Dostępność


Cena



Producent

Średnica [mm]

Ilość sztuk w kpl. [szt.]

Wysokość [mm]

Materiał

Okucie plandeki

A~7812070~93790
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

CARGOPARTS
Zaczep plandeki CARGO-E180 10szt.

Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Wysokość [mm] 17
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
8.81 
zł
7.92
6.44 zł
(0.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CARGOPARTS
Zaczep plandeki CARGO-E272 10szt.

Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Materiał Cynk galwaniczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
25.25 
zł
22.73
18.48 zł
(2.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CARGOPARTS
Zaczep plandeki CARGO-E197 10szt.

Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Wysokość [mm] 37
Materiał Cynk galwaniczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
25.93 
zł
23.33
18.97 zł
(2.33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CARGOPARTS
Zaczep plandeki CARGO-E181 10szt.

Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Wysokość [mm] 20
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
10.60 
zł
9.54
7.76 zł
(0.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CARGOPARTS
Zaczep plandeki CARGO-E162 10szt.

Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
30.39 
zł
27.36
22.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CARGOPARTS
Okucie plandeki CARGO-E065/K

Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Wysokość [mm] 37
Materiał Cynk galwaniczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.67 
zł
22.40
18.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CARGOPARTS
Zaczep plandeki CARGO-E165 10szt.

Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Wysokość [mm] 55
Materiał Cynk galwaniczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
28.02 
zł
25.22
20.50 zł
(2.52 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CARGOPARTS
Zaczep plandeki CARGO-E164 10szt.

Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Wysokość [mm] 55
Materiał Cynk galwaniczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
37.85 
zł
34.06
27.69 zł
(3.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CARGOPARTS
Okucie plandeki CARGO-O/25/WY

Średnica [mm] 25
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 50
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
180.82 
zł
151.89
123.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

CARGOPARTS
Okucie plandeki CARGO-O/20/WY

Ilość sztuk w kpl. [szt.] 20
Do koszyka
(0)
9 szt.
Cena katalogowa  
156.15 
zł
131.17
106.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CARGOPARTS
Zaczep plandeki CARGO-N016 100szt.

Ilość sztuk w kpl. [szt.] 100
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
158.92 
zł
143.02
116.28 zł
(1.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

CARGOPARTS
Zaczep plandeki CARGO-E065

Wysokość [mm] 37
Materiał Cynk galwaniczny
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
3.35 
zł
3.01
2.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł