Filtry


Dostępność


Cena


Kategorie

Amortyzacja pojazdu  (2)
Części znormalizowane  (1)
Motorsport  (4)
Off Road  (1)
Oleje / Płyny / Smary  (55)
Opony / Felgi / Akcesoria  (6)
Silnik / osprzęt  (58)
Tuning  (6)
Układ hamulcowy  (1)
Układ napędowy  (6)
Zawieszenie / Koła  (4)

Producent

19 42 003 - numer oryginalny OPEL

  • 1
  • 2
  • 3
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

OE BMW
Uszczelka przewodu ssącego 11 42 2 246 091

Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
47.15 
zł
47.15
38.33 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

EIBACH
Sprężyny obniżające 4 szt. Pro-Kit E10-42-019-03-22 HYUNDAI GENESIS

Obniżenie przód [mm] 20
Obniżenie tył [mm] 10
Zestaw komplet na samochód
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Kup i zapłać za 30 dni
0 szt.
Cena katalogowa  
912.20 
zł
912.20
741.63 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

EIBACH
Sprężyna obniżająca 1 szt. Pro-Kit F11-42-019-03-VA

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
279.14 
zł
279.14
226.94 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ITWHEELS
Felga aluminiowa osobowa ITW4551004

Zastosowanie Osobowa
Producent ITWHEELS
Szerokość [cal] 6.5
Średnica [cal] 15
Rozmiar 6,5x15
Rozstaw śrub [mm] 4x108
Średnica otworu centrującego [mm] 63,3
Odsadzenie felgi [mm] 42
Kolor Titan
Felga dedykowana na zimę Tak
Rodzaj Aluminiowa
Stan Nowy
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
555.33 
zł
527.57
428.92 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300zł

ITWHEELS
Felga aluminiowa osobowa ITW4550204

Zastosowanie Osobowa
Producent ITWHEELS
Szerokość [cal] 5.5
Średnica [cal] 14
Rozmiar 5,5x14
Rozstaw śrub [mm] 4x100
Średnica otworu centrującego [mm] 63,3
Odsadzenie felgi [mm] 42
Kolor Titan
Felga dedykowana na zimę Tak
Rodzaj Aluminiowa
Stan Nowy
Do koszyka
(0)
0 szt.
Cena katalogowa  
494.41 
zł
469.69
381.86 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300zł

JAPAN RACING
Felga koła tuningowa JR319855H4267W

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 375.93 
zł
1 375.93
1 118.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300zł

JAPAN RACING
Felga koła tuningowa JR319855H4267BZ

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 375.93 
zł
1 375.93
1 118.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300zł

JAPAN RACING
Felga koła tuningowa JR319855H4267BF

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 375.93 
zł
1 375.93
1 118.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300zł
Bestseller

SHELL
Olej silnikowy 5W30 5l Helix

5W30 5l

API SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
6 szt.
Cena katalogowa  
360.18 
zł
345.78
281.12 zł
(69.16 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION

5W30 5l

ACEA C3 C4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
257.65 
zł
249.92
203.19 zł
(49.98 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

JAPAN RACING
Felga koła tuningowa JR319855H4267GM

ZAMÓW
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
1 375.93 
zł
1 375.93
1 118.64 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300zł
Bestseller

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l Special TEC F

5W30 5l

ACEA A5 B5
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
413.76 
zł
355.84
289.30 zł
(71.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
266.80 
zł
258.79
210.40 zł
(51.76 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

SHELL
Olej silnikowy 5W30 4l Helix

5W30 4l

ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
229.21 
zł
220.05
178.90 zł
(55.01 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

QUICK BRAKE
Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego QB114-0057

Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
System hamulcowy ATE
Średnica tłoczka [mm] 42
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
23.91 
zł
22.72
18.47 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 5l Cleansynto

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
327.20 
zł
276.49
224.79 zł
(55.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l SYNPOWER

5W30 4l

API SL
ACEA A3 B4
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
235.86 
zł
196.95
160.12 zł
(49.24 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

REINZ
Uszczelniacz wału korbowego 81-53277-00

Miejsce zabudowy Przód
Średnica wewnętrzna [mm] 42.5
Średnica zewnętrzna [mm] 54.5
Grubość [mm] 6
Materiał MVQ (silikon-kauczuk)
Rodzaj uszczelnienia A SL
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
44.19 
zł
41.98
34.13 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL195730

Średnica wewnętrzna [mm] 42.5
Średnica zewnętrzna [mm] 54.5
Grubość [mm] 6
Materiał FPM
Do koszyka
(0)
>9 szt.
Cena katalogowa  
46.97 
zł
44.62
36.28 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł

MOTUL
Olej silnikowy 5W30 5l 8100

5W30 5l

Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
411.13 
zł
324.79
264.06 zł
(64.96 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

RAVENOL
Olej silnikowy 5W30 4l Cleansynto

5W30 4l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
268.87 
zł
227.19
184.71 zł
(56.80 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4l EDGE

5W30 4l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
5.0
(1)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
288.41 
zł
256.39
208.45 zł
(64.10 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W40 4l TopTec 4100

5W40 4l

API CF SN
ACEA A3 B4 C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
356.71 
zł
306.77
249.41 zł
(76.69 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 1l CLASSIC

5W30 1l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
0 szt.
Cena katalogowa  
60.33 
zł
57.92
47.09 zł
( zł/)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

VALVOLINE
Olej silnikowy 5W30 4l MAXLIFE

5W30 4l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
228.82 
zł
191.07
155.34 zł
(47.77 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

LIQUI MOLY
Olej silnikowy 5W30 5l TopTec 4600

5W30 5l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
410.56 
zł
353.08
287.06 zł
(70.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ELF
Olej silnikowy 5W30 5l EVOLUTION

5W30 5l

API SP
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
297.03 
zł
288.13
234.25 zł
(57.63 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W30 4l CLASSIC

5W30 4l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
226.39 
zł
217.34
176.70 zł
(54.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK

CASTROL
Olej silnikowy 5W30 4x4l EDGE

5W30 4l

API CF SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
1 132.88 
zł
1 007.12
818.80 zł
(62.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł

ORLEN
Olej silnikowy 5W40 4l MaxExpert

5W40 4l

API CF SM SN
ACEA C3
Przeznaczenie Osobowe
Do koszyka
(0)
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Oficjalny dystrybutor
Gwarancja jakości Inter Cars
Planowane doręczenie w piątek
>9 szt.
Cena katalogowa  
197.07 
zł
189.19
153.81 zł
(47.30 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:  zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 3 następna