1333755 - numer oryginalny VOLVO
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
91.76
zł 83.22
67.66 zł
(16.64 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PARYS
Koncentrat do chłodnic (G12++/G40/G12+/G30/G12/G30/G13) Żółty PRESTONE COR-GUARD 4LCONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
124.01
zł 121.52
98.80 zł
(30.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MOTUL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony A-C OPTIMAL ULTRA 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
338.74
zł 241.18
196.08 zł
(48.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 5L CONC SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
311.24
zł 282.30
229.51 zł
(14.12 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HEPU
Koncentrat do chłodnic (G12/G30) Czerwony HEPP999 G12/5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
171.76
zł 156.30
127.07 zł
(31.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy RAV OTC C12+ CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
161.60
zł 151.90
123.50 zł
(30.38 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Fioletowy FE19402
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
220.44
zł 195.09
158.61 zł
(39.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DELPHI
Wahacz/Drążek reakcyjny TC860
Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Wymiar stożka [mm] 17
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Cena katalogowa  
389.84
zł 331.36
269.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TRW
Wahacz/Drążek reakcyjny JTC402
Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Wymiar stożka [mm] 17
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.25
Cena katalogowa  
531.14
zł 424.92
345.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Wahacz/Drążek reakcyjny 11-16 050 0013
Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Cena katalogowa  
473.73
zł 378.99
308.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Silentblock wahacza 214 610 0000
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy 2 Dół
Średnica wewnętrzna [mm] 23
Wysokość [mm] 50
Cena katalogowa  
134.08
zł 127.38
103.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOOG
Wahacz/Drążek reakcyjny FI-TC-15437
Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Cena katalogowa  
497.07
zł 397.66
323.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł