Dostępność


Cena



Rozmiar

Oleje

A~5010177

MOBIL
Olej przekładniowy 75W90 20l DELVAC

75W90 20l

API GL-5 MT-1
Przeznaczenie Ciężarowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 407.56 
zł
1 287.92
1 047.09 zł
(64.40 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 20l

75W90 20l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
1 771.74 
zł
1 718.59
1 397.23 zł
(85.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 2T VALVOLINE SYNPOWER 1l 2T, API TC JASO FD Syntetyczny

1l

API TC
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
68.88 
zł
68.88
56.00 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 10W40 60l Race syntetyczny

10W40 60l

API SN SN+
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
3 600.00 
zł
3 600.00
2 926.83 zł
(60.00 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 4T 10W40 LIQUI MOLY Optimal 4l 4T, API SN JASO MA-2 Mineralny

10W40 4l

API SN
Przeznaczenie Motocykle
Technologia bazy Mineralny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
215.00 
zł
215.00
174.80 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Marine

RAVENOL
Olej silnikowy 15W40 1l mineralny

15W40 1l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
60.84 
zł
57.80
46.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy TopTec 4210 0W30

0W30 205l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
13 947.15 
zł
13 096.38
10 647.46 zł
(63.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 208l SYNPOWER

5W30 208l

API SP
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
2 szt.
Cena katalogowa  
10 822.36 
zł
10 281.25
8 358.74 zł
(49.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

AISIN
Olej do automatycznej skrzyni biegów AISATF-92060

60l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
3 364.39 
zł
3 297.10
2 680.57 zł
(54.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l ATF

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 120.76 
zł
1 098.35
892.97 zł
(54.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MEYLE
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l

1l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
35.10 
zł
34.40
27.97 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów RAV ATF+4 FLUID BIB 20L

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 985.81 
zł
1 886.52
1 533.76 zł
(94.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej ATF RAVENOL Ecofluid A 10l MAN 339 Z3; MAN 339 Z4; ZF 0671 072 120; ZF 0671 072 130; ZF TE-ML 04D; ZF TE-ML 14E; ZF TE-ML 16N; ZF TE-ML 16Q; ZF TE-ML 20F

10l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
933.90 
zł
859.19
698.53 zł
(85.92 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l J2/S

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 596.12 
zł
1 516.32
1 232.78 zł
(75.82 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 4l ATF TYPE TQ 95

4l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
345.47 
zł
301.25
244.92 zł
(60.25 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej przekładniowy 10l TF

10l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 604.36 
zł
1 399.00
1 137.40 zł
(139.90 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej, dwusprzęgłowa skrzynia biegów 1l DCT GT-R

1l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
432.96 
zł
377.54
306.94 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l MB 6-serie

1l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
88.01 
zł
76.74
62.39 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej do automatycznej skrzyni biegów 20l T-WS Lifetime

20l

Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 612.54 
zł
1 531.92
1 245.46 zł
(76.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

VALVOLINE
Olej do automatycznej skrzyni biegów 1l ATF

1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
62.63 
zł
59.66
48.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów TRANSMAX M. EP 80W90 208

80W90 208l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
4 325.65 
zł
4 040.16
3 284.68 zł
(19.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów TRANSMAX M LL 75W85 208

75W85 208l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
8 651.29 
zł
8 080.30
6 569.35 zł
(38.85 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 80W 208l TRANSMAX MANUAL

80W 208l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
4 578.61 
zł
4 276.43
3 476.77 zł
(20.56 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
NOWOŚĆ

FUCHS OIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 80W140 205l TITAN

80W140 205l

API GL-5 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
7 932.90 
zł
7 369.66
5 991.59 zł
(35.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W 20l

75W 20l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
1 088.56 
zł
1 034.13
840.76 zł
(51.71 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOPAR
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 0,946l

75W90 0.946l

API GL-5 MT-1 GL-4
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
316.12 
zł
300.32
244.16 zł
(317.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 80W90 209l Spirax

80W90 209l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
7 620.85 
zł
7 011.18
5 700.15 zł
(33.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 80W 209l Spirax

80W 209l

API GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
8 062.67 
zł
7 417.66
6 030.62 zł
(35.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 85W140 209l Spirax

85W140 209l

API GL-5
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
7 977.84 
zł
7 339.62
5 967.17 zł
(35.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SHELL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 80W90 209l Spirax

80W90 209l

API GL-5 MT-1
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
1 szt.
Cena katalogowa  
8 668.18 
zł
7 974.73
6 483.52 zł
(38.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 112 z 134 następna