0606 81 - numer oryginalny PEUGEOT
Cena katalogowa  
15.73
zł 13.60
11.06 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELSTOCK
Kompresor klimatyzacji ELS51-0606
Ograniczenie producenta MITSUBISHI
Typ kompresora MSC60CAS
Rodzaj czynnika chłodzącego R134a
Rodzaj oleju PAG 46
Pojemność [ml] 50
Liczba rowków [szt.] 4
Średnica koła pasowego [mm] 90
Stan Profesjonalnie regenerowany
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
1 083.48
zł 1 083.48
880.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łącznik/wspornik stabilizatora 818 0606 10
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 380
Cena katalogowa  
163.57
zł 163.57
132.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Końcówka drążka kierowniczego 840 0606 10 TOYOTA ECHO, PLATZ, PROBOX / SUCCEED, YARIS, YARIS VERSO
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Wymiar stożka [mm] 12.6
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Rodzaj gwintu wewnętrzny
Cena katalogowa  
101.23
zł 101.23
82.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OE MERCEDES
Przewód odpowietrzenia pokrywy rozrządu 606 016 04 81
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
75.51
zł 75.51
61.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
506.80
zł 506.75
411.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
GLYCO
Panewka korbowodu 01-4173/4 STD
Wymiar STD
Szerokość [mm] 19.75
Warunki zwrotu Brak możliwości zwrotu po zerwaniu plomby
Cena katalogowa  
122.36
zł 105.18
85.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SACHS
Amortyzator 316 606
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Rodzaj amortyzatora Teleskopowy Gazowy
System tłumienia drgań Dwururowy
Sposób mocowania amortyzatora Dolne oko Górny trzon
Cena katalogowa  
384.99
zł 327.24
266.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HANS PRIES
Sonda lambda HP111 606
Liczba przewodów [szt.] 4
Długość [mm] 580
Rodzaj ogrzewana szerokopasmowa
Cena katalogowa  
167.14
zł 156.70
127.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
OE RENAULT
Zewnętrzny uchwyt drzwi 80 60 681 94R
Nazwa asortymentu Mechanizm klamki drzwi
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Cena katalogowa  
194.65
zł 194.65
158.25 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
AUTOFREN SEINSA
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego D4-606
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica tłoczka [mm] 46
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
38.09
zł 36.19
29.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
82.03
zł 73.82
60.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DONALDSON OFF
Filtr hydrauliczny P164164
Wysokość [mm] 117.6
Średnica zewnętrzna [mm] 78.7
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
281.44
zł 243.44
197.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTUL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT ULTRA 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
79.08
zł 56.30
45.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
196.26
zł 139.74
113.61 zł
(27.95 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DONALDSON OFF
Filtr hydrauliczny P164592
Wysokość [mm] 113
Średnica zewnętrzna [mm] 78.74
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
285.93
zł 247.33
201.08 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT-37C 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
49.66
zł 35.35
28.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HENGST
Filtr hydrauliczny EY930H
Wysokość [mm] 116
Średnica zewnętrzna [mm] 78
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
189.30
zł 163.74
133.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MANN-FILTER
Filtr hydrauliczny HD 825/3
Typ filtra Wkład filtra
Wysokość [mm] 116
Średnica wewnętrzna [mm] 42
Materiał Syntetyczny
Oferta Budowlane
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
179.57
zł 155.32
126.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
COSPEL
Zawias drzwi 1707.00606
Strona zabudowy Prawa
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Cena katalogowa  
583.48
zł 501.79
407.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTUL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL ULTRA 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
338.74
zł 241.18
196.08 zł
(48.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
53.71
zł 38.24
31.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL ULTRA 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
77.00
zł 54.82
44.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Płyn do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
234.94
zł 167.28
136.00 zł
(33.46 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł