09 194 431 - numer oryginalny SAAB
BOSCH
Filtr kabiny 1 987 431 194
Typ filtra z węglem aktywnym
Długość [mm] 450
Szerokość [mm] 206
Wysokość [mm] 25
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
107.01
zł 98.45
80.04 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12/G30) Czerwony FE22272
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
223.86
zł 198.12
161.07 zł
(39.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12/G30) Czerwony FE01381
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Czerwony
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
74.80
zł 66.20
53.82 zł
(44.13 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL ULTRA 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
74.59
zł 53.11
43.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ CONC 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12+/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Norma DAF 74002 GM +B 040 1065 GM 6277M JAGUAR/ LAND ROVER STJLR.651.5003 VOLVO VCS DEUTZ DQC CB-14 TOYOTA 08889-80014 DTFR 29C110 TOYOTA 08889-80015 MITSUBISHI 0103044 VOLVO 9437650 MITSUBISHI 0103045 VOLVO 9437651 FORD 1336797 MITSUBISHI MZ311986 FORD 1336807 FORD 1365305 JAGUAR JLM 209722 TOYOTA 00272-1LLAC TOYOTA 08889-00115 LAND ROVER STC50529 TOYOTA 08889-01005 Porsche FORD WSS-M97B44-D VW TL 774-D VW TL 774-F MAN 324 SNF VW G 012 A8F M1 MB 325.3 SAE J1034 VW G 012 A8F M8
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
59.59
zł 56.01
45.54 zł
(37.34 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
541.57
zł 533.45
433.70 zł
(26.67 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HEPU
Koncentrat do chłodnic (G12/G30) Czerwony HEPP999 G12/20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
535.69
zł 508.90
413.74 zł
(25.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) x 12szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
232.83
zł 211.18
171.69 zł
(17.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HEPU
Koncentrat do chłodnic (G12/G30) Czerwony HEPP999 G12/1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Czerwony
Norma SKODA G 012 A8D A1 SEAT G 012 A8D A1 GM-OPEL 1940 663 VW TL 774-D AUDI G 012 A8D A1 VW G 012 A8D A1 VOLVO 1381080
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.67
zł 52.48
42.67 zł
(34.99 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) x 12szt.
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12+/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
652.01
zł 577.03
469.13 zł
(32.06 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
27.52
zł 24.96
20.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC HD
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
312.35
zł 274.87
223.47 zł
(13.74 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 20L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
309.32
zł 280.24
227.84 zł
(14.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30) Żółty PRESTONE COR-GUARD 1LCONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
39.47
zł 38.68
31.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy FE19400
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12+/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
73.04
zł 64.64
52.55 zł
(43.09 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
HEPU
Koncentrat do chłodnic (G12/G30) x 12szt.
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G12/G30
Pojemność [l] 1.5
Kolor Czerwony
Norma SKODA G 012 A8D A1 SEAT G 012 A8D A1 GM-OPEL 1940 663 VW TL 774-D AUDI G 012 A8D A1 VW G 012 A8D A1 VOLVO 1381080
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
529.70
zł 482.02
391.89 zł
(26.78 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł