Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
71.65
zł 71.65
58.25 zł
(7.17 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MILWAUKEE
Końcówka wkrętakowa (bit) POZIDRIV 1/4" PZ2 10szt. 4932430866
Profil POZIDRIV
Grot HEX
Długość całkowita [mm] 50
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Zakup na raty
Cena katalogowa  
64.93
zł 59.09
48.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MILWAUKEE
Końcówka wkrętakowa (bit) TORX 1/4" T30 10szt. 4932471574
Profil TORX
Grot HEX
Długość całkowita [mm] 50
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Zakup na raty
Cena katalogowa  
62.89
zł 57.23
46.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZVL
Łożysko 30x62x23,8mm 3206-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe skośne dwurzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 23.8
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
449.39
zł 449.39
365.36 zł
(44.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MPBS
Zestaw poliuretanowych tulei (10 szt.) 08011173/90SHA BMW 3 (E36), 3 (E46)
Twardość 90 Sha
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
701.06
zł 701.06
569.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
3M
Papier ścierny P80 taśma 13mm x 457mm 10szt. 33478 3M SET 10
Nazwa Taśma ścierna bezkońcowa
Typ taśma
Gradacja P80
Kolor Fioletowy
Rozmiar 13mm x 457mm
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
225.61
zł 205.30
166.91 zł
(20.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 10x26x8mm 6000-2Z /NKE/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
63.25
zł 63.25
51.42 zł
(6.33 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PMC MOTORSPORT
Zestaw aluminiowych tulei (10 szt.) PMC-TE36-SET3 BMW 3 (E36), 3 (E46), Z4 (E85), Z4 (E86)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
2 611.81
zł 2 611.81
2 123.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 8x22x7mm 608-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 7
Cena katalogowa  
120.96
zł 99.19
80.64 zł
(9.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MPBS
Zestaw zawieszenia - MPBS 0600401 (10 szt.) Przód 0600401F/80SHA
Twardość 80 Sha
Miejsce zabudowy Przód
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
763.52
zł 763.52
620.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HARDRACE
Wahacz/Drążek reakcyjny HR6155
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
3 150.55
zł 3 150.55
2 561.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KAJA
Aplikator detailingowy 10szt. 7428
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Aplikator
Materiał Frotte
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Kolor Niebieski
Średnica [cm] 12
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
89.95
zł 81.86
66.55 zł
(8.19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KAJA
Aplikator detailingowy 10szt. 7411
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Aplikator
Materiał Frotte
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Kolor Biały
Średnica [cm] 12
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
89.09
zł 81.07
65.91 zł
(8.11 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
IDEAL
Końcówka prądowa 10szt. R1034136-10
Nazwa Końcówka prądowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
15.30
zł 13.92
11.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBER
Nakrętka koła MP KO 0005-32 CHRN/10
Nazwa Nakładka nakrętki koła
Rozmiar klucza [mm] 32
Materiał Tworzywo sztuczne
Kolor Chrom
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Cena katalogowa  
58.67
zł 52.80
42.93 zł
(5.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 15x42x13mm 6302-2RS /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 13
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
58.42
zł 58.42
47.50 zł
(5.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PROMILER
Ustniki do alkomatu 10 szt.
Nazwa Ustniki do alkomatu
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Pasuje do alkomatów Promiler iBlow
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Zakup na raty
Cena katalogowa  
48.60
zł 48.60
39.51 zł
(4.86 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 25x47x12mm 6005-2RS-C3 /NKE/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
113.54
zł 99.80
81.14 zł
(9.98 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
KAJA
Mikrofibra 10szt. KAJA CARWASH 4359
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 320
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
66.72
zł 60.71
49.36 zł
(6.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 12x32x10mm 6201-2RS /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
45.21
zł 39.74
32.31 zł
(3.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 15x35x11mm 6202-2RS /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
48.70
zł 42.80
34.80 zł
(4.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MILWAUKEE
Otwornica, PCV / aluminium / drewno / płyta MDF / płyta gipsowo-kartonowa / stal / stal nierdzewna / żeliwo - 10 szt., 49224201
Rynek / Przeznaczenie Profesjonalny/e
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Zakup na raty
Cena katalogowa  
567.41
zł 516.34
419.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ
ENERGIZER
Bateria CR2032 3V ilość sztuk w kpl.10 x 4 szt.
Typ baterii CR2032
Napięcie [V] 3
Liczba [szt.] 4
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Opakowanie Blister
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
167.03
zł 163.69
133.08 zł
(16.37 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
W ZESTAWIE TANIEJ
PRESIDENT
Wtyczka zasilająca CB PRES WZ1 SET10 CB PRES WZ1 SET10
Materiał Plastik
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Zakup na raty
Cena katalogowa  
129.15
zł 116.24
94.50 zł
(11.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBER
Nakrętka koła MP KO 0005-33 CZAW/10
Rozmiar klucza [mm] 33
Materiał Tworzywo sztuczne
Kolor Czarny
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Cena katalogowa  
23.70
zł 21.33
17.34 zł
(2.13 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
60.88
zł 56.32
45.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
122.53
zł 113.34
92.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
230.12
zł 212.86
173.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 15x42x17mm 62302-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
135.10
zł 135.10
109.84 zł
(13.51 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x90x21,75mm 30210 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 21.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
362.87
zł 362.87
295.02 zł
(36.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
20 z 29
następna