Materiały i akcesoria OPEL ADAM (M13) 1.0
A~5010146
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 57,1/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 71,6/65,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
Cena katalogowa  
76.75
zł 76.75
62.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody ciężarowe ZIC ZAC 38
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 11.00-22 275/80-22.5 MICH XD 295/70-22.5 295/75-22.5 305/70-22.5 315/70-22.5
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 537.50
zł 1 460.62
1 187.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/63,3 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VOITH
Części mocujące sworzeń wahacza H68.217311
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
17.49
zł 14.34
11.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,9/72,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba koła AUG74695
Sposób mocowania Śruba
Długość [mm] 72.5 60
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
14.55
zł 12.23
9.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba, łożyskowanie belki osi
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Długość [mm] 71.8
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
12.52
zł 11.27
9.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe MMT 4X4/390
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 175/55R20 195/75R16 195/80R16 195R16 205/60R17 205/65R17 205/70R16 205/80R15 205R15 215/50R18 215/60R17 215/65R16 215/70R16 215/75R15 215/80R14 215R14 225/50R18 225/55R17 225/60R16 225/70R15 235/60R16 6.00R16 6.50R16 6.5R15
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
283.33
zł 269.16
218.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba FE10438
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 2
Długość śruby [mm] 118
Długość gwintu [mm] 35
Norma DIN 931
Rozmiar klucza [mm] 24
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
14.34
zł 12.90
10.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Nakrętka zawieszenia osi - skok gwintu 2 mm
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
13.91
zł 12.52
10.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 14" zestaw 4szt. MMT A112 2041B 14"
Średnica felgi [cal] 14
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Snake
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
104.24
zł 91.73
74.58 zł
(22.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
6-kątna/e - skok gwintu 1,5 mm
Nazwa asortymentu Nakrętka stabilizatora
Wymiar gwintu [mm] M35
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 46
Oferta Ciężarowe
Typ śruby/nakrętki 6-kątna/e
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
28.89
zł 23.69
19.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/66,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.22
zł 57.22
46.52 zł
(14.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/66,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe drabinkowe; z kolcami, Samochody ciężarowe NORDKAPP 38
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 12/80R20 320/70R20 12/70R22.5 295/70R22.5 295/75R22.5 305/70R22.5 315/70R22.5 315/70R22.5 BRIDG M 315/70R22.5 DUNLOP 315/70R22.5 MICH XD
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 516.59
zł 1 440.76
1 171.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe KPL. 2 worki; cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe CERVINO CL91S
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 9.00-20 275/70R22.5 285/70R22.5 295/70R22.5 305/60R22.5 10R22.5 315/60R22.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 846.23
zł 1 753.92
1 425.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
CARRARO
Śruba 21364-CR
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
22.84
zł 20.53
16.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
4MAX
Zawór koła WEN PR25 MS8,3
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
75.95
zł 75.57
61.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe MMT E9/120
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 195/55R20 205/65R17 205/80R15 205R15 215/55R18 215/65R16 225/35R20 225/40R20 225/45R19 225/50R18 225/55R17 225/60R17 225/65R16 235/40R19 235/45R18 235/50R17 235/60R16 245/30R20 245/35R19 245/40R18 245/45R18 245/55R16 255/30R19 255/30R20 255/40R18 255/45R17 265/40R17 275/30R19 285/30R18 235/35R20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
178.62
zł 169.69
137.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe MMT 4X4/450
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 215/80R16 215/85R16 215R16 225/65R18 225/70R17 235/50R19 235/55R19 235/60R18 235/65R17 235/70R17 235/75R16 235/80R16 235R16 245/35R22 245/40R21 245/45R20 245/50R19 245/55R19 245/60R18 245/65R17 245/70R16 245/75R15 245/75R16 255/35R21 255/40R20 255/45R19 255/45R20 255/55R17 255/55R18 255/65R16 255/70R16 255/75R15 265/35R21 265/70R15 275/30R21 275/40R19 275/45R18 285/30R21 285/40R18 295/35R19 235/50R20 255/30R22 265/30R22 265/40R19 265/40R20 265/45R19 295/30R20 7.50R15 7.50R16 8.5R17.5 205/75R17.5 215/75R17.5 8R17.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
334.08
zł 317.38
258.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba, łożyskowanie belki osi
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 2
Długość [mm] 260
Oferta Ciężarowe
Rozmiar klucza [mm] 36
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
60.84
zł 54.75
44.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki samohamowne ocynkowane - M6
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 985
Kołnierz Nie
Materiał Ocynk
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
26.54
zł 24.16
19.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba, łożyskowanie belki osi
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2.5
Długość [mm] 149
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
27.71
zł 24.94
20.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/64,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody ciężarowe ZIC ZAC 39
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 320/70-24 12.00-20 295/80-22.5 315/80-22.5 12.00-22.5 12.5-22.5 12/80-22.5 305/75-24.5 305/85-22.5 315/45-22.5 315/75-24.5 365/60-22.5
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 586.70
zł 1 507.36
1 225.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
6.47
zł 5.69
4.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
21 z 62
następna