002
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 22
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
13.70
zł 12.34
10.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Nakrętka STR-51011
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 36
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
26.74
zł 24.07
19.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe MMT E3000/630
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 10.00R24 11.00R22 12.00R20 13R22.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 093.81
zł 1 039.13
844.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Zestaw montażowy układu wydechowego
Nazwa asortymentu Śruba układu wydechowego
Średnica wewnętrzna [mm] 12 8
Długość [mm] 84
Wymiar gwintu [mm] M8
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
22.42
zł 20.18
16.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,4 5G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 5
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
8.44
zł 8.40
6.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 7,0/7,2 20G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 20
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
11.39
zł 11.33
9.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
17 z 62
następna