1188501 - numer oryginalny VOLVO
CTR
Końcówka drążka kierowniczego CTRCE0598 NISSAN PICK UP, TERRANO I, TERRANO II
Miejsce zabudowy Przód Wewnątrz Zewnątrz
Strona zabudowy Lewa
Długość [mm] 131
Wymiar stożka [mm] 14.3
Wymiar gwintu [mm] M18
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M12
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Cena katalogowa  
60.20
zł 52.67
42.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
CTR
Końcówka drążka kierowniczego CTRCE0574 FORD MAVERICK; NISSAN PATHFINDER I, PICK UP, TERRANO I, TERRANO II
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 131
Wymiar stożka [mm] 13.3
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M12
Skok gwintu 2 [mm] 1.25
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Cena katalogowa  
73.79
zł 64.56
52.49 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Końcówka drążka kierowniczego 840 0982 10 NISSAN NAVARA, PICK UP, TERRANO I, TERRANO II
Miejsce zabudowy Przód Zewnątrz
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wymiar stożka [mm] 13.3
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M16
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Cena katalogowa  
63.89
zł 63.89
51.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
DELPHI
Końcówka drążka kierowniczego TA1540 FORD MAVERICK; NISSAN NAVARA, PATHFINDER I, PICK UP, TERRANO I, TERRANO II
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 147
Wymiar stożka [mm] 14.4
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Szerokość [mm] 40
Wysokość [mm] 85
Cena katalogowa  
69.45
zł 60.42
49.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOOG
Końcówka drążka kierowniczego NI-ES-3051 FORD MAVERICK; NISSAN PATHFINDER I, PICK UP, TERRANO I, TERRANO II
Miejsce zabudowy Przód Wewnątrz Zewnątrz
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 131 34.5
Wymiar stożka [mm] 13.3
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M12
Skok gwintu 2 [mm] 1.25
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Średnica [mm] 13.3
Cena katalogowa  
67.05
zł 67.05
54.51 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Końcówka drążka kierowniczego FE15266 FORD MAVERICK; NISSAN PATHFINDER I, PICK UP, TERRANO I, TERRANO II
Miejsce zabudowy Przód Zewnątrz
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 128
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M12
Skok gwintu 2 [mm] 1.25
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Cena katalogowa  
94.12
zł 89.41
72.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Końcówka drążka kierowniczego 36-16 020 0008 FORD MAVERICK; NISSAN PATHFINDER I, PICK UP, TERRANO I, TERRANO II
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 134
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Wymiar gwintu 2 [mm] M16
Skok gwintu 2 [mm] 1.5
Rodzaj gwintu zewnętrzny
Cena katalogowa  
71.22
zł 61.96
50.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
91.76
zł 83.22
67.66 zł
(16.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HEPU
Koncentrat do chłodnic (G12/G30) Czerwony HEPP999 G12/5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
171.76
zł 156.30
127.07 zł
(31.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L CONC SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
311.24
zł 282.30
229.51 zł
(14.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL ULTRA 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
338.74
zł 241.18
196.08 zł
(48.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30/G13) Żółty PRESTONE COR-GUARD 4LCONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
124.01
zł 121.52
98.80 zł
(30.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
161.60
zł 151.90
123.50 zł
(30.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy FE19402
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
220.44
zł 195.09
158.61 zł
(39.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł