Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
MOTIP
Lakier niebieski połysk spray 0,4l
Nazwa Lakier
Rodzaj połysk
Kolor Niebieski
Pojemność [l] 0,4
Opakowanie Spray
Sposób aplikacji spray
Zastosowanie (do powierzchni) do zacisków
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
59.29
zł 53.95
43.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 200L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 381.57
zł 1 256.33
1 021.41 zł
(6.28 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
178.78
zł 168.05
136.63 zł
(33.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CARTECHNIC
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski CART999 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Norma JIS K 2234 AFNOR NF R 15-601 TYPE 1 UNE 26-361 ÖNORM V5123 AS 2108 CUNA NC 956-16 ASTM D3306 ASTM D4985 SAE J1034 BS 6580
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
34.19
zł 29.06
23.63 zł
(19.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEKSON
Rękawice ochronne, robocze nylonowe / poliuretanowe 12 par 0XREK0235/L
Rozmiar L 9
Rodzaj / materiał nylonowe poliuretanowe
Właściwości zręczność odporne na przetarcia
Ilość w opakowaniu 12 par
Kolor Biały Niebieski
Wytrzymałość / Norma 3131 EN 388 EN 420
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
58.55
zł 53.28
43.32 zł
(4.44 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski FE01089
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
66.40
zł 58.76
47.77 zł
(39.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHOWA
Rękawice ochronne, robocze nitrylowe 100 szt. SHOWA 7500PF/L
Rozmiar L 9
Rodzaj / materiał nitrylowe
Właściwości wodoodporne bez lateksu wyraźnie teksturowane końcówki palców
Ilość w opakowaniu 100 szt.
Kolor Niebieski
Wytrzymałość / Norma CAT III EN ISO 21420:2020 EN ISO 374-1:2016/TypeB EN ISO374-5:2016
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
67.08
zł 61.04
49.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHOWA
Rękawice ochronne, robocze nitrylowe 100 szt. SHOWA 7545 EBT/XL
Rozmiar XL 10
Rodzaj / materiał nitrylowe
Właściwości wodoodporne bez lateksu wyraźnie teksturowane końcówki palców
Ilość w opakowaniu 100 szt.
Kolor Niebieski
Wytrzymałość / Norma CAT III EN ISO 21420:2020 EN ISO 374-1:2016/TypeB EN ISO374-5:2016
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
112.50
zł 102.37
83.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEKSON
Rękawice ochronne, robocze nylonowe / poliuretanowe 12 par 0XREK0235/XL
Rozmiar XL 10
Rodzaj / materiał nylonowe poliuretanowe
Właściwości zręczność odporne na przetarcia
Ilość w opakowaniu 12 par
Kolor Biały Niebieski
Wytrzymałość / Norma 3131 EN 388 EN 420
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
58.46
zł 53.20
43.25 zł
(4.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHOWA
Rękawice ochronne, robocze nitrylowe 100 szt. SHOWA 7500PF/XL
Rozmiar XL 10
Rodzaj / materiał nitrylowe
Właściwości wodoodporne bez lateksu wyraźnie teksturowane końcówki palców
Ilość w opakowaniu 100 szt.
Kolor Niebieski
Wytrzymałość / Norma CAT III EN ISO 21420:2020 EN ISO 374-1:2016/TypeB EN ISO374-5:2016
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
67.08
zł 61.04
49.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
135.56
zł 127.43
103.60 zł
(25.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
54.08
zł 49.05
39.88 zł
(9.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAGNETI MARELLI
Rękawice ochronne, robocze nitrylowe 100 szt. 099700120080
Rozmiar XL 10
Rodzaj / materiał nitrylowe
Właściwości chwytność trwałość powłoki
Ilość w opakowaniu 100 szt.
Kolor Niebieski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
85.80
zł 78.08
63.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAGNETI MARELLI
Rękawice ochronne, robocze nitrylowe 100 szt. 099700120070
Rozmiar L 9
Rodzaj / materiał nitrylowe
Właściwości chwytność trwałość powłoki
Ilość w opakowaniu 100 szt.
Kolor Niebieski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
85.80
zł 78.08
63.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L RTU HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
180.71
zł 159.03
129.29 zł
(7.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
297.20
zł 261.53
212.63 zł
(13.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHOWA
Rękawice ochronne, robocze nitrylowe 100 szt. SHOWA 7545 EBT/L
Rozmiar L 9
Rodzaj / materiał nitrylowe
Właściwości wodoodporne bez lateksu wyraźnie teksturowane końcówki palców
Ilość w opakowaniu 100 szt.
Kolor Niebieski
Wytrzymałość / Norma CAT III EN ISO 21420:2020 EN ISO 374-1:2016/TypeB EN ISO374-5:2016
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
112.50
zł 102.37
83.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) x 4szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
176.92
zł 160.47
130.46 zł
(8.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
90.34
zł 81.94
66.62 zł
(16.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
VALVOLINE
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski VAL OEM ADV AFC48 RTU 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
159.97
zł 143.17
116.40 zł
(28.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
19.62
zł 17.80
14.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
196.26
zł 139.74
113.61 zł
(27.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ERRECOM
Szybkozłącze do stacji klimatyzacji LP / niskiego ciśnienia ER RA1056.01
Zestaw Nie
Nazwa Szybkozłącze
zastosowanie (do urządzenia) do stacji klimatyzacji
Rodzaj czynnika chłodzącego R134a
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Kolor Niebieski
Rozmiar metryczny M14x1,5 (żeńska)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
177.58
zł 161.60
131.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
24.87
zł 22.56
18.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
49.66
zł 35.35
28.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEKSON
Rękawice ochronne, robocze nitrylowe 100 szt. 0XREK021/XL
Rozmiar XL 10
Rodzaj / materiał nitrylowe
Właściwości zręczność elastyczność chwytność bezpudrowe
Ilość w opakowaniu 100 szt.
Kolor Niebieski
Wytrzymałość / Norma EN 374 EN 455 EN ISO 374-5:2016
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
32.89
zł 29.93
27.71 zł
(0.30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
299.17
zł 271.06
220.37 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEXA
Szybkozłącze do stacji klimatyzacji HP / LP / niskiego ciśnienia / wysokiego ciśnienia TEX S0755F
Zestaw Tak
Nazwa Szybkozłącze
zastosowanie (do urządzenia) do stacji klimatyzacji
do urządzenia (model) KONFORT 707 NEUTRO KONFORT 715 NEUTRO
Rodzaj czynnika chłodzącego R1234yf
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 2
Kolor Czerwony Niebieski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
1 048.34
zł 995.92
809.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Rękawice ochronne, robocze bawełniane / gumowe 10 par 0XREK0236
Rodzaj / materiał gumowe bawełniane
Właściwości chwytność antypoślizgowe
Ilość w opakowaniu 10 par
Kolor Biały Niebieski
Wytrzymałość / Norma EN 388 EN 420 Kategoria I
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
24.96
zł 22.71
18.46 zł
(2.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SHOWA
Rękawice ochronne, robocze nitrylowe 100 szt. SHOWA 7500PF/M
Rozmiar M 8
Rodzaj / materiał nitrylowe
Właściwości wodoodporne bez lateksu wyraźnie teksturowane końcówki palców
Ilość w opakowaniu 100 szt.
Kolor Niebieski
Wytrzymałość / Norma CAT III EN ISO 21420:2020 EN ISO 374-1:2016/TypeB EN ISO374-5:2016
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
60.38
zł 54.94
44.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia
2 z 32
następna