Filtry


Dostępność


Cena



Producent

Oferta

Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do MAZDA CX-5 (KF)


W tej grupie nie znaleziono wyników pasujących do wybranego pojazdu:
MAZDA CX-5 (KF) 2.2 D AWD
Aby zobaczyć produkty dla MAZDA CX-5 (KF) 2.2 D AWD wybierz grupę
MAZDA CX-5 (KF) 2.2 D AWD Pozostałe wyniki:
  • 1
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H1 Masterlife (1 szt.) 24V 70W

Źródło światła H1
Linia Masterlife
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 70
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
31.61 
zł
27.82
22.62 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED C5W 30mm (1 szt.) Ultinon Pro7000 SI 6000K 24V 1,5W

Źródło światła C5W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,5
Temperatura barwowa [K] 6000
Rodzaj gniazda SV8,5
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Blister
Długość [mm] 30
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
38.36 
zł
33.76
27.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PHILIPS
Żarówka H1 Master Duty (1 szt.) 24V 70W

Źródło światła H1
Linia Master Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 70
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.65 
zł
16.41
13.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka T2W (10 szt.) Standard 24V 2W

Źródło światła T2W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 2
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.40 
zł
23.22
18.88 zł
(2.32 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej PB3 (10 szt.) Trucklight 24V 1,2W

Źródło światła PB3
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
43.66 
zł
38.43
31.24 zł
(3.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka PY21W (10 szt.) Masterlife 24V 21W

Źródło światła PY21W
Linia Masterlife
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BAU15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.48 
zł
67.31
54.72 zł
(6.73 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka LED W5W Ultinon Pro7000 SI (2 szt.) 4000K 24V 1W

Źródło światła W5W
Linia Ultinon Pro7000 SI
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1
Temperatura barwowa [K] 4000
Rodzaj gniazda W2,1X9,5D
Typ lampy pomocnicza LED
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
2 szt.
Cena katalogowa  
89.99 
zł
79.19
64.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka T4W (2 szt.) Standard 24V 4W

Źródło światła T4W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 4
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5.88 
zł
5.18
4.21 zł
(2.59 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21/5W (2 szt.) 24V 5/21W

Źródło światła P21/5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5 21
Rodzaj gniazda BAY15D
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
12.02 
zł
10.58
8.60 zł
(5.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21W (2 szt.) 24V 21W

Źródło światła P21W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
8.09 
zł
7.12
5.79 zł
(3.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R2 (1 szt.) Master Duty 24V 55/50W

Źródło światła R2
Linia Master Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 55 50
Rodzaj gniazda P45T-41
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
14.12 
zł
12.42
10.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R10W (2 szt.) 24V 10W

Źródło światła R10W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.24 
zł
6.37
5.18 zł
(3.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R5W (2 szt.) 24V 5W

Źródło światła R5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Blister
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
6.67 
zł
5.87
4.77 zł
(2.93 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R5W (10 szt.) 24V 5W

Źródło światła R5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.54 
zł
20.71
16.84 zł
(2.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C3W 35mm (10 szt.) 24V 3W

Źródło światła C3W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 35
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
53.82 
zł
47.37
38.51 zł
(4.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H7 Masterlife (1 szt.) 24V 70W

Źródło światła H7
Linia Masterlife
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 70
Rodzaj gniazda PX26D
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
82.36 
zł
72.47
58.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H11 Master Duty (1 szt.) 24V 70W

Źródło światła H11
Linia Master Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 70
Rodzaj gniazda PGJ 19-2
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
78.36 
zł
68.95
56.06 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C15W 43mm (10 szt.) Vision 24V 15W

Źródło światła C15W
Linia Vision
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 15
Rodzaj gniazda SV8,5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 43
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
58.14 
zł
51.17
41.60 zł
(5.12 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W3W (10 szt.) 24V 3W

Źródło światła W3W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 3
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
23.19 
zł
20.41
16.59 zł
(2.04 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H3 Master Duty Blue Vision (2 szt.) 24V 70W

Źródło światła H3
Linia Master Duty Blue Vision
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 70
Rodzaj gniazda PK22S
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
87.93 
zł
77.38
62.91 zł
(38.69 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka T4W Standard (10 szt.) 24V 4W

Źródło światła T4W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 4
Rodzaj gniazda BA9S
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
23.46 
zł
20.64
16.78 zł
(2.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C5W 36mm (10 szt.) 24V 5W

Źródło światła C5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 36
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
26.92 
zł
23.69
19.26 zł
(2.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka C10W 43mm (10 szt.) Vision 24V 10W

Źródło światła C10W
Linia Vision
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda SV8,5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Długość [mm] 43
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
41.99 
zł
36.95
30.04 zł
(3.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka W5W (10 szt.) 24V 5W

Źródło światła W5W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
22.83 
zł
20.09
16.33 zł
(2.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H4 Master Duty Blue Vision (2 szt.) 24V 75/70W

Źródło światła H4
Linia Master Duty Blue Vision
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 75 70
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen
Opakowanie Zestaw
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
105.76 
zł
93.06
75.66 zł
(46.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka deski rozdzielczej W1,2W (10 szt.) Standard 24V 1,2W

Źródło światła W1,2W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 1,2
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
41.99 
zł
36.95
30.04 zł
(3.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H4 Rally (1 szt.) 24V 90/100W

Źródło światła H4
Linia Rally
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 90 100
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
24.71 
zł
21.75
17.68 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka H4 Master Duty (1 szt.) 24V 75/70W

Źródło światła H4
Linia Master Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 75 70
Rodzaj gniazda P43T-38
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
5 szt.
Cena katalogowa  
20.63 
zł
18.15
14.76 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka P21W (10 szt.) 24V 21W

Źródło światła P21W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
31.99 
zł
28.15
22.89 zł
(2.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI

PHILIPS
Żarówka R10W (10 szt.) 24V 10W

Źródło światła R10W
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
6 szt.
Cena katalogowa  
26.92 
zł
23.69
19.26 zł
(2.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 2 następna