MINI MINI (R56) Cooper SD
Filtry
Cena
Producent
Szerokość [mm]
Szeroki wybór części, opon i akcesoriów do MINI MINI (R56)
W tej grupie nie znaleziono wyników pasujących do wybranego pojazdu: MINI MINI (R56) Cooper SD
Aby zobaczyć produkty dla MINI MINI (R56) Cooper SD wybierz grupę
MINI MINI (R56) Cooper SD Pozostałe wyniki:
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
29.27
zł 24.01
19.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 45x75x16mm 6009-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
42.88
zł 35.17
28.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 28x52x16mm 320/28-X /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania stożkowe
Średnica wewnętrzna [mm] 28
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
62.04
zł 50.87
41.36 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
29.27
zł 24.01
19.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
280.07
zł 229.65
186.71 zł
(22.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
279.06
zł 228.83
186.04 zł
(22.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
25.97
zł 21.29
17.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
248.62
zł 203.87
165.75 zł
(20.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 45x75x16mm 6009-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
471.66
zł 386.76
314.44 zł
(38.68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
23.12
zł 18.97
15.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x35x16mm GE20-ES-2RS /AURORA/
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
79.81
zł 79.81
64.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 45x75x16mm 6009-2Z-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
43.27
zł 35.49
28.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 50x80x16mm 6010K-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
120.65
zł 98.93
80.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł