DACIA SANDERO (BS_) 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E)
Cena
Producent
Rozmiar
Materiały i akcesoria DACIA SANDERO (BS_) 1.4 (BS0C, BS0A, BS0G, BS1F, BS0E)
A~5010146
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 64/58,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5119; rombowe, Samochody ciężarowe E3000/670
Przeznaczenie Samochody ciężarowe
Rozmiar 13/80R20 375/75R20 295/80R22.5 12R22.5 11.20R24 11R24.5 13/75R22.5 14.50R20 385/55R22.5 425/55R19.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 100.05
zł 1 045.04
849.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
DT SPARE PARTS
Nakrętka 5.16077 20SET
Nazwa Nakrętka
Liczba [szt.] 20
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
13.27
zł 13.27
10.79 zł
(0.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SONIC
Śruba
Nazwa Śruba
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
44.67
zł 40.65
33.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
JOPE
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117, Samochody osobowe E9/30 NEO
Przeznaczenie Samochody osobowe
Rozmiar 135/70R15 145/65R14 145/65R15 145/80R13 145R13 155/65R14 155/70R13 155/80R12 155R12 165/65R13 175/50R13 175/60R13
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
129.42
zł 122.95
99.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SCHMITZ
Śruba SCH016515
Wymiar gwintu [mm] M27
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
136.53
zł 122.88
99.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Blachonakrętki - M3,5
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Blachonakrętki
Liczba [szt.] 100
Kołnierz Nie
Zestaw Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
63.94
zł 58.18
47.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Części mocujące resoru 03.182.35.84.0
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
165.28
zł 148.74
120.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Części mocujące resoru 03.340.14.33.0
Wysokość wewnętrzna [mm] 171
Wymiar gwintu [mm] M24
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
74.21
zł 66.79
54.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0730107828ZF
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
140.07
zł 126.06
102.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0730109574ZF
Nazwa asortymentu Podkładka dystansowa
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
112.79
zł 92.48
75.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Mocowanie chłodnicy oleju 1.00464
Wymiar gwintu [mm] M8
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
20.38
zł 18.34
14.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
EURORICAMBI
Nakrętka 60170217
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.90
zł 52.10
42.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
EURORICAMBI
Nakrętka 60170578
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
66.78
zł 60.10
48.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60171290
Wymiar gwintu [mm] M112
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
140.29
zł 126.26
102.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60171681
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
310.76
zł 279.69
227.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60171877
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
116.91
zł 105.23
85.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki samohamowne ocynkowane - M10
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 985
Kołnierz Nie
Materiał Ocynk
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
88.07
zł 80.15
65.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki wydechu - M8
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki wydechu
Rozmiar klucza [mm] 13
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 14440
Kołnierz Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
73.09
zł 66.51
54.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki wydechu - M10
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki wydechu
Rozmiar klucza [mm] 15
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 6927
Kołnierz Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
152.38
zł 138.67
112.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 64/56,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 69,1/67,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
SAE-SMB
Kołpak SMBM050872
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
91.34
zł 82.89
67.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FPT
Część oryginalna 5801622468-FPT
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
327.40
zł 327.40
266.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
AUGER
Mocowanie stabilizatora AUG54472
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 115
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
7.92
zł 7.13
5.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PEWAG
Łańcuchy antypoślizgowe cert. austriacki V-5117; opakowanie 2 szt., Samochody dostawcze/Samochody terenowe SERVO SUV RSV 79
Przeznaczenie Samochody dostawcze Samochody terenowe
Rozmiar 215/80R16 225/55R19 225/60R18 225/65R17 225/70R16 225/70R17 225/80R15 235/50R19 235/55R18 235/60R17 235/65R16 235/70R15 235/70R16 235/75R15 245/40R20 245/45R19 245/50R18 245/55R17 245/60R16 245/70R15 255/50R17 255/55R16 255/55R17 255/60R16 265/45R18 205/75R17.5
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
987.85
zł 938.45
762.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, ATV/Wózki widłowe ATV X 476
Przeznaczenie Wózki widłowe ATV
Rozmiar 255/65-12 25x10.00-12 24X11.00-10 24X11-10 24X11-12 24X11-9 25X10-10 26X9-12 26X9-14
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 020.90
zł 969.86
788.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody terenowe PROFI FORST 310
Przeznaczenie Samochody terenowe
Rozmiar 235/85-16 265/70-16 265/75-15 265/75-16 275/70-16 8.5-17.5 235/75-17.5 245/75-17 245/80-16 255/55-20 255/60-19 255/65-19 255/70-18 255/75-16 265/45-21 265/50-20 265/55-19 265/60-18 265/65-17 265/65-17M+S 265/65-18 265/70-17 265/70-17M+S 265/75-15M+S 275/40-22 275/45-20 275/45-21 275/50-20 275/50-20M+S 275/55-19 275/60-17 275/60-18 275/65-17 275/65-17M+S 275/70-15 285/40-21 285/55-18 285/60-17 285/65-16 31X11.5-15 9.5-17
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 877.62
zł 1 783.73
1 450.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, ATV/Wózki widłowe STN 285
Przeznaczenie Wózki widłowe ATV
Rozmiar 300/75-15 300-15 CONT IC12 300-15 SUPERELASTIC
Certyfikat O-NORM Nie
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3 322.72
zł 3 156.59
2 566.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VERIGA
Łańcuchy antypoślizgowe, Samochody terenowe STOP&GO SUV 13-270
Przeznaczenie Samochody terenowe
Rozmiar 225/75-16 235/70-16 275/60-15 30x9.50-15 215/70-17 225/55-19 225/60-18 225/65-18 225/70-17 235/45-20 235/50-19 235/55-18 235/60-17 235/65-17 245/35-21 245/40-20 245/45-19 245/50-18 255/35-20 255/40-19 255/45-18 265/35-19 275/35-19 285/45-18
Certyfikat O-NORM Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
953.59
zł 905.92
736.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
33 z 62
następna