Materiały montażowe DODGE RAM pick-up (DS) 4,7 V8
A~5010147
DT SPARE PARTS
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy
Wymiar gwintu [mm] M24
Skok gwintu [mm] 3
Długość [mm] 258
Rozmiar klucza [mm] 36
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
64.64
zł 58.18
47.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DRESSELHAUS
Nakrętki wydechu - M8
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki wydechu
Rozmiar klucza [mm] 13
Liczba [szt.] 100
Norma DIN 6927
Kołnierz Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
113.00
zł 102.83
83.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Śruba AUG83924
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 2
Długość śruby [mm] 240
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
48.31
zł 43.48
35.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSAL
Nakrętka kolektora wydechowego BOS258-347
Nazwa asortymentu Nakrętka
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.25
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
81.06
zł 70.52
57.33 zł
(1.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HAMATON
Zestaw serwisowy czujnika TPMS EU-PRO Hybrid 3,5 aluminiowy HAM-6-157BK
Rodzaj Zestaw serwisowy czujnika TPMS
Zastosowanie Hamaton
Typ EU-PRO Hybrid 3,5
Kolor Czarny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
18.19
zł 16.56
13.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba wahacza poprzecznego TED17143
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód Góra Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
69.67
zł 69.67
56.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Nakrętka STR-M10X1,5 10SET
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Skok gwintu [mm] 1.5
Liczba [szt.] 10
Materiał Ocynk
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
15.41
zł 15.41
12.53 zł
(1.54 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 65,1/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Zawór koła VIC-952OR
Rodzaj Zawór koła
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
81.70
zł 80.54
65.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VICMA
Zawór koła VIC-952RJ
Rodzaj Zawór koła
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
75.50
zł 74.46
60.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
VOITH
Śruba H01.245810
Nazwa asortymentu Śruba
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
4.44
zł 3.64
2.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 88530602
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
98.24
zł 88.41
71.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 73,1/65,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba do regulacji pochylenia koła TED46035
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Tył Góra Wewnątrz
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.54
zł 43.54
35.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DT SPARE PARTS
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 140
Rozmiar klucza [mm] 24
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
23.06
zł 20.76
16.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE ISUZU
Szpilka ISU8970815844
Sposób mocowania Szpilka
Wymiar gwintu [mm] M20
Miejsce zabudowy Przód
Oferta Ciężarowe
Cena katalogowa  
42.53
zł 39.13
31.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
AUGER
Śruba stabilizatora kabiny kierowcy
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 111.8 100
Rozmiar klucza [mm] 17
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
10.22
zł 9.20
7.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-M14X1,5 4SET
Nazwa Nakrętka
Typ śruby/nakrętki Nakrętki samohamowne ocynkowane
Skok gwintu [mm] 1.5
Liczba [szt.] 4
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
15.85
zł 15.85
12.89 zł
(3.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
S-TR
Śruba STR-M8X1,25/100 4SET
Nazwa Śruba
Długość śruby [mm] 100
Wymiar gwintu [mm] M8
Skok gwintu [mm] 1.25
Norma DIN 931
Liczba [szt.] 4
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
14.10
zł 14.10
11.46 zł
(3.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 88530608
Wymiar gwintu [mm] M60
Skok gwintu [mm] 2
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
119.64
zł 107.67
87.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 67,1/56,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZF
Części mocujące sworzeń wahacza 0636102066ZF
Nazwa asortymentu Śruba
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
23.91
zł 19.61
15.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEDGUM
Śruba TED37768
Wymiar gwintu [mm] M18
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
34.83
zł 34.83
28.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BPW
Nakrętka 03.060.00.13.0
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
237.67
zł 213.91
173.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
4MAX
Zawór koła WEN PVR30
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
43.52
zł 43.30
35.20 zł
(4.33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Śruba resora 150
Wymiar gwintu [mm] M16
Długość śruby [mm] 150
Skok gwintu [mm] 2
Rozmiar klucza [mm] 24
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
31.08
zł 27.97
22.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
AUGER
Zestaw montażowy układu wydechowego AUG59309
Nazwa asortymentu Nakrętka
Skok gwintu [mm] 1.5
Rozmiar klucza [mm] 17
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1.77
zł 1.60
1.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ROCKINGER
Śruba RO70950
Nazwa asortymentu Śruba mocowania dyszla
Średnica końcówki dyszla [mm] 40 50
Długość [mm] 55
Wymiar gwintu [mm] M16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
147.10
zł 132.38
107.63 zł
(16.55 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
EURORICAMBI
Nakrętka 60170962
Wymiar gwintu [mm] M60
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
33.06
zł 29.75
24.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
19 z 36
następna