Sklep Inter Cars – szeroki wybór części, opon i akcesoriów samochodowych
ZVL
Łożysko 35x80x22,75mm 30307 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania stożkowe jednorzędowe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 22.75
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
348.74
zł 348.74
283.53 zł
(34.87 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MILWAUKEE
Papier ścierny P60 taśma 13mm x 457mm 10szt. 4932492881
Kategoria Czyszczenie Szlifowanie Akcesoria
Typ taśma
Gradacja P60
Rozmiar 13mm x 457mm
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
53.57
zł 48.74
39.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PROFITOOL
Mikrofibra 10szt. 06SO6809 IC
Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 385
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
99.00
zł 90.10
73.25 zł
(9.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZVL
Łożysko 35x62x14mm 6007-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
113.91
zł 113.91
92.61 zł
(11.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 40x68x15mm 6008-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
130.66
zł 130.66
106.23 zł
(13.07 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
92.73
zł 92.73
75.39 zł
(9.27 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
3M
Papier ścierny P80 taśma 10mm x 330mm 10szt. 33481 3M SET 10
Nazwa Papier ścierny
Typ taśma
Gradacja P80
Kolor Fioletowy
Rozmiar 10mm x 330mm
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
zastosowanie (do urządzenia) do szlifierki pilniczkowej
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
152.77
zł 139.01
113.02 zł
(13.90 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SUNMIGHT
Papier ścierny krążek P2000 150mm 10 szt.
Gradacja P2000
Średnica [mm] 150
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Mocowanie rzep
Wodoodporność Tak
na gąbce Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
112.25
zł 102.15
83.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BLIC
Element dystansowy, spasowanie szyby 5703-04-6037582Q
Nazwa asortymentu Klips
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
14.87
zł 12.09
9.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x42x20mm GE25E-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania ślizgowe przegubowe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 20
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
186.31
zł 186.31
151.47 zł
(18.63 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
152.30
zł 126.41
102.77 zł
(12.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
178.81
zł 146.62
119.20 zł
(14.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
IDEAL
Końcówka prądowa 1,2mm 10szt. 103.4139/10
Nazwa Końcówka prądowa
Średnica [mm] 1.2
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Wymiar gwintu [mm] M6
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
27.88
zł 25.37
20.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZVL
Łożysko 12x28x8mm 6001 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Szerokość [mm] 8
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
39.75
zł 39.75
32.32 zł
(3.98 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 10x26x8mm 6000-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
120.76
zł 99.03
80.51 zł
(9.90 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
248.46
zł 206.22
167.66 zł
(20.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x18mm 62205-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 18
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
169.51
zł 169.51
137.81 zł
(16.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
264.27
zł 219.35
178.33 zł
(21.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 15x35x11mm 6202-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
150.98
zł 125.31
101.88 zł
(12.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 5x16x5mm 625-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 5
Średnica zewnętrzna [mm] 16
Szerokość [mm] 5
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
31.78
zł 31.78
25.84 zł
(3.18 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SUNMIGHT
Papier ścierny krążek P1500 150mm 10 szt.
Gradacja P1500
Średnica [mm] 150
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Mocowanie rzep
Wodoodporność Tak
na gąbce Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
112.25
zł 102.15
83.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZVL
Łożysko 8x22x7mm 608 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 7
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
37.99
zł 37.99
30.89 zł
(3.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x90x20mm 6210 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 90
Szerokość [mm] 20
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
204.82
zł 204.82
166.52 zł
(20.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
209.25
zł 171.58
139.50 zł
(17.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Element dystansowy, spasowanie szyby 5703-04-6037087Q
Nazwa asortymentu Klips
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
37.61
zł 30.58
24.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 40x80x18mm 6208 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 18
Cena katalogowa  
374.45
zł 307.04
249.63 zł
(30.70 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 8x22x7mm 608-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 8
Średnica zewnętrzna [mm] 22
Szerokość [mm] 7
Cena katalogowa  
112.77
zł 93.59
76.09 zł
(9.36 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x62x17mm 6305-2Z /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 17
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
112.15
zł 112.15
91.18 zł
(11.22 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 50x80x16mm 6010-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 50
Średnica zewnętrzna [mm] 80
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
178.34
zł 178.34
144.99 zł
(17.83 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x40x12mm 6203-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
152.42
zł 124.98
101.61 zł
(12.50 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
3 z 29
następna