Materiały i akcesoria DACIA SANDERO (BS_) 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H)
A~5010146
BPW
Kołpak 03.212.24.25.0
Rozmiar klucza [mm] 110
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
121.78
zł 109.61
89.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Srebrny 14" zestaw 4szt. MMT A112 2047 14"
Średnica felgi [cal] 14
Kolor Srebrny
Materiał Plastik
Model Omega
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
97.98
zł 86.22
70.10 zł
(21.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Zestaw serwisowy czujnika TPMS aluminiowy HAM-6-461
Rodzaj Zestaw serwisowy czujnika TPMS
Obsługiwane pojazdy pojazdy ciężarowe
Rodzaj zaworu Clamp-in
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.21
zł 58.42
47.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe KPL. 2 worki; cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe CERVINO CL89S
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 275/80R20 295/60R22.5 10.5/10-20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 847.24
zł 1 754.88
1 426.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Nakrętka AUG51532
Nazwa asortymentu Nakrętka stabilizatora
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 16
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
5.72
zł 5.15
4.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody osobowe STOP&GO 9-130
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 195/55R20 215/45R20 215/55R18 215/60R17 215/65R17 225/45R19 225/50R18 225/55R17 225/60R17 225/65R16 225/70R15 235/40R19 235/45R18 235/50R17 235/60R16 235/70R15 245/30R20 245/35R19 245/35R20 245/40R18 245/40R19 245/45R18 245/50R17 245/55R16 245/60R15 255/30R20 255/35R19 255/40R18 255/45R17 255/50R16 265/35R18 265/40R17 265/50R15 235/35R20 195/50R20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
589.17
zł 559.71
455.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Śruba 070.459-00
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2.5
Długość [mm] 180
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
20.06
zł 18.06
14.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,4 20G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 20
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
11.37
zł 11.30
9.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 66,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe drabinkowe; z kolcami V, Samochody ciężarowe V-BAR/320
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 315/80R22.5 11.00R20 12R22.5 305/75R24.5 315/75R24.5 E22.5 PILOTE 315R22.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 415.41
zł 1 344.64
1 093.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba TED82351
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
17.42
zł 17.42
14.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe 4X4/490
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 275/70R18 285/45R21 285/70R17 285/45R22 285/55R20 295/40R22 305/45R22 325/35R22
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
582.01
zł 552.91
449.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/65,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody osobowe STOP&GO 9-120
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 195/75R16 205/55R18 205/65R17 205/70R16 205/75R15 215/50R18 215/65R16 215/75R14 225/40R19 225/45R18 225/50R17 225/60R16 225/65R15 235/60R15 245/45R17 245/50R16 245/60R14 255/30R19 255/35R18 255/40R17
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
587.94
zł 558.54
454.10 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny/Srebrny 16" zestaw 4szt. MMT A112 2047D 16"
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Czarny Srebrny
Materiał Plastik
Model Omega
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
139.42
zł 122.69
99.75 zł
(30.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 71,6/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba, kołnierz wału napędowego
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.75
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
9.31
zł 8.38
6.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Kołpak 03.212.22.04.0
Rozmiar klucza [mm] 70
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
144.35
zł 129.91
105.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEGMANN
Ciężarek CIEZAREK SZPR 6,4 15G
Przeznaczenie Motocykle
Sposób mocowania Na szprychę
Waga [g] 15
Materiał Ołowiany
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.27
zł 10.22
8.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
STIX
Zawór czujnika TPMS GEN 4 gumowy VL-TPMS-18/4
Rodzaj Zawór czujnika TPMS
Zastosowanie TRW
Długość [mm] 52.6
Średnica główki [mm] 19.6
Typ GEN 4
Kolor Czarny
Rodzaj zaworu Snap-in
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
83.02
zł 75.56
61.43 zł
(18.89 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
4MAX
Zawór koła WEN PR25 MS11,3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
75.95
zł 75.57
61.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody osobowe PRO COMPACT 9-110
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 175/55R20 195/80R15 205/60R17 205/65R16 215/60R16 215/70R15 225/55R16 225/70R14 235/30R20 235/35R19 235/40R18 235/45R17 235/50R16 235/55R15 245/35R18 245/40R17 245/45R16 175/60R19 245/30R19
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
295.20
zł 280.44
228.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Śruba mocowania resoru - /,
Wymiar gwintu [mm] M30
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
158.21
zł 142.40
115.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60531472
Wymiar gwintu [mm] M30
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
29.64
zł 26.68
21.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba TED25084
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.54
zł 43.54
35.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba, koło zębate wałka rozrządu FE43413
Długość [mm] 51
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
18.08
zł 17.18
13.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Kołpak B09-SM-006
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
77.80
zł 70.02
56.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe PROFESSIONAL NT 300
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 10R15 M+S 245/50R20 245/55R19 255/55R19 255/55R19M+S 255/60R18 255/70R18 265/40R21 265/45R20 265/50R19 265/55R18 265/60R17 265/65R17 265/65R17M+S 265/70R16 265/70R17 265/75R15M+S 275/40R22 275/55R17M+S 275/60R17 275/65R17 285/45R19 285/50R18 295/40R19 295/45R18
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
581.00
zł 551.95
448.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
4MAX
Zawór koła WEN TR412FC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
25.68
zł 25.56
20.78 zł
(2.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
19 z 62
następna