Materiały i akcesoria RENAULT DUSTER (HS_) 1.6 16V (HSAT)
A~5010146
AUGER
Zestaw naprawczy zawieszenia koła
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 2
Długość [mm] 185.4
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
19.31
zł 17.38
14.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60170329
Wymiar gwintu [mm] M26
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
45.69
zł 41.13
33.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 69,1/63,4 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe SERVO RS9 69
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 175/80R15 185/65R16 185/80R14 195/60R16 195/65R15 205/60R15 215/45R17 215/60R14 225/40R17 225/45R16 225/50R15 225/55R14
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
619.85
zł 588.85
478.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba 6-kątna/e 20
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki 6-kątna/e
Rodzaj gwintu pełny
Rozmiar klucza [mm] 10
Średnica [mm] 6
Długość śruby [mm] 20
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Norma DIN 933 8.8
Wykończenie Ocynk
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
37.45
zł 34.08
27.71 zł
(0.34 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 72,6/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/66,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe PROFESSIONAL NT 220
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 175/75R16 175/80R16 175R16 17R380 185/80R14M+S 185/80R15 185R15 185R380 195/60R16 195/65R16 195/70R15 195/75R14 195/80R14 195R14 205/50R17 205/55R16 205/65R15 205/70R14 215/35R19 215/60R15 215/65R14M+S 215/70R14 225/45R17M+S 6.70R14
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
552.39
zł 524.78
426.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe drabinkowe; z kolcami V, Samochody ciężarowe V-BAR/295
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 275/70R22.5 295/60R22.5 305/60R22.5 305/70R19.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 136.48
zł 1 079.66
877.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe E9/30
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 135/70R15 135/80R14 145/65R14 145/65R15 145/80R13 145R13 155/65R14 155/70R13 155/80R12 155R12 165/65R13 165/70R12 175/50R13 175/60R13 135/80R12 135R14 165/50R15
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
234.67
zł 222.94
181.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0730110529ZF
Nazwa asortymentu Podkładka dystansowa
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
112.79
zł 92.48
75.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
FEBI
Nakrętka FE101132 5SET
Nazwa asortymentu Nakrętka stabilizatora
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Średnica zewnętrzna [mm] 14
Długość [mm] 7
Materiał Stal
Rozmiar klucza [mm] 10
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.47
zł 11.23
9.13 zł
(2.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba mocująca stabilizatora
Nazwa asortymentu Śruba mocowania stabilizatora
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2.5
Długość [mm] 89 103
Materiał Ocynk
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
22.74
zł 20.47
16.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60171878
Wymiar gwintu [mm] M155
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
89.25
zł 80.32
65.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/64,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, ATV/Wózki widłowe STX 133
Przeznaczenie Wózki widłowe ATV
Rozmiar 4.00-8 TRAK 4.80/4.00-8 4.00-8 PIR TRAK
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
317.04
zł 301.19
244.87 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody osobowe PRO COMPACT 9-060
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 155/80R15 165/70R15 165/80R14 175/65R15 175/70R14 175/80R13 185/50R16 185/55R15 185/65R14 185/75R13 195/40R17 195/45R16 195/50R15 195/60R14 195/65R13 205/60R13 215/45R15
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
282.90
zł 268.76
218.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy AUG59242
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 30 36
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3.32
zł 2.99
2.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, E3000/615
Rozmiar 445/45R19.5 435/50R19.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
965.14
zł 916.89
745.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe 4X4/400
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 195/55R20 205/55R19 205/75R16 205/80R16 205R16 215/55R18 215/65R17 215/75R16 215/80R15 215R15 225/40R20 225/45R19 225/55R18 225/60R17 225/65R16 225/70R16 225/75R15 235/45R19 235/50R18 235/55R17 235/65R16 235/70R15 245/35R20 245/45R18 245/50R17 255/45R18 255/60R15 265/30R20 265/35R19 215/55R19 235/35R20 205/65R17.5 7.00R15 7.00R16
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
524.48
zł 498.26
405.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba resora 80
Wymiar gwintu [mm] M14
Długość śruby [mm] 80
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
22.74
zł 20.47
16.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba mocująca stabilizatora
Nazwa asortymentu Śruba mocowania stabilizatora Śruba
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 74.4 60
Materiał Stal Ocynk
Rozmiar klucza [mm] 22
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
11.82
zł 10.64
8.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Szpilka 017.044-00
Sposób mocowania Szpilka
Długość [mm] 85
Wymiar gwintu [mm] M22
Skok gwintu [mm] 1.5
Miejsce zabudowy Przód Tył
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
9.84
zł 8.46
6.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 65,1/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Nakrętka STR-M14X2 10SET
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Skok gwintu [mm] 2
Liczba [szt.] 10
Materiał Ocynk
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
17.61
zł 17.61
14.32 zł
(1.76 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,1/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/67,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SONIC
Zestaw nakrętek -
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Zestaw nakrętek
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
54.58
zł 49.67
40.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe E3000/580
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 305/55R20 8R22.5 9.5R19.5 8.25R20 9R22.5 35x12.5x20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
812.33
zł 771.71
627.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0730109576ZF
Nazwa asortymentu Podkładka dystansowa
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
118.83
zł 97.44
79.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
26 z 62
następna