Materiały i akcesoria MICROCAR DUE 0.5
A~5010146
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe E3000/630
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 10.00R24 11.00R22 12.00R20 13R22.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 248.14
zł 1 185.73
964.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, ATV/Wózki widłowe STX 170
Przeznaczenie Wózki widłowe ATV
Rozmiar 7.00-12
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
598.42
zł 568.49
462.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba Sześciokątna HEX 30
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki Sześciokątna HEX
Rodzaj gwintu pełny
Rozmiar klucza [mm] 6
Średnica [mm] 5
Długość śruby [mm] 30
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Norma DIN 912 8.8
Wykończenie Ocynk
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
77.16
zł 70.21
57.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe E9/90
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 175/80R15 175R15 185/80R14 185R14 195/60R16 195/70R15 195/80R14 195R14 205/45R18 205/50R17 205/55R16 205/60R15 205/65R15 205/70R14 215/40R18 215/45R17 215/50R16 215/60R15 225/35R18 225/45R16 225/50R16 245/35R17
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
201.71
zł 191.62
155.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
STIX
Zawór czujnika TPMS TG1C aluminiowy VL-TPMS-03/BK
Rodzaj Zawór czujnika TPMS
Zastosowanie VDO
Długość [mm] 54
Typ TG1C
Rodzaj zaworu Clamp-in
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
26.75
zł 24.34
19.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PETERS
Śruba resora 065.103-00
Długość [mm] 40
Rozmiar klucza [mm] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
9.95
zł 8.95
7.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe E9/70 NEO
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 165/80R15 165R15 175/55R17 175/70R15 175/75R14 175/80R14 175R14 185/55R16 185/60R15 185/70R14 195/45R17 195/50R16 195/55R15 195/65R14 205/40R17 205/45R16 205/50R15 205/55R15 205/60R14 215/35R17 215/40R16 225/40R16
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
145.30
zł 138.03
112.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba resora AUG54055
Wymiar gwintu [mm] M30
Skok gwintu [mm] 2
Wysokość [mm] 33
Rozmiar klucza [mm] 46
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
27.02
zł 24.32
19.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba dwustronna/e 45
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki dwustronna/e
Rodzaj gwintu niepełny
Średnica [mm] 8
Długość gwintu [mm] 22
Długość śruby [mm] 45
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Norma DIN 939 5.8
Wykończenie Brak
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
42.64
zł 38.81
31.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 70,1/54,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Zawór koła VIC-12028
Rodzaj Zawór koła
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
30.60
zł 30.18
24.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Nakrętka STR-M8X1,25 20SET
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Skok gwintu [mm] 1.25
Liczba [szt.] 20
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.12
zł 12.12
9.85 zł
(0.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SAF
Śruba 3 434 3664 00
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
367.52
zł 330.77
268.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba Sześciokątna HEX 20
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki Sześciokątna HEX
Rodzaj gwintu pełny
Rozmiar klucza [mm] 6
Średnica [mm] 5
Długość śruby [mm] 20
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Norma DIN 912 8.8
Wykończenie Ocynk
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
55.12
zł 50.16
40.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 76,1/67,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Śruba 6-kątna/e 16
Nazwa Śruba
Typ śruby/nakrętki 6-kątna/e
Rodzaj gwintu pełny
Rozmiar klucza [mm] 10
Średnica [mm] 6
Długość śruby [mm] 16
Wymiar gwintu [mm] M6
Skok gwintu [mm] 1
Norma DIN 933 8.8
Wykończenie Ocynk
Gwint drobnozwojny Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
29.53
zł 26.88
21.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
311.21
zł 286.32
232.78 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Marine
TECNOSEAL
Śruba TENKIT102
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
19.53
zł 19.53
15.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Ocynkowane - M8 skok gwintu 1 mm
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Ocynkowane
Skok gwintu [mm] 1
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 934
Kołnierz Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
29.80
zł 27.12
22.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/59,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
269.84
zł 245.56
199.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Śruba FE101829
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 151
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
48.59
zł 43.73
35.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117; opakowanie 2 szt., Samochody dostawcze/Samochody terenowe SERVO SUV RSV 80A
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 235/55R19 235/60R18 235/65R18 235/70R17 245/65R17 255/45R20 255/60R17 265/70R15 225/75R17.5 7.50R16
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 114.36
zł 1 058.64
860.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, ATV/Wózki widłowe ATV X 473
Przeznaczenie Wózki widłowe ATV
Rozmiar 25x8.00-12
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
713.40
zł 677.73
551.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe KPL. 1 worek; cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe CERVINO CL82S
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 235/85R16 245/70R 245/80R16 245R16 255/7517 255/75R16 255/80R16 255/85R16 265/70R17 265/75R16 275/70R16 285/60R17 225/75R17.5 235/75R17.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 476.00
zł 1 402.20
1 140.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody ciężarowe ARKTIK AS 22
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 235/85-16 265/70-16 265/75-15 31x10.50-15 7.00-20 7.50-16 8.5-17.5 9.50-16.5 225/75-17.5 245/75-17 245/80-16 255/70-17 260/70-16 265/50-20 265/55-19 265/60-18 265/65-17 275/45-20 275/60-17 31X11.50-15
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 063.95
zł 1 010.75
821.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody ciężarowe ZIC ZAC 41
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 365/80-20 14/80-20 385/65-22.5 14.9-20 350/75-22.5
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3 103.03
zł 2 947.88
2 396.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe SERVO RS9 80
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 235/60R18 235/65R17 245/60R18
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
803.85
zł 763.66
620.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, ATV/Wózki widłowe STN 142
Przeznaczenie Wózki widłowe ATV
Rozmiar 6.00-9 195/55-10
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 078.92
zł 1 024.97
833.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
30 z 62
następna