TESLA MODEL 3 EV
Filtry
Cena
Producent
1 004 074 7 - numer oryginalny LIEBHERR
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 125-303/21-1 pasuje do SKODA Fabia I (2000-2006) 1,0i (37 kW)/1,2i (40/47 kW)/1,4i (44 kW)/1,4i 16V (55/74 kW)/1,4 TDi (55 kW)/1,9 SDi (47 kW)/1,9 TDi (74/96 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 704.64
zł 1 704.64
1 385.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 125-103/21-1 pasuje do SKODA Fabia I (2000-2006) HB 1,0i (37 kW)/1,2i (40/47 kW)/1,4i (44 kW)/1,4i 16V (55/74 kW)/1,4 TDi (55 kW)/1,9 SDi (47 kW)/1,9 TDi (74/96 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 074.05
zł 1 074.05
873.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 108-114/21-1 pasuje do FORD Focus II (2005-2010) SEDAN 1,4 16V (59 kW)/1,6 16v (74/85 kW)/1,8 16V (92 kW)/2,0 16V (107 kW)/1,8 TDCi (85 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 022.70
zł 1 022.70
831.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ULTER SPORT
Tłumik końcowy ULT 122-213/12-1 pasuje do RENAULT Megane III (2008-2012) HB, COUPE 1,4 TCE (96 kW)/1,6i (74/81 kW)/2,0 TCE (132 kW)/1,5 dCi (62/77 kW)/1,9 dCi (96 kW)/2,0 dCi (118 kW)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
1 243.46
zł 1 243.46
1 010.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
131.57
zł 131.57
106.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
64.32
zł 62.71
50.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PIERBURG
Pompa wysokiego ciśnienia 7.06032.74.0
Informacja od producenta Pompa testowana przez producenta. Możliwe ślady po śrubach montażowych
Cena katalogowa  
1 134.74
zł 964.53
784.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
483.09
zł 424.20
344.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
342.22
zł 307.32
249.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
688.34
zł 618.14
502.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HERTH+BUSS ELPARTS
Czujnik temperatury płynu chłodzącego 70511042
Ilość pinów [szt.] 1
Kolor Czarny
Rozmiar klucza [mm] 19
Wymiar gwintu [mm] M14
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
28.03
zł 26.06
21.19 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
204.87
zł 174.14
141.58 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PIERBURG
Dodatkowa pompa wody (obieg wody chłodzącej) 7.05174.04.0
Tryb pracy Elektryczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
1 340.20
zł 1 139.16
926.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FAG
Zestaw łożyska koła 713 6101 40
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Z piastą Nie
Średnica zewnętrzna łożyska [mm] 64
Średnica wewnętrzna łożyska [mm] 34
Średnica wewnętrzna łożyska 2 [mm] 34
Wysokość [mm] 37
Cena katalogowa  
131.99
zł 117.48
95.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REINZ
Uszczelka kolektora wydechowego 71-23079-10
Grubość [mm] 1.2
Dla cylindra 1 2 5 3 4 6
Strona zabudowy kolektor wydechowy
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
6.31
zł 5.68
4.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REINZ
Uszczelka kolektora wydechowego 71-24567-10
Grubość [mm] 2
Dla cylindra 1 2 5 3 4 6
Strona zabudowy kolektor wydechowy
Cena katalogowa  
17.23
zł 16.37
13.31 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
REINZ
Uszczelka kolektora wydechowego 71-25507-10
Grubość [mm] 1.9
Dla cylindra 1 2 3 4
Strona zabudowy kolektor wydechowy
Cena katalogowa  
8.88
zł 8.44
6.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/60,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/57,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
56.01
zł 56.01
45.54 zł
(14.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/66,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/65,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/72,6 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/67,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 74.1/65.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 74.1
Średnica wewnętrzna [mm] 65.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 74.1/57.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 74.1
Średnica wewnętrzna [mm] 57.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SPEEDMAX
Pierścień centrujący 74,1/64,1 4 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
57.17
zł 57.17
46.48 zł
(14.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 74.1/67.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 74.1
Średnica wewnętrzna [mm] 67.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 76.1/74.1 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 76.1
Średnica wewnętrzna [mm] 74.1
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 74.1/72.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 74.1
Średnica wewnętrzna [mm] 72.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MAMMOOTH
Pierścień centrujący MMT RING 74.1/66.6 4szt.
Średnica zewnętrzna [mm] 74.1
Średnica wewnętrzna [mm] 66.6
Cena katalogowa  
21.80
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
2 z 16
następna