Filtry


Dostępność


Cena


Kategorie

Agregaty chłodnicze  (3)
Akcesoria  (85)
Motorsport  (1)
Nadwozie / Oświetlenie / Lusterka  (94)
Ogrzewanie / Wentylacja / Klimatyzacja  (3)
Silnik / osprzęt  (4)
Tuning  (1)
Układ hamulcowy  (8)
Układ napędowy  (4)
Wyposażenie pojazdu / Akcesoria  (2)

Producent

181300 - numer oryginalny DS

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

SEALED POWER
Panewka wału korbowego 4663M

Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
363.23 
zł
345.06
280.54 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

CORTECO
Poduszka silnika CO49183582

Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy 2 Góra
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
260.24 
zł
221.20
179.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

IMPERGOM
Poduszka silnika IMP32948

Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
272.51 
zł
242.53
197.18 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

FEBI
Poduszka silnika FE177565

Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
273.79 
zł
232.72
189.20 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MEAT & DORIA
Sprężyna śrubowa poduszki powietrznej MD231125E

Strona zabudowy Lewa
Do koszyka
(0)
10 szt.
Cena katalogowa  
410.28 
zł
410.28
333.56 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

DELPHI
Klocki hamulcowe kpl. LP1544

Miejsce zabudowy Przód Tył
Szerokość [mm] 121
Szerokość 2 [mm] 121.3
Wysokość [mm] 50.4
Wysokość 2 [mm] 50.4
Grubość [mm] 15.5
System hamulcowy AKEBONO
Materiał Low-Metallic
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
137.93 
zł
117.24
95.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

TRW
Klocki hamulcowe kpl. GDB3208

Miejsce zabudowy Przód Tył
Szerokość [mm] 121
Wysokość [mm] 50.4
Grubość [mm] 16
System hamulcowy AKEBONO
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
180.71 
zł
117.46
95.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FEBI
Klocki hamulcowe kpl. FE116349

Miejsce zabudowy Przód Tył
Szerokość [mm] 121
Wysokość [mm] 50.3
Grubość [mm] 15.4
System hamulcowy AKEBONO
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
136.97 
zł
116.43
94.66 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BLUE PRINT
Klocki hamulcowe kpl. ADN142108

Miejsce zabudowy Przód Tył
Szerokość [mm] 121
Wysokość [mm] 50
Grubość [mm] 15
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
1 szt.
Cena katalogowa  
129.37 
zł
109.96
89.40 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Klocki hamulcowe kpl. 0 986 424 489

Miejsce zabudowy Przód Tył
Szerokość [mm] 121.3
Wysokość [mm] 50.6
Grubość [mm] 15.9
Materiał Low-Metallic
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
7 szt.
Cena katalogowa  
168.33 
zł
126.25
102.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

DBA
Klocki hamulcowe tuningowe Xtreme Performance DB1148XP Tył pasuje do NISSAN ALMERA I, PATROL GR IV, PATROL GR V, SUNNY III

Mieszanka Xtreme Performance
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 121
Wysokość [mm] 50.6
Grubość [mm] 15.6
ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
642.05 
zł
642.05
521.99 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FERODO
Klocki hamulcowe kpl. FDB1166

Miejsce zabudowy Przód Tył
Szerokość [mm] 121.2
Szerokość 2 [mm] 121
Wysokość [mm] 50
Grubość [mm] 16
System hamulcowy AKEBONO
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
9 szt.
Cena katalogowa  
165.39 
zł
142.24
115.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

FEBI
Klocki hamulcowe kpl. FE16267

Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 108.5
Wysokość [mm] 47.6
Grubość [mm] 16
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
6 szt.
Cena katalogowa  
116.48 
zł
99.02
80.50 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka 8GP002 068-241/10

Źródło światła H
Linia Heavy Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 2
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
21.03 
zł
21.03
17.10 zł
(2.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka 8GP003 594-141/10

Źródło światła W3W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 3
Rodzaj gniazda W 2,1 x 9,5d
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
17.33 
zł
17.33
14.09 zł
(1.73 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka światła STOP 8GA002 073-251/10

Źródło światła P21W
Linia HEAVY DUTY EXPERT
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
35.31 
zł
35.31
28.71 zł
(3.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

OSRAM
Żarówka R5W (10 szt.) Truckstar Pro NextGen 24V 5W

Źródło światła R5W
Linia Truckstar Pro NextGen
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
34.74 
zł
29.88
24.29 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

NEOLUX
Żarówka R5W (10 szt.) Standard 24V 5W

Źródło światła R5W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.06 
zł
15.35
12.48 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka R5W (10 szt.) Trucklight 24V 5W

Źródło światła R5W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
13.48 
zł
11.73
9.54 zł
(1.17 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka światła roboczego 8GH002 090-131

Źródło światła H3
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PK22S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość OEM Części oryginalne OEM
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.33 
zł
7.33
5.96 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 8GM002 092-121/10

Źródło światła C5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda SV 8,5-8
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
17.12 
zł
17.12
13.92 zł
(1.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA002 071-123

Źródło światła R5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
8.88 
zł
8.88
7.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA002 071-131/10

Źródło światła R10W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
18.03 
zł
18.03
14.66 zł
(1.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka R10W (10 szt.) Trucklight 24V 10W

Źródło światła R10W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
15.98 
zł
13.90
11.30 zł
(1.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

BOSCH
Żarówka H3 Trucklight (1 szt.) 24V 70W

Źródło światła H3
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 70
Rodzaj gniazda PK22S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
7.43 
zł
6.54
5.32 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka P21W (10 szt.) Trucklight Maxlife 24V 21W

Źródło światła P21W
Linia Trucklight Maxlife
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
26.20 
zł
22.79
18.53 zł
(2.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ

NEOLUX
Żarówka H4 Extra Light + 50% (2 szt.) 12V 60/55W

Źródło światła H4
Linia Extra Light + 50%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
41.71 
zł
36.70
29.84 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA002 073-121/10

Źródło światła P21W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
17.39 
zł
17.39
14.14 zł
(1.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

BOSCH
Żarówka T4W (10 szt.) Trucklight 24V 4W

Źródło światła T4W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 4
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
17.64 
zł
15.35
12.48 zł
(1.54 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

HELLA
Żarówka światła dalekosiężnego 8GH002 090-253

Źródło światła H3
Linia Heavy Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 70
Rodzaj gniazda PK22S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
11.34 
zł
11.34
9.22 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 4 następna