Materiały i akcesoria DODGE AVENGER 2.0 CRD
A~5010146
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Autobusy MAX BUS 330
Przeznaczenie Autobusy
Rozmiar 12.00-20 13-22.5 10.00-24 11.00-22 315/75-24.5 315/80-22.5 MICH XD
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 697.40
zł 1 612.53
1 311.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody osobowe STOP&GO 7-140
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 215/70R16 225/55R18 235/45R19 235/50R18 235/55R17 255/40R19 255/45R18 255/60R15 265/35R19 265/40R18 265/50R16 275/30R19 275/35R18 275/40R17 275/50R15 285/30R18 285/35R18 295/30R18 235/40R20
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
633.08
zł 601.43
488.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, ATV/Wózki widłowe STX 134
Przeznaczenie Wózki widłowe ATV
Rozmiar 4.80-8
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
379.85
zł 360.86
293.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe E9/100
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 155/70R19 195/65R16 195/80R15 195R15 205/55R17 205/60R16 205/65R16 205/70R15 205/80R14 205R14 215/45R18 215/50R17 215/55R16 215/60R16 215/65R15 215/70R14 225/35R19 225/40R18 225/45R17 225/50R17 225/55R15 225/60R15 235/40R17 235/45R17 235/50R16 245/40R17 245/45R16
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
276.25
zł 262.43
213.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody dostawcze/Samochody terenowe PROFESSIONAL NT 280
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 215/75R17 215/85R16 235/55R19 235/55R20 235/60R18 235/65R17M+S 235/70R17 235/75R16 245/45R20 245/50R19 245/60R17 245/65R17 245/70R16 255/40R20 255/45R19 255/50R18 255/55R17 255/55R18 255/60R17 255/65R16 255/70R15 255/70R16 265/35R19 265/35R21 265/60R16 265/65R15 265/65R16 265/70R15 275/30R21 275/35R20 275/35R21 275/40R19 275/45R18 275/50R17 275/60R16 275/65R15 285/25R22 285/30R21 285/35R19 285/40R18 285/40R19 295/35R19 295/50R15 305/30R19 30X10.50R15 7.50R15 7.50R16 215/75R17.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
580.01
zł 551.00
447.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Sekcja łańcuchowa opakowanie 2 szt., Samochody ciężarowe SEKCJA B
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 9.00-20 9.5-24 305/60R22.5 10.00-22.5 275/70-22.5 295/60-22.5 295/70-22.5 305/70-19.5
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
609.46
zł 579.00
470.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 64/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Zestaw naprawczy wspornika zawieszenia kabiny
Wymiar gwintu [mm] M8
Długość [mm] 75
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3.10
zł 2.79
2.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
STIX
Zawór czujnika TPMS aluminiowy VL-TPMS-19/4
Rodzaj Zawór czujnika TPMS
Zastosowanie Pacific
Długość [mm] 53
Średnica główki [mm] 15
Rodzaj zaworu Clamp-in
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
60.27
zł 54.85
44.59 zł
(13.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,4/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 59,1/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
35.18
zł 35.18
28.60 zł
(8.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Kołpak B09-SM-002
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
83.90
zł 75.51
61.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 30170418
Wymiar gwintu [mm] M58
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
50.73
zł 45.66
37.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5117, Samochody osobowe PRO COMPACT 9-080
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 175/75R15 175/80R15 185/60R17 185/65R16 185/65R17 185/70R15 185/80R14 195/55R16 195/60R16 195/65R15 205/40R18 205/45R17 205/50R16 205/60R15 205/65R14 205/70R13 215/40R17 215/45R16 215/60R14 225/40R17 225/45R16 225/50R15 225/55R14
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
282.90
zł 268.76
218.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Nabój CO2 w piankowej osłonce VICMA
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
43.71
zł 43.09
35.03 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
TECNOSEAL
Śruba TENKIT101
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3.10
zł 3.10
2.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine
TECNOSEAL
Śruba TENKIT103/104
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3.10
zł 3.10
2.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MECDIESEL
Śruba, kołnierz wału napędowego MEC135490
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
90.85
zł 90.84
73.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 30170448
Wymiar gwintu [mm] M50
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
54.74
zł 49.26
40.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60170880
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
127.13
zł 114.41
93.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60170916
Wymiar gwintu [mm] M102
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
84.70
zł 76.22
61.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
11.92
zł 10.31
8.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
81.70
zł 73.53
59.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody terenowe PROFI FORST 250
Przeznaczenie Samochody terenowe
Rozmiar 205/75-16 225/65-16 205-14 225/70-15 235/70-14 245/60-15 195/55-20 195/85-16 205/65-17.5 212/80-15 215/60-17 215/65-16 215/65-17 215/70-16 215/75-15 215/80-14 225/55-17.5 225/55-18 225/60-17 225/75-14 235/45-19 235/60-16 245/45-18 245/45-19 245/50-17 245/50-18
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 918.80
zł 1 822.86
1 482.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe E3000/820
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 320/70R24 365/80R20 365/85R20 340/85R24 15R22.5 13.00R20 385/65R22.5 425/65R22.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 208.57
zł 1 148.14
933.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Autobusy MAX BUS 320
Przeznaczenie Autobusy
Rozmiar 11.00-20 315/80-22.5 E22.5 PILOTE 305/75-24.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 697.40
zł 1 612.53
1 311.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki VR5119; rombowe, Samochody ciężarowe STANDARD W 143
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 12/80R20 300/70R24 D20 PILOTE 10.00R20 275/70R22.5 305/70R22.5 315/70R22.5 315/75R24.5 11R22.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 094.70
zł 1 039.96
845.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-M8X1,25/80 4SET
Nazwa Śruba
Długość śruby [mm] 80
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Liczba [szt.] 4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.32
zł 12.32
10.02 zł
(1.23 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE RENAULT
Kołpak ozdobny koła 40 31 500 43R
Średnica felgi [cal] 16
Kolor Czarny
Materiał Plastik
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
138.03
zł 138.03
112.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Zestaw naprawczy, wał napędowy
Nazwa asortymentu Śruba
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 19
Długość [mm] 72.8
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.09
zł 10.89
8.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
28 z 62
następna