Filtry


Dostępność


Cena


Kategorie

Agregaty chłodnicze  (1)
Filtry  (1)
Motorsport  (1)
Nadwozie / Oświetlenie / Lusterka  (1)
Oleje / Płyny / Smary  (10)
Silnik / osprzęt  (8)
Tuning  (1)
Układ elektryczny  (11)
Układ hamulcowy  (19)
Układ hydrauliczny - siłowy  (2)
Układ kierowniczy  (2)
Układ napędowy  (19)
Układ paliwowy / zasilania  (2)
Układ zapłonowy / żarowy  (2)
Zawieszenie / Koła  (8)

Producent

01 208 210 - numer oryginalny OPEL

  • 1
  • 2
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

BOSCH
Klocki hamulcowe kpl. 0 986 424 825

Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 155
Szerokość 2 [mm] 156.4
Wysokość [mm] 66
Wysokość 2 [mm] 71.4
Grubość [mm] 18.2
System hamulcowy ATE
Materiał Low-Metallic
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
219.10 
zł
164.33
133.60 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BREMBO
Klocki hamulcowe kpl. P 61 076

Miejsce zabudowy Przód
Linia Prime line
Typ Low-Met
Szerokość [mm] 155
Szerokość 2 [mm] 157
Wysokość [mm] 66
Wysokość 2 [mm] 71
Grubość [mm] 19
System hamulcowy TEVES
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
216.70 
zł
173.36
140.94 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DELPHI
Klocki hamulcowe kpl. LP1898

Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 156
Szerokość 2 [mm] 155.6
Wysokość [mm] 71.5
Wysokość 2 [mm] 66
Grubość [mm] 19
System hamulcowy CONTINENTAL
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Dla średnicy tarczy ham. [mm] 302
Materiał Low-Metallic
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
219.26 
zł
186.37
151.52 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HC-CARGO
Alternator CAR116357

Prąd ładowania [A] 80
Liczba rowków [szt.] 6
Średnica [mm] 54
Stan Nowy
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
835.93 
zł
743.98
604.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FERODO
Klocki hamulcowe kpl. FDB1728

Miejsce zabudowy Przód
Linia FUSE+ Technology
Szerokość [mm] 155.1
Szerokość 2 [mm] 156.4
Wysokość [mm] 66 71.4
Wysokość 2 [mm] 66
Grubość [mm] 19.3
System hamulcowy ATE
Czy przygotowany dla styku zużycia Nie
Dla średnicy tarczy ham. [mm] 302
Materiał Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
219.21 
zł
188.52
153.27 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SNR
Zestaw łożyska koła R166.28

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z piastą Nie
Średnica zewnętrzna łożyska [mm] 84
Średnica zewnętrzna łożyska 2 [mm] 84
Średnica wewnętrzna łożyska [mm] 45
Wysokość [mm] 39
Wysokość 2 [mm] 39
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
207.65 
zł
184.81
150.25 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BREMBO
Klocki hamulcowe kpl. Xtra P 61 076X Przód

Mieszanka Xtra
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 157
Wysokość [mm] 66
Grubość [mm] 19
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
302.73 
zł
302.73
246.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FEBI
Klocki hamulcowe kpl. FE16850

Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 155.2
Wysokość [mm] 66 71.4
Wysokość 2 [mm] 71.4
Grubość [mm] 19
System hamulcowy ATE
Dla średnicy tarczy ham. [mm] 302
Materiał Low-Metallic
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
171.81 
zł
146.04
118.73 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DANA SPICER
Zestaw naprawczy mechanizmu różnicowego 171.01.015.04-DS

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
6 szt.
Cena katalogowa  
42.00 
zł
36.33
29.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FAG
Łącznik drążków skrętnych 818 0208 10

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 284
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
76.46 
zł
76.46
62.16 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MEYLE
Wahacz/Drążek reakcyjny 116 050 0208

Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Góra
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
144.46 
zł
115.57
93.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

LPR
Pompa sprzęgła LPR2328

Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
8 szt.
Cena katalogowa  
191.71 
zł
170.63
138.72 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Polecamy montaż w warsztacie

FEBI
Silentblock wahacza FE197312

Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica zewnętrzna [mm] 38.3
Średnica wewnętrzna [mm] 12.2
Wysokość [mm] 65
Materiał Guma Metal
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
65.92 
zł
62.62
50.91 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ABE
Pompa sprzęgła F9C004ABE

Do koszyka
(0)
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
1 szt.
Cena katalogowa  
138.24 
zł
120.96
98.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Polecamy montaż w warsztacie

POINT GEAR
Półoś napędowa/wał napędowy PNG72794

Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Rodzaj skrzyni biegów Automatyczna
Długość całkowita [mm] 844
Stan Profesjonalnie regenerowany
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
467.63 
zł
437.20
355.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

K&N
Filtr oleju sportowy HP-3001 (przykręcany) wys.145mm 3/4cal

Wysokość [mm] 145
Typ filtra przykręcany
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
70.04 
zł
70.04
56.94 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FERODO
Klocki hamulcowe kpl. FDB256

Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 158
Wysokość [mm] 58
Grubość [mm] 19.5
System hamulcowy ATE
Czy przygotowany dla styku zużycia Tak
Materiał Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
236.28 
zł
203.21
165.21 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

MEAT & DORIA
Cewka zapłonowa MD10527

Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
367.95 
zł
327.48
266.24 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

SASIC
Zestaw osłony przegubu SAS2873883

Miejsce zabudowy Wewnątrz
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica wewnętrzna [mm] 29
Średnica wewnętrzna 2 [mm] 76
Długość [mm] 83
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
63.09 
zł
63.09
51.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHAMPION
Świeca zapłonowa OE091/T10

Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.25
Rozmiar klucza [mm] 21
Liczba elektrod [szt.] 1
Złącze SAE M4
Komplet [szt.] 1
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.19 
zł
17.28
14.05 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej silnikowy 10W40 208l M-SUP

10W40 208l

API SL CF
ACEA A3 B3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny partner
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 205.70 
zł
4 945.42
4 020.67 zł
(23.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 208l MAGNATEC

10W40 208l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 407.44 
zł
5 077.59
4 128.12 zł
(24.41 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej silnikowy 10W40 208l Quartz

10W40 208l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
8 szt.
Cena katalogowa  
5 502.29 
zł
5 227.18
4 249.74 zł
(25.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CASTROL
Olej silnikowy 10W40 208l GTX

10W40 208l

API SP
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
5 781.46 
zł
5 428.79
4 413.65 zł
(26.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej silnikowy 10W40 208l półsyntetyczny

10W40 208l

API CF SN
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Technologia bazy Półsyntetyczny
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
4 092.91 
zł
3 863.71
3 141.23 zł
(18.58 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CHEMPIOIL
Olej przekładniowy do skrzyni biegów 75W90 208l

75W90 208l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7 527.21 
zł
6 917.51
5 623.99 zł
(33.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TOTALENERGIES
Olej przekładniowy 80W90 208l TRAXIUM

80W90 208l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
9 090.51 
zł
8 363.27
6 799.41 zł
(40.21 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOBIL
Olej przekładniowy 208l MOBILUBE

208l

API GL-5 MT-1 GL-4
Przeznaczenie Osobowe Ciężarowe Agro Autobusy Przemysł
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
8 132.35 
zł
7 441.11
6 049.68 zł
(35.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej przekładniowy 80W90 208l DRIVE

80W90 208l

API GL-5 GL-4
Przeznaczenie Ciężarowe Agro Autobusy
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
6 147.13 
zł
5 298.83
4 307.99 zł
(25.48 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
poprzednia 2 z 2