1363775 - numer oryginalny SCANIA
DT SPARE PARTS
Łożysko dźwigni sprzęgła 1.13067
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Wysokość [mm] 14
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
20.22
zł 18.20
14.80 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
SKF
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
36.08
zł 29.94
24.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
141.25
zł 141.25
114.84 zł
(7.06 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
22.13
zł 18.14
14.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
232.65
zł 193.10
156.99 zł
(19.31 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
9.42
zł 9.42
7.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
55.65
zł 55.65
45.24 zł
(5.57 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
178.81
zł 146.62
119.20 zł
(14.66 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 20x47x14mm 6204-2RS /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
13.96
zł 13.96
11.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6204-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
29.48
zł 25.01
20.33 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204-2Z /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
128.89
zł 128.89
104.79 zł
(6.44 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 20x47x14mm 6204-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
34.99
zł 29.04
23.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6204-2Z /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
25.98
zł 22.03
17.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x47x14mm 6204-2Z /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
204.86
zł 170.04
138.24 zł
(17.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NTN
Łożysko 20x47x14mm 6204ZZ /NTN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
16.00
zł 16.00
13.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC
Skraplacz klimatyzacji KTT110132
Szerokość [mm] 580
Wysokość [mm] 361
Grubość [mm] 16
Materiał Aluminium
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
249.51
zł 212.08
172.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204-2Z /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
50.77
zł 50.77
41.28 zł
(5.08 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 20x47x14mm 6204-2Z /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
11.93
zł 11.93
9.70 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x47x14mm 6204-2Z /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
8.61
zł 8.61
7.00 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x47x14mm 6204-2Z /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
18.62
zł 15.26
12.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Skraplacz klimatyzacji 1 986 AD2 039
Szerokość [mm] 535
Wysokość [mm] 362
Grubość [mm] 16
Czynnik chłodniczy R 134a
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
298.29
zł 280.39
227.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NISSENS
Skraplacz klimatyzacji NIS 94587
Szerokość [mm] 539
Wysokość [mm] 340
Grubość [mm] 16
Materiał Aluminium
Czynnik chłodniczy R 1234yf R 134a
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
365.21
zł 310.43
252.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NRF
Skraplacz klimatyzacji NRF 35524
Szerokość [mm] 530
Wysokość [mm] 352
Grubość [mm] 18
Materiał Aluminium
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Zakup na raty
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
327.13
zł 278.07
226.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEAT & DORIA
Rezystor wentylatora dmuchawy MDK109118
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
94.49
zł 82.47
67.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
712.17
zł 643.09
522.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł