Filtry


Dostępność


Cena


Kategorie

Amortyzacja pojazdu  (2)
Części znormalizowane  (1)
Filtry  (12)
Nadwozie / Oświetlenie / Lusterka  (3)
Narzędzia i wyposażenie  (9)
Off Road  (1)
Oleje / Płyny / Smary  (19)
Opony / Felgi / Akcesoria  (1)
Silnik / osprzęt  (15)
Tuning  (1)
Układ chłodzenia  (19)
Układ elektryczny  (4)
Układ hamulcowy  (12)
Układ kierowniczy  (5)
Układ napędowy  (33)
Układ paliwowy / zasilania  (2)
Układ pneumatyczny  (3)
Układ wydechowy / dolotowy  (2)

Producent

12910 - numer oryginalny AUDI

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

C.E.I
Drążek kierowniczy środkowy 220150

Miejsce zabudowy Przód
Długość [mm] 1005
Wymiar stożka [mm] 26
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
336.60 
zł
302.94
246.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Cylinder przełączający manualnej skrzyni biegów 132090

Nazwa asortymentu Cylinder skrzyni biegów
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
243.93 
zł
219.54
178.49 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Koło zębate skrzyni biegów 146367

Liczba zębów [szt.] 39
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
5 szt.
Cena katalogowa  
527.99 
zł
475.19
386.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

TEXTAR
Klocki hamulcowe kpl. 2459701

Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 164.7
Wysokość [mm] 63.4
Grubość [mm] 17.6
System hamulcowy MANDO
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
407.55 
zł
350.49
284.95 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SMILE
Uszczelniacz wałka manualnej skrzyni biegów SUC-526395

Średnica wewnętrzna [mm] 63
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Grubość [mm] 9.4
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
26.86 
zł
24.18
19.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

EURORICAMBI
Zestaw naprawczy mechanicznej skrzyni biegów 95534206

Nazwa asortymentu Cylinder półbiegów
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
6 szt.
Cena katalogowa  
196.04 
zł
176.43
143.44 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

EURORICAMBI
Koło zębate skrzyni biegów 95530340

Liczba zębów [szt.] 30
Bieg 4
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
631.04 
zł
567.94
461.74 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Koło zębate skrzyni biegów 146431

Liczba zębów [szt.] 30
Bieg 4
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
607.07 
zł
546.37
444.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

EURORICAMBI
Zestaw, zawory 95534220

Nazwa asortymentu Cylinder
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
269.98 
zł
242.99
197.55 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Drążek kierowniczy środkowy FE17419

Miejsce zabudowy Przód
Długość [mm] 1005
Wymiar stożka [mm] 26
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
357.09 
zł
316.66
257.45 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINHOCH
Drążek kierowniczy środkowy RH51-8039

Miejsce zabudowy Przód
Długość [mm] 1005
Wymiar stożka [mm] 26
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
3 szt.
Cena katalogowa  
283.53 
zł
255.18
207.46 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Koło zębate skrzyni biegów 146429

Liczba zębów [szt.] 39
Bieg 4
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
502.95 
zł
452.65
368.01 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

EURORICAMBI
Koło zębate skrzyni biegów 95530868

Liczba zębów [szt.] 30
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
668.54 
zł
601.69
489.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

EURORICAMBI
Koło zębate skrzyni biegów 95530750

Liczba zębów [szt.] 42
Bieg R
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
753.67 
zł
678.31
551.47 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ABE
Klocki hamulcowe kpl. C10327ABE-P

Miejsce zabudowy Przód
Linia PERFORMANCE
Szerokość [mm] 164.5
Wysokość [mm] 63.6
Grubość [mm] 17.5
Czy przygotowany dla styku zużycia Tak
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
>9 szt.
Cena katalogowa  
191.93 
zł
153.54
124.83 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HENGST
Filtr paliwa E77KP D723 FENDT 1 / 2 / 3 / 4 / 5, 10, 100, 200, 300, 600, 80, F, FW; URSUS 4000; ABG ALEXANDER, BV, MAW, PUMA, TITAN, WZ; AEBI TRANSPORTER; AGRALE 6000; AGRIFULL 80; AHLMANN A, AF, AS

Typ filtra Wkład filtra
Wysokość [mm] 89
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Materiał Celuloza
Oferta Budowlane
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
4 szt.
Cena katalogowa  
24.34 
zł
21.06
17.12 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ATHENA
Uszczelka kolektora ssącego S410270010005 pasuje do HUSABERG; HUSQVARNA; KTM

Nazwa Uszczelka kolektora ssącego
Do koszyka
(0)
2 szt.
Cena katalogowa  
40.29 
zł
39.78
32.34 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Koło zębate skrzyni biegów 147142

Liczba zębów [szt.] 20
Bieg R
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
292.25 
zł
263.02
213.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

C.E.I
Koło zębate skrzyni biegów 145514

Liczba zębów [szt.] 32
Bieg 3
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
506.64 
zł
455.97
370.71 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

EURORICAMBI
Koło zębate skrzyni biegów 95530651

Liczba zębów [szt.] 44
Bieg 1
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
742.86 
zł
668.58
543.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
OSTATNIE SZTUKI

C.E.I
Koło zębate skrzyni biegów 146427

Liczba zębów [szt.] 37
Oferta Ciężarowe
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
441.79 
zł
397.61
323.26 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZF
Element blokujący synchronizatora 0631329293ZF

Średnica [mm] 10
Długość [mm] 95
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
1 szt.
Cena katalogowa  
15.30 
zł
13.78
11.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ZF
Koło zębate skrzyni biegów 1315304017ZF

Liczba zębów [szt.] 30
Bieg 4
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
1 494.29 
zł
1 344.86
1 093.38 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

REINHOCH
Drążek kierowniczy środkowy RH51-8023

Miejsce zabudowy Przód
Długość [mm] 1008
Wymiar stożka [mm] 26
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Oferta Ciężarowe
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
250.29 
zł
225.26
183.14 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40) Fioletowy RAV LTC C12++ CONC 20L

20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
535.79 
zł
527.76
429.07 zł
(26.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 READY 60L

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 006.13 
zł
991.04
805.72 zł
(16.52 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G13) Fioletowy RAV LGC C13 CONC 1,5L

Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G13
Pojemność [l] 1.5
Kolor Fioletowy
Norma VW TL 774
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
55.58 
zł
52.25
42.48 zł
(34.83 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 208L

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
4 375.33 
zł
4 309.70
3 503.82 zł
(20.72 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BLUE PRINT
Klocki hamulcowe kpl. ADG04290

Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 165
Wysokość [mm] 64
Grubość [mm] 18
System hamulcowy MANDO
Materiał Low-Metallic
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
281.98 
zł
239.68
194.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC PROT CONC 20L

20l

Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
593.67 
zł
587.73
477.83 zł
(29.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
poprzednia 3 z 4 następna