Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Rynek / Przeznaczenie

Nazwa

Zestaw

Materiał

Gramatura materiału [g/m²]

Struktura

Ilość sztuk w kpl. [szt.]

Mikrofibry i irchy Tak BMW 3 (E90) 318 d

A~5011118

W tej grupie nie znaleziono wyników pasujących do wybranego pojazdu:
BMW 3 (E90) 318 d
Aby zobaczyć produkty dla BMW 3 (E90) 318 d wybierz grupę
BMW 3 (E90) 318 d Pozostałe wyniki:
  • 1
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bestseller

AMTRA LTD
Mikrofibra 4szt. 97-028

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 4
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
17.07 
zł
15.36
12.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PROFIRS
Mikrofibra 5szt. 1.12.090N

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 240
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.15 
zł
25.62
20.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Mikrofibra Neon 10szt. ADB000374

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 250
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.89 
zł
52.15
42.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ULTRACOAT
Mikrofibra Yellow Bahama 2szt. YB-250X2

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 250
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 2
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
27.99 
zł
26.59
21.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PROFITOOL
Mikrofibra 10szt. 06SO6809 IC

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 385
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.00 
zł
90.10
73.25 zł
(9.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ULTRACOAT
Mikrofibra Purple Blaze 2szt. PB-320X2

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 320
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 2
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
32.99 
zł
31.34
25.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Mikrofibra Pinky 10szt. ADB000373

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 350
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
69.90 
zł
66.41
53.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MA PROFESSIONAL
Mikrofibra 30szt. 20-D26

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 200
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 30
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
70.48 
zł
64.13
52.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Mikrofibra One Shot Microfiber Cloth 50szt. ADB000375

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 200
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 50
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
94.89 
zł
90.15
73.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PROFITOOL
Mikrofibra 10szt. 06SO6811 IC

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 300
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
99.00 
zł
90.10
73.25 zł
(9.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MA PROFESSIONAL
Mikrofibra 3szt. 97-008

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 3
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
31.01 
zł
28.22
22.94 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PROFITOOL
Mikrofibra 10szt. 06SO6810 IC

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 400
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
149.00 
zł
135.60
110.24 zł
(13.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra PVA MICRO MAX 5szt. KAJA 7794

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał PVA Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 245
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
1 szt.
Cena katalogowa  
65.25 
zł
59.38
48.28 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOJE AUTO
Mikrofibra 30szt. 19-652

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 200
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 30
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.41 
zł
54.97
44.69 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ULTRACOAT
Mikrofibra Silky Finish 2szt. MF2-400

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 400
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 2
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
33.98 
zł
32.29
26.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

K2
Mikrofibra HIRO 30szt. D5100

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 170
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 30
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.07 
zł
57.07
46.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ULTRACOAT
Mikrofibra Gentle Buff 2szt. MF2-320

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 320
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 2
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
4 szt.
Cena katalogowa  
32.99 
zł
31.34
25.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra PVA MICRO MAX 5szt. KAJA 7770

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał PVA Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 245
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
79.22 
zł
72.09
58.61 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra Max Frotte 5szt. 4311

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 350
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
68.71 
zł
62.52
50.83 zł
(12.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 10szt. 4335

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
70.05 
zł
63.74
51.82 zł
(6.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 10szt. KAJA CARWASH 4342

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
66.72 
zł
60.71
49.36 zł
(6.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 10szt. KAJA CARWASH 4359

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
66.72 
zł
60.71
49.36 zł
(6.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 6179

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
51.78 
zł
47.12
38.31 zł
(9.42 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 6193

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
56.38 
zł
51.30
41.71 zł
(10.26 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 6483

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 320
Struktura waflowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
69.14 
zł
62.91
51.15 zł
(12.58 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 6506

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 240
Struktura gładka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
55.61 
zł
50.60
41.14 zł
(10.12 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 6520

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 200
Struktura gładka
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
50.85 
zł
46.27
37.62 zł
(9.25 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 7169

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.54 
zł
52.36
42.57 zł
(10.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. 7183

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
57.54 
zł
52.36
42.57 zł
(10.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

KAJA
Mikrofibra 5szt. KAJA CARWASH 8128

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 350
Struktura bezszwowa perłowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
66.74 
zł
60.74
49.38 zł
(12.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 2 następna