Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Miejsce zabudowy

Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do BMW 3 (E90)


W tej grupie nie znaleziono wyników pasujących do wybranego pojazdu:
BMW 3 (E90) M3
Aby zobaczyć produkty dla BMW 3 (E90) M3 wybierz grupę
BMW 3 (E90) M3 Pozostałe wyniki:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • ...
  • 14

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-21355TUOTUV Tył AUDI A1, A3, A4 ALLROAD B8, A4 ALLROAD B9, A4 B8, A4 B9, A5, A6 ALLROAD C7, A6 ALLROAD C8, A6 C7, A6 C8, A7, A8 D4, A8 D5, Q2, Q3

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 330
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
629.66 
zł
629.66
511.92 zł
(314.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C4W014ABETUOTUV Tył AUDI A3, Q2, Q3, TT; RENAULT TRAFIC II; SKODA KODIAQ I, OCTAVIA III, OCTAVIA IV, SUPERB II, SUPERB III; VW ARTEON, ARTEON SHOOTING BRAKE

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 310
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
588.91 
zł
588.91
478.79 zł
(294.46 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-0372PTUOTUV Tył AUDI A1, A2, A3, TT; SEAT CORDOBA, IBIZA III, IBIZA IV, IBIZA IV SC, IBIZA IV ST, IBIZA V, LEON, TOLEDO II, TOLEDO IV; SKODA FABIA I

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 232
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
275.53 
zł
275.53
224.01 zł
(137.77 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-1775TUOTUV Tył AUDI A4 ALLROAD B8, A4 B8, A5, A6 C7, A7, Q5; VW GOLF VI

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 300
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
481.64 
zł
481.64
391.58 zł
(240.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. 5201-01-0832PTUOTUV Tył BMW 3 (E46)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 294
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
436.21 
zł
436.21
354.64 zł
(218.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa perforowana/pełna/szczelinowa 5201-01-1076PTUOTUV Tył AUDI A3; SEAT ALTEA, ALTEA XL, LEON, LEON SC, LEON ST, TOLEDO III; SKODA OCTAVIA II, OCTAVIA III, YETI; VW BEETLE, CADDY III

Średnica zewnętrzna [mm] 255
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
10 szt.
Cena katalogowa  
317.65 
zł
317.65
258.25 zł
(158.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-0255PTUOTUV Tył BMW 3 (E36), 3 (E46)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 280
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
9 szt.
Cena katalogowa  
385.68 
zł
385.68
313.56 zł
(192.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 24.0112-0166.1TUOTUV Tył AUDI A4 B6, A4 B7, A4 B8; SEAT EXEO, EXEO ST

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 288
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
425.65 
zł
425.65
346.06 zł
(212.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-0218PTUOTUV Tył ABARTH 500 / 595 / 695, 500C / 595C / 695C; ALFA ROMEO 145, 146, 155, 33; FIAT 500, 500 C, BARCHETTA, BRAVA, BRAVO I, CINQUECENTO, COUPE

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 240.5
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
280.88 
zł
280.88
228.36 zł
(140.44 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-0390PTUOTUV Tył OPEL ASTRA G, ASTRA H, ASTRA H CLASSIC, ASTRA H GTC, COMBO, COMBO TOUR, CORSA C, MERIVA A, MERIVA B, ZAFIRA A, ZAFIRA B

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 264
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
323.48 
zł
323.48
262.99 zł
(161.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-0211PTUOTUV Tył SEAT TOLEDO I; VW CORRADO, GOLF III, PASSAT B3/B4, VENTO

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 226
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
7 szt.
Cena katalogowa  
343.74 
zł
343.74
279.46 zł
(171.87 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-0836PTUOTUV Tył BMW 3 (E36), 3 (E46)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 276
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
465.91 
zł
465.91
378.79 zł
(232.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. 5201-01-0106PTUOTUV Tył ALFA ROMEO 164; FIAT BRAVO, BRAVO II, CROMA, LINEA, MULTIPLA, STILO; LANCIA DELTA III, LYBRA, THEMA

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 251
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
327.71 
zł
327.71
266.43 zł
(163.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. C4B034ABEPTUOTUV Tył BMW 3 (E46)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 320
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
578.83 
zł
578.83
470.59 zł
(289.41 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna C4W015ABETUOTUV Tył AUDI A3; SEAT ALHAMBRA, ALTEA, ALTEA XL, LEON, TOLEDO III; SKODA OCTAVIA II, SUPERB II, YETI; VW EOS, GOLF PLUS V, GOLF V, GOLF VI, JETTA III

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 286
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
432.74 
zł
432.74
351.82 zł
(216.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-1048PTUOTUV Tył CITROEN BERLINGO, C2, C2 ENTERPRISE, C3 I, C3 PLURIEL, C4, C4 I, XSARA PICASSO; PEUGEOT 1007, 307, PARTNER, PARTNER ORIGIN

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 247
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
318.63 
zł
318.63
259.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-0731PTUOTUV Tył BMW 5 (E39)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 298
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
458.56 
zł
458.56
372.81 zł
(229.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 24.0122-0236.1TUOTUV Tył BMW 3 (E90), 3 (E91), 3 (E92), 3 (E93), X1 (E84)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 336
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
702.96 
zł
702.96
571.51 zł
(351.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-20722TUOTUV Tył MERCEDES C (C204), C (W204), C T-MODEL (S204), E (A207), E (C207)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 300
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
528.97 
zł
528.97
430.06 zł
(264.49 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-0210PTUOTUV Tył SEAT CORDOBA, CORDOBA VARIO, IBIZA II, LEON, TOLEDO I; VW CORRADO, GOLF I, GOLF II, GOLF III, GOLF IV, JETTA II, PASSAT B2, PASSAT B3/B4

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 226
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
353.76 
zł
353.76
287.61 zł
(176.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana C4W016ABETUOTUV Tył AUDI Q7; PORSCHE CAYENNE; VW TOUAREG

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 330
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
735.59 
zł
735.59
598.04 zł
(367.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-12036TUOTUV Tył CITROEN C4 AIRCROSS; MITSUBISHI ASX, ECLIPSE CROSS, OUTLANDER III; PEUGEOT 4008

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 302
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
433.87 
zł
433.87
352.74 zł
(216.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-0226PTUOTUV Tył BMW 5 (E34)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 300
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
293.93 
zł
293.93
238.97 zł
(146.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-1619TUOTUV Tył AUDI A6 C6

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 302
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
470.97 
zł
470.97
382.90 zł
(235.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. 5201-01-0389PTUOTUV Tył CHEVROLET ASTRA, CORSA; OPEL ASTRA G, ASTRA G CLASSIC, ASTRA H, ASTRA H CLASSIC, ASTRA H GTC, MERIVA A

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 240
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
3 szt.
Cena katalogowa  
179.80 
zł
179.80
146.18 zł
(89.90 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-20336TUOTUV Tył BMW 3 (E36), Z3 (E36)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 312
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
310.62 
zł
310.62
252.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-1627TUOTUV Tył HONDA CIVIC VII, INTEGRA

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 260
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
373.51 
zł
373.51
303.67 zł
(186.76 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna 5201-01-1925TUOTUV Tył ALFA ROMEO MITO

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 251
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
430.75 
zł
430.75
350.20 zł
(215.38 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. pełna C42045JCTUOTUV Tył TOYOTA AVENSIS

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 280
Rodzaj tarczy Wiercona Nawiercana Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
221.40 
zł
221.40
180.00 zł
(110.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SPEEDMAX
Tarcza hamulcowa SPEEDMAX 2szt. wentylowana 5201-01-20335TUOTUV Tył BMW 3 (E36), Z3 (E36)

Linia SPEEDMAX
Średnica zewnętrzna [mm] 312
Rodzaj tarczy Wiercona Nacinana
Miejsce zabudowy Tył
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
307.13 
zł
307.13
249.70 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 14 następna