181300 - numer oryginalny PEUGEOT
Cena katalogowa  
363.23
zł 345.06
280.54 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
260.24
zł 221.20
179.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
272.51
zł 242.53
197.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
273.79
zł 232.72
189.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
410.28
zł 410.28
333.56 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TRW
Klocki hamulcowe kpl. GDB3208
Miejsce zabudowy Przód Tył
Szerokość [mm] 121
Wysokość [mm] 50.4
Grubość [mm] 16
System hamulcowy AKEBONO
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
180.71
zł 117.46
95.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DELPHI
Klocki hamulcowe kpl. LP1544
Miejsce zabudowy Przód Tył
Szerokość [mm] 121
Szerokość 2 [mm] 121.3
Wysokość [mm] 50.4
Wysokość 2 [mm] 50.4
Grubość [mm] 15.5
System hamulcowy AKEBONO
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
137.93
zł 117.24
95.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Klocki hamulcowe kpl. FE116349
Miejsce zabudowy Przód Tył
Szerokość [mm] 121
Wysokość [mm] 50.3
Grubość [mm] 15.4
System hamulcowy AKEBONO
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
136.97
zł 116.43
94.66 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Klocki hamulcowe kpl. 0 986 424 489
Miejsce zabudowy Przód Tył
Szerokość [mm] 121.3
Wysokość [mm] 50.6
Grubość [mm] 15.9
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
168.33
zł 126.25
102.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BLUE PRINT
Klocki hamulcowe kpl. ADN142108
Miejsce zabudowy Przód Tył
Szerokość [mm] 121
Wysokość [mm] 50
Grubość [mm] 15
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
129.37
zł 109.96
89.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FERODO
Klocki hamulcowe kpl. FDB1166
Miejsce zabudowy Przód Tył
Szerokość [mm] 121.2
Szerokość 2 [mm] 121
Wysokość [mm] 50
Grubość [mm] 16
System hamulcowy AKEBONO
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
165.39
zł 142.24
115.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DBA
Klocki hamulcowe tuningowe Xtreme Performance DB1148XP Tył pasuje do NISSAN ALMERA I, PATROL GR IV, PATROL GR V, SUNNY III
Mieszanka Xtreme Performance
Miejsce zabudowy Tył
Szerokość [mm] 121
Wysokość [mm] 50.6
Grubość [mm] 15.6
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
642.05
zł 642.05
521.99 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Klocki hamulcowe kpl. FE16267
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 108.5
Wysokość [mm] 47.6
Grubość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
116.48
zł 99.02
80.50 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka 8GP002 068-241/10
Źródło światła H
Linia Heavy Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 2
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
21.03
zł 21.03
17.10 zł
(2.10 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka 8GP003 594-141/10
Źródło światła W3W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 3
Rodzaj gniazda W 2,1 x 9,5d
Opakowanie Karton
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
17.33
zł 17.33
14.09 zł
(1.73 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka światła STOP 8GA002 073-251/10
Źródło światła P21W
Linia HEAVY DUTY EXPERT
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
35.31
zł 35.31
28.71 zł
(3.53 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSRAM
Żarówka R5W (10 szt.) Truckstar Pro NextGen 24V 5W
Źródło światła R5W
Linia Truckstar Pro NextGen
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
34.74
zł 29.88
24.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NEOLUX
Żarówka R5W (10 szt.) Standard 24V 5W
Źródło światła R5W
Linia Standard
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
18.06
zł 15.35
12.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka R5W (10 szt.) Trucklight 24V 5W
Źródło światła R5W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
13.48
zł 11.73
9.54 zł
(1.17 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka światła roboczego 8GH002 090-131
Źródło światła H3
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55
Rodzaj gniazda PK22S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość OEM Części oryginalne OEM
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
7.33
zł 7.33
5.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka oświetlenia tablicy rejestracyjnej 8GM002 092-121/10
Źródło światła C5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda SV 8,5-8
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
17.12
zł 17.12
13.92 zł
(1.71 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA002 071-123
Źródło światła R5W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 5
Rodzaj gniazda BA15S
Opakowanie Blister
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
8.88
zł 8.88
7.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA002 071-131/10
Źródło światła R10W
Linia Standard
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
18.03
zł 18.03
14.66 zł
(1.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka R10W (10 szt.) Trucklight 24V 10W
Źródło światła R10W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 10
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Cena katalogowa  
15.98
zł 13.90
11.30 zł
(1.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BOSCH
Żarówka H3 Trucklight (1 szt.) 24V 70W
Źródło światła H3
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 70
Rodzaj gniazda PK22S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
7.43
zł 6.54
5.32 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka P21W (10 szt.) Trucklight Maxlife 24V 21W
Źródło światła P21W
Linia Trucklight Maxlife
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
26.20
zł 22.79
18.53 zł
(2.28 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
PRZYGOTUJ AUTO NA JESIEŃ
NEOLUX
Żarówka H4 Extra Light + 50% (2 szt.) 12V 60/55W
Źródło światła H4
Linia Extra Light + 50%
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 55 60
Rodzaj gniazda P43T
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Jakość P Zamiennik o jakości oryg.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
41.71
zł 36.70
29.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka światła kierunkowskazu 8GA002 073-121/10
Źródło światła P21W
Napięcie [V] 12
Moc znamionowa [W] 21
Rodzaj gniazda BA15S
Opakowanie Karton
Jakość O Oryg. w opak. prod. samochodu
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
17.39
zł 17.39
14.14 zł
(1.74 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Żarówka T4W (10 szt.) Trucklight 24V 4W
Źródło światła T4W
Linia Trucklight
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 4
Rodzaj gniazda BA9S
Typ lampy pomocnicza
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
17.64
zł 15.35
12.48 zł
(1.54 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HELLA
Żarówka światła dalekosiężnego 8GH002 090-253
Źródło światła H3
Linia Heavy Duty
Napięcie [V] 24
Moc znamionowa [W] 70
Rodzaj gniazda PK22S
Typ lampy halogen
Opakowanie Karton
Oferta Ciężarowe
Jakość Q Oryg. w opak. prod. części
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
Cena katalogowa  
11.34
zł 11.34
9.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 4
następna