Dostępność


Cena



Przygotowanie do lakierowania

A~5011040

3M
Taśma beżowy 36mm/50m 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Kolor Beżowy
Szerokość [mm] 36
Długość [m] 50
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.27 
zł
90.34
73.45 zł
(15.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PROFITOOL
Mikrofibra 10szt. 06SO6809 IC

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 385
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
99.00 
zł
90.10
73.25 zł
(9.01 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Mikrofibra Puffy Towel XL 1szt. ADB000249

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 840
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
69.90 
zł
66.41
53.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Taśma beżowy 24mm/50m 9szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Kolor Beżowy
Szerokość [mm] 24
Długość [m] 50
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
95.32 
zł
86.75
70.53 zł
(9.64 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ULTRACOAT
Mikrofibra Purple Blaze 2szt. PB-320X2

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 320
Struktura bezszwowa
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 2
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
32.99 
zł
31.34
25.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

NTS
Taśma niebieski 6mm/33m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj rozdzielająca kolory
Kolor Niebieski
Szerokość [mm] 6
Długość [m] 33
Opakowanie Rolka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.44 
zł
32.25
26.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

APP
Ścierka 10szt. 380250502

Nazwa Ścierka
Materiał Antystatyczny Bawełna
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Rodzaj czyściwa pyłochłonna
Kolor Biały
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.94 
zł
42.72
34.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Mikrofibra Pinky 10szt. ADB000373

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 350
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
69.90 
zł
66.41
53.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Mikrofibra Goofer Towel 1szt. ADB000176

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 500
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
24.90 
zł
23.65
19.23 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Taśma uszczelniająca do spoin 9,5mm/9,1m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj samoprzylepna
Typ uszczelniająca do spoin
Długość [m] 9.1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
142.05 
zł
129.27
105.10 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EWNAR
Taśma dwustronna dł. 5 m szer. 9 mm czarny 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj dwustronna
Kolor Czarny
Szerokość [mm] 9
Długość [m] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
94.71 
zł
83.34
67.76 zł
(13.89 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BM GROUP
Taśma BEESB5025NE

Nazwa Taśma
Rodzaj izolacyjna
Kolor Czarny
Szerokość [mm] 50
Długość [m] 25
Grubość [mm] 0.15
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
10 szt.
Cena katalogowa  
23.12 
zł
21.05
17.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MA PROFESSIONAL
Mikrofibra 1szt. 97-031

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing Hobby
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 382
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
15.06 
zł
13.70
11.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Mikrofibra G 1szt. ADB000380

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 300
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
9.90 
zł
9.41
7.65 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

PROFIRS
Ścierka niepyląca 10szt. 0RS-50-10/10

Nazwa Ścierka
Struktura niepyląca
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Zestaw Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
165.87 
zł
150.93
122.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Mikrofibra Neon 10szt. ADB000374

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 250
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 10
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
54.89 
zł
52.15
42.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ADBL
Mikrofibra One Shot Microfiber Cloth 50szt. ADB000375

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Tak
Materiał Mikrofibra
Gramatura materiału [g/m²] 200
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 50
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
94.89 
zł
90.15
73.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ENGITECH
Czyściwo niepyląca ENT120104

Nazwa Czyściwo
Struktura niepyląca
Rodzaj czyściwa bezpyłowe
Ilość listków [szt.] 385
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
7 szt.
Cena katalogowa  
192.80 
zł
175.45
142.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Ścierka 5szt. 50400 3M SET 5

Nazwa Ścierka
Materiał Mikrofibra
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 5
Opakowanie Folia
Kolor Żółty
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
7 szt.
Cena katalogowa  
110.40 
zł
100.47
81.68 zł
(20.09 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MOJE AUTO
Mikrofibra FLUFFY DRYER 1szt. 19-665

Rynek / Przeznaczenie Auto Detailing
Nazwa Mikrofibra
Zestaw Nie
Materiał Frotte
Gramatura materiału [g/m²] 800
Ilość sztuk w kpl. [szt.] 1
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.42 
zł
42.24
34.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

NTS
Taśma Papier-plastik odchylająca żółty 15mm/45mm/10m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Typ odchylająca
Materiał Papier-plastik
Kolor Żółty
Szerokość [mm] 15
Długość [m] 45
Opakowanie Rolka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
8 szt.
Cena katalogowa  
89.14 
zł
81.12
65.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

3M
Taśma Pianka beżowy 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Materiał Pianka
Kolor Beżowy
Szerokość [mm] 13
Długość [m] 50
Opakowanie Rolka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
143.42 
zł
130.52
106.11 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK

3M
Taśma beżowy 18mm/50m 12szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Kolor Beżowy
Szerokość [mm] 18
Długość [m] 50
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
100.37 
zł
91.34
74.26 zł
(7.61 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EWNAR
Taśma ostrzegawca dł. 25 m szer. 48 mm czarny/żółty 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj ostrzegawcza
Kolor Czarny Żółty
Szerokość [mm] 48
Długość [m] 25
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
151.41 
zł
133.25
108.33 zł
(22.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MULTI FULLER
Rozcieńczalnik ekstrakcyjny MF 300002266

Nazwa Rozcieńczalnik / zmywacz
Rodzaj Antysilikonowy
Pojemność [l] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
95.88 
zł
87.24
70.93 zł
(17.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 3 SZTUK

3M
Taśma Papier zielony 48mm/55m 3szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Materiał Papier
Kolor Zielony
Szerokość [mm] 48
Długość [m] 55
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
>9 szt.
Cena katalogowa  
110.33 
zł
100.40
81.63 zł
(33.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EWNAR
Taśma naprawcza dł. 25 m szer. 19 mm czarny 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj parciana
Kolor Czarny
Szerokość [mm] 19
Długość [m] 25
Grubość [mm] 0.17
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
10 szt.
Cena katalogowa  
159.72 
zł
140.55
114.27 zł
(23.43 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EWNAR
Taśma dwustronna dł. 5 m szer. 25 mm czarny 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj dwustronna
Kolor Czarny
Szerokość [mm] 25
Długość [m] 5
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
130.87 
zł
115.16
93.63 zł
(19.19 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EWNAR
Taśma ostrzegawca dł. 100 m szer. 80 mm biały/czerwony 6szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj ostrzegawcza
Kolor Czerwony Biały
Szerokość [mm] 80
Długość [m] 100
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
113.65 
zł
100.01
81.31 zł
(16.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

NTS
Taśma Papier-plastik odchylająca żółty 19mm/45mm/10m 1szt.

Nazwa Taśma
Rodzaj maskująca
Typ odchylająca
Materiał Papier-plastik
Kolor Żółty
Szerokość [mm] 19
Długość [m] 10
Opakowanie Rolka
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
6 szt.
Cena katalogowa  
93.86 
zł
85.41
69.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 3 z 7 następna