16218 - numer oryginalny SUBARU
TRW
Zawór ssący 162180
Typ Dolotowy
Średnica zaworu [mm] 47.1
Średnica trzonka zaworu [mm] 9.5
Długość [mm] 240
Kąt pochylenia przylgni [°] 20
Materiał Bimetal
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
116.11
zł 104.50
84.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BLIC
Nadkole plastikowe Prawa Przód NISSAN MURANO III
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Jakość PC Cert. wyd. przez Centro Zaragoza
Planowane doręczenie w poniedziałek
Odbierz nawet za 15 min
Odbierz nawet za 15 min
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
162.66
zł 161.03
130.92 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BLIC
Osłona pod silnik NISSAN MURANO III
Nazwa asortymentu Pod silnik
Materiał Plastik
Jakość PJ Jakość polecana przez dostawcę
Cena katalogowa  
158.12
zł 156.53
127.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BLIC
Nadkole plastikowe Lewa Przód NISSAN MURANO III
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Lewa
Materiał Plastik
Jakość PC Cert. wyd. przez Centro Zaragoza
Cena katalogowa  
172.51
zł 170.79
138.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BBP
Osłona prowadnicy zacisku hamulcowego 16453BBP
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
38.38
zł 38.38
31.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CARPASSION
pokrowiec na samochód Coupe L
Nazwa Plandeka ochronna
Pokrowiec na samochód
Linia Premium
Kolor Granatowy
Rozmiar L
Rodzaj nadwozia Coupe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
295.27
zł 289.37
235.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KYB
Amortyzator KYB333221
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Rodzaj amortyzatora Kolumna zawieszenia Gazowy
System tłumienia drgań Dwururowy
Sposób mocowania amortyzatora Górny trzon
Cena katalogowa  
422.05
zł 358.74
291.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
SACHS
Amortyzator 230 135
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Rodzaj amortyzatora Kolumna zawieszenia Gazowy
System tłumienia drgań Dwururowy
Sposób mocowania amortyzatora Górny trzon
Cena katalogowa  
525.59
zł 446.75
363.21 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Przegub napędowy kpl. 30-14 498 0013
Rodzaj zewnętrzny
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 138
Cena katalogowa  
232.10
zł 206.57
167.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 READY 208L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
3 297.78
zł 3 248.31
2 640.90 zł
(15.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
529.48
zł 521.53
424.01 zł
(26.08 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 READY 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
381.51
zł 375.79
305.52 zł
(18.79 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
115.61
zł 108.67
88.35 zł
(21.73 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 READY 1,5L
Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Zielony
Norma MAZDA FL22 FORD VC-10-A FORD WSS-M97B55 HONDA 08CLAG010S0 NISSAN KE90299944 HYUNDAI 00232-19010 HYUNDAI 07100-00200 HYUNDAI 07100-00400 HYUNDAI LONG LIFE COOLANT MAZDA 000077508E20 MAZDA C100CL005A4X MAZDA C122CL005A4X NISSAN KE90299934 SUBARU COOLANT 16218 SUZUKI LONGLIFE COOLANT NISSAN ANTI-FREEZE COOLANT L250
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
45.39
zł 42.67
34.69 zł
(28.45 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
158.24
zł 148.74
120.93 zł
(29.75 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Zielony RAV HJC FL22 CONC 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Zielony
Norma MAZDA FL22 FORD VC-10-A FORD WSS-M97B55 HONDA 08CLAG010S0 NISSAN KE90299944 HYUNDAI 00232-19010 HYUNDAI 07100-00200 HYUNDAI 07100-00400 HYUNDAI LONG LIFE COOLANT MAZDA 000077508E20 MAZDA C100CL005A4X MAZDA C122CL005A4X NISSAN KE90299934 SUBARU COOLANT 16218 SUZUKI LONGLIFE COOLANT NISSAN ANTI-FREEZE COOLANT L250
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
58.94
zł 55.40
45.04 zł
(36.93 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Filtr powietrza FE30993
Długość [mm] 205
Szerokość [mm] 165
Wysokość [mm] 79
Typ filtra Wkład filtra
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
32.90
zł 31.25
25.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
AUGER
Miech zawieszenia pneumatycznego AUGAU 34887-K04
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Wysokość [mm] 257
Średnica [mm] 274
Cena katalogowa  
296.37
zł 266.74
216.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MANN-FILTER
Filtr powietrza C 2192
Długość [mm] 206
Szerokość [mm] 170
Wysokość [mm] 58
Typ filtra Wkład filtra
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
50.61
zł 48.08
39.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FILTRON
Filtr powietrza AP 080/4
Długość [mm] 206
Szerokość [mm] 170
Wysokość [mm] 58
Typ filtra Wkład filtra
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
31.46
zł 29.89
24.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ABE
Tarcza hamulcowa 1 szt. C3R013ABE
Średnica zewnętrzna [mm] 262
Grubość [mm] 22
Wysokość całkowita [mm] 44
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Wentylowana
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 61
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
150.86
zł 120.69
98.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BLUE PRINT
Przegub napędowy kpl. ADT38946B
Rodzaj zewnętrzny
Strona zabudowy Prawa Lewa
Długość [mm] 138
Cena katalogowa  
224.51
zł 190.83
155.15 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MONROE
Amortyzator MONG16286
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa
Rodzaj amortyzatora Kolumna zawieszenia Gazowy
System tłumienia drgań Dwururowy
Sposób mocowania amortyzatora Górny trzon Dolna opaska zaciskowa
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Cena katalogowa  
385.51
zł 308.41
250.74 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) FE22268
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
210.49
zł 186.28
151.45 zł
(37.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski FE01089
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
66.40
zł 58.76
47.77 zł
(39.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Kołnierz przewodu płynu chłodzącego FE28419
Liczba wyjść [szt.] 2
Uszczelka Z uszczelką
Miejsce zabudowy Głowica silnika
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
41.41
zł 39.35
31.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PURRO
Filtr oleju PUR-PO7001
Typ filtra Wkład filtra
Wysokość [mm] 161.5
Średnica wewnętrzna [mm] 23.5
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
17.02
zł 15.66
12.73 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Filtr oleju FE32549
Typ filtra Wkład filtra
Wysokość [mm] 162
Średnica wewnętrzna [mm] 22
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
25.15
zł 23.90
19.43 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HENGST
Filtr oleju E142H D21
Typ filtra Wkład filtra
Wysokość [mm] 159
Średnica wewnętrzna [mm] 22 21
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
31.94
zł 23.96
19.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MANN-FILTER
Filtr oleju HU 727/1 X
Typ filtra Wkład filtra
Wysokość [mm] 159
Średnica wewnętrzna [mm] 23
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
34.03
zł 32.34
26.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 2
następna