Dostępność


Cena



Producent

Rozmiar

Oleje NISSAN NOTE (E12) 1.2

A~5010177

RAVENOL
Olej silnikowy 10W40 60l Cleansynto

10W40 60l

API CF SN
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
2 151.86 
zł
2 044.27
1 662.01 zł
(34.07 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 0W30 20l M-SUP

0W30 20l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
7 szt.
Cena katalogowa  
1 102.12 
zł
1 047.01
851.23 zł
(52.35 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

FUCHS OIL
Olej silnikowy 5W30 20l TITAN

5W30 20l

API SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
913.63 
zł
884.39
719.02 zł
(44.22 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 20l Special TEC F

5W30 20l

ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
1 159.08 
zł
1 088.38
884.86 zł
(54.42 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy TopTec 6600 0W20

0W20 60l

API SP ILSAC GF-6A
ACEA C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
3 823.44 
zł
3 590.21
2 918.87 zł
(59.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 0W20 60l USVO

0W20 60l

API SN RC ILSAC GF-5
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
4 508.12 
zł
4 282.71
3 481.88 zł
(71.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy USVO 5W30

5W30 60l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
4 840.30 
zł
4 598.28
3 738.44 zł
(76.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 1l Cleansynto

5W30 1l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
89.10 
zł
75.29
61.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 15W40 1l GTX

15W40 1l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
45.82 
zł
40.74
33.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 10W30 1l Cleansynto

10W30 1l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
79.32 
zł
67.02
54.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 20l Synthoil High Tech

5W40 20l

API CF SM
ACEA A3 B4 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
1 209.42 
zł
1 135.65
923.29 zł
(56.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 20l M-SUP syntetyczny

5W30 20l

Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
5 szt.
Cena katalogowa  
1 104.50 
zł
1 049.28
853.07 zł
(52.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

CASTROL
Olej silnikowy 5W40 60l MAGNATEC

5W40 60l

API SP
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
1 969.76 
zł
1 849.60
1 503.74 zł
(30.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy EDGE 0W20 C5 60L

0W20 60l

API SQ ILSAC GF-7
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
2 838.90 
zł
2 665.73
2 167.26 zł
(44.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 60l Mobil 1 syntetyczny

5W30 60l

API SL SM SN SJ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
3 387.60 
zł
3 218.22
2 616.44 zł
(53.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REVLINE
Olej silnikowy 5W30 200l ULTRA FORCE

5W30 200l

API CF SN
ACEA A1 B1 A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
6 007.90 
zł
5 671.46
4 610.94 zł
(28.36 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REVLINE
Olej silnikowy 0W30 200l ULTRA FORCE

0W30 200l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6 253.92 
zł
5 903.70
4 799.76 zł
(29.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 4l Cleansynto

5W30 4l

API SL CF
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
249.76 
zł
211.06
171.59 zł
(52.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 0W20 1l SYNPOWER

0W20 1l

API SP RC ILSAC GF-5 SN+
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
>9 szt.
Cena katalogowa  
84.14 
zł
70.26
57.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 208l MAGNATEC

5W30 208l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
9 szt.
Cena katalogowa  
8 011.90 
zł
7 523.17
6 116.40 zł
(36.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

VALVOLINE
Olej silnikowy ALL CLIMATE 5W30 C2/C3 20

5W30 20l

ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
867.90 
zł
824.51
670.33 zł
(41.23 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 20l Cleansynto

5W30 20l

API CF SN
ACEA C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
4 szt.
Cena katalogowa  
1 146.84 
zł
1 089.50
885.77 zł
(54.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 20l Leichtlauf High Tech

5W40 20l

API CF SM
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
1 024.59 
zł
962.09
782.19 zł
(48.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy Molygen 5W30

5W30 20l

API ILSAC GF-7A SQ
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
1 147.98 
zł
1 077.96
876.39 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 20l Mobil 1 syntetyczny

5W30 20l

API SL SM SN SJ
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
1 386.09 
zł
1 316.79
1 070.56 zł
(65.84 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Mobil - konkurs 2026

MOBIL
Olej silnikowy 5W30 208l M-SUP syntetyczny

5W30 208l

API SL SM SN SN+
ACEA C3 C2
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Syntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
7 653.65 
zł
7 270.97
5 911.36 zł
(34.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 60l Cleansynto

5W30 60l

API SL CF
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
2 845.37 
zł
2 703.10
2 197.64 zł
(45.05 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 20l Cleansynto

5W30 20l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
1 127.14 
zł
1 070.78
870.55 zł
(53.54 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER MST C5 0W20 20L

0W20 20l

API SP ILSAC GF-6A RC
ACEA C6 C5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
1 239.59 
zł
1 177.61
957.41 zł
(58.88 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy SYNPOWER MSTFE C6 0W20 20

0W20 20l

ACEA C6
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
3 szt.
Cena katalogowa  
1 074.45 
zł
1 020.73
829.86 zł
(51.04 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 17 z 22 następna