Materiały i akcesoria BYD e2 EV
A~5010146
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe E3000/660
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 320/70R20 335/80R18 365/70R18 385/55-19.5 12.50R18
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
983.23
zł 934.06
759.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119, Samochody ciężarowe CERVINO CL95S
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 335/80-20 12.5-20 385/55R22.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 838.30
zł 1 746.38
1 419.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody ciężarowe ARKTIK AS 38
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 10.00-20 12.5/80-20 13.6-16 335/80-18 12-18 275/80-22.5 305/70-22.5 315/70-22.5 315/70-22.5 BRIDG M 315/70-22.5 DUNLOP 315/70-22.5 MICH XD 365/70-18 38X14.00-20 445/45-19.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 476.00
zł 1 402.20
1 140.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba, koło zębate wału korbowego
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 2
Długość [mm] 47
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
11.50
zł 10.36
8.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 3
Długość [mm] 258
Rozmiar klucza [mm] 36
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
64.64
zł 58.18
47.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba AUG83924
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2
Długość śruby [mm] 240
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
48.31
zł 43.48
35.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSAL
Nakrętka kolektora wydechowego BOS258-347
Nazwa asortymentu Nakrętka
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.25
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
81.06
zł 70.52
57.33 zł
(1.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Zestaw serwisowy czujnika TPMS EU-PRO Hybrid 3,5 aluminiowy HAM-6-157BK
Rodzaj Zestaw serwisowy czujnika TPMS
Zastosowanie Hamaton
Typ EU-PRO Hybrid 3,5
Kolor Czarny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
18.19
zł 16.56
13.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza poprzecznego TED17143
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Góra Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
69.67
zł 69.67
56.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Nakrętka STR-M10X1,5 10SET
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Skok gwintu [mm] 1.5
Liczba [szt.] 10
Materiał Ocynk
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
15.41
zł 15.41
12.53 zł
(1.54 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
FEBI
Nakrętka FE15793 10SET
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 22
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
16.26
zł 14.64
11.90 zł
(1.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 65,1/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Zawór koła VIC-952OR
Rodzaj Zawór koła
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
81.70
zł 80.54
65.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Zawór koła VIC-952RJ
Rodzaj Zawór koła
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
75.50
zł 74.46
60.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody ciężarowe NORDKAPP PLUS 39
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 320/70-24 12.00-20 295/80-22.5 315/80-22.5 12.00-22.5 12.5-22.5 12/80-22.5 295/80-22.5 BRID M 295/80-22.5 MICH XD 305/75-24.5 305/85-22.5 315/45-22.5 315/75-24.5 315/80-22.5 BRIDG M 315/80-22.5 MICH XD 315/80-22.5 SEMPERIT 365/60-22.5
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
2 337.00
zł 2 220.15
1 805.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
VOITH
Śruba H01.245810
Nazwa asortymentu Śruba
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
4.44
zł 3.64
2.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 88530602
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
98.24
zł 88.41
71.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/65,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED46035
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Góra Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
43.54
zł 43.54
35.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 140
Rozmiar klucza [mm] 24
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
23.06
zł 20.76
16.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE ISUZU
Szpilka ISU8970815844
Sposób mocowania Szpilka
Wymiar gwintu [mm] M20
Miejsce zabudowy Przód
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
42.53
zł 39.13
31.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody dostawcze/Samochody terenowe PROFI FORST 290
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 215/85R16 215R15 225/75R16 225/75R17 235/65R18 235/65R19 235/70R17 235/75R16 235/75R17 235/80R16 245/50R20 245/55R19 245/60R18 245/65R17 245/70R16 245/70R17 245/75R16 255/40R21 255/45R20 255/50R19 255/50R20 255/55R18 255/55R19 255/60R17 255/60R17M+S 255/60R18 255/65R16 255/65R17 255/70R15 255/70R16 255/70R17 255/75R15 255/80R15 265/35R21 265/40R21 265/45R20 265/50R19 265/55R18 265/60R16 265/60R17 265/65R15 265/65R16 265/70R15 275/30R21 275/40R18 275/45R18 275/55R17 275/55R17M+S 275/60R15 275/60R16 275/65R15 285/35R21 285/45R18 285/45R18M+S 295/45R18 9R15 31X10.50R15 10.0/75R15 10/75R15.3 225/70R19.5 225/75R17.5 235/80R18 245/70R17.5 265/65R17 NOKIAN 295/70R17 31X10.5R15 7.50R16
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 918.80
zł 1 822.86
1 482.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
MAMMOOTH
Kołpak ozdobny koła Czarny 15" zestaw 4szt. MMT A112 2047B 15"
Średnica felgi [cal] 15
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Model Omega
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
110.50
zł 97.24
79.06 zł
(24.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 111.8 100
Rozmiar klucza [mm] 17
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
10.22
zł 9.20
7.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-M14X1,5 4SET
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Skok gwintu [mm] 1.5
Liczba [szt.] 4
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
15.85
zł 15.85
12.89 zł
(3.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody osobowe STOP&GO 7-130
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 195/55R20 215/45R20 215/55R18 215/60R17 215/65R17 225/45R19 225/50R18 225/55R17 225/60R17 225/65R16 225/70R15 235/40R19 235/45R18 235/50R17 235/60R16 235/70R15 245/30R20 245/35R19 245/35R20 245/40R18 245/40R19 245/45R18 245/50R17 245/55R16 245/60R15 255/30R20 255/35R19 255/40R18 255/45R17 255/50R16 265/35R18 265/40R17 265/50R15 235/35R20 195/50R20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
701.10
zł 666.04
541.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-M8X1,25/100 4SET
Nazwa Śruba
Długość śruby [mm] 100
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Norma DIN 931
Liczba [szt.] 4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
14.10
zł 14.10
11.46 zł
(3.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/56,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0636102066ZF
Nazwa asortymentu Śruba
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
23.91
zł 19.61
15.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
23 z 62
następna