2 211 191 - numer oryginalny BMW
Cena katalogowa  
657.63
zł 585.30
475.85 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BREMBO
Klocki hamulcowe kpl. P 24 211
Miejsce zabudowy Przód
Linia Prime line
Typ Low-Met
Szerokość [mm] 155
Szerokość 2 [mm] 156
Wysokość [mm] 67
Wysokość 2 [mm] 72
Grubość [mm] 20
System hamulcowy TEVES
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
330.34
zł 264.28
214.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC CONC 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Norma RENAULT Glaceol RX type D MAN 324 NF JOHN DEERE GM SATURN BMW 83 19 2 211 191 MB 326.0 MB 325.0 FORD AF Plus GM 1825M Porsche DAF ASDM D 3306 FORD ESE-M978B4H-A ASTM D4985 BMW 81 22 9 407 454 GM 93740141 NATO S-759 SAE J1034 GM 93740140 ASTM D4340 GM-OPEL QL 130100 GM 1899M MB A000989082510 HONDA OL999-9011 VW TL 774-C
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
64.78
zł 60.90
49.51 zł
(40.60 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC READY 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
451.21
zł 444.45
361.34 zł
(22.22 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC READY 1,5L
Nazwa Płyn do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Norma RENAULT Glaceol RX type D MAN 324 NF JOHN DEERE DTFR 29C100 DTFR 29D100 GM SATURN BMW 83 19 2 211 191 MB 326.0 MB 325.0 FORD AF Plus GM 1825M Porsche DAF ASDM D 3306 FORD ESE-M978B4H-A ASTM D4985 BMW 81 22 9 407 454 GM 93740141 NATO S-759 SAE J1034 GM 93740140 ASTM D4340 GM-OPEL QL 130100 GM 1899M MB A000989082510 HONDA OL999-9011 VW TL 774-C
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
51.60
zł 48.50
39.43 zł
(32.33 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
596.39
zł 587.45
477.60 zł
(29.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
RAVENOL
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC READY 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
135.56
zł 127.43
103.60 zł
(25.49 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC CONC 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
178.78
zł 168.05
136.63 zł
(33.61 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski RAV HTC PROT CONC 20L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
593.67
zł 587.73
477.83 zł
(29.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
90.34
zł 81.94
66.62 zł
(16.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
24.87
zł 22.56
18.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) x 12szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
220.65
zł 200.13
162.71 zł
(16.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
CARTECHNIC
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski CART999 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
76.14
zł 64.72
52.62 zł
(12.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
298.83
zł 271.04
220.36 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
54.08
zł 49.05
39.88 zł
(9.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATE
Śruba odpowietrznika 03.3518-1900.2
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1
Długość [mm] 38 21
Rozmiar klucza [mm] 11
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
20.87
zł 19.83
16.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
685.07
zł 607.04
493.53 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Silentblock wahacza 014 033 0053/HD
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Z przodu
Miejsce zabudowy 2 Dół
Średnica zewnętrzna [mm] 60
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Wysokość [mm] 97
Cena katalogowa  
96.42
zł 91.60
74.47 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Pompa cieczy chłodzącej VKPC 88865
Uszczelka Z uszczelką
Liczba zębów [szt.] 8
Tryb pracy Mechaniczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
397.44
zł 337.82
274.65 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SIL
Pompa cieczy chłodzącej PA1386
Uszczelka Z uszczelką
Średnica koła pasowego [mm] 92.3
Liczba zębów [szt.] 8
Tryb pracy Mechaniczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
363.72
zł 323.71
263.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HEPU
Pompa cieczy chłodzącej HEPP1522
Uszczelka Z uszczelką
Liczba zębów [szt.] 8
Tryb pracy Mechaniczny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
538.21
zł 468.25
380.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MEYLE
Łącznik/wspornik stabilizatora 016 060 0047
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa
Wymiar gwintu [mm] M10
Skok gwintu [mm] 1.5
Długość [mm] 233
Materiał Stal
Cena katalogowa  
106.69
zł 92.82
75.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTUL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT ULTRA 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
79.08
zł 56.30
45.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski FE01089
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
66.40
zł 58.76
47.77 zł
(39.17 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Żółty fluorescencyjny
Norma JIS K 2234 MAN 324 NF CHRYSLER MS 7170 ÖNORM V5123 UNE 25-361 ASTM D1384 CUNA NC 956-16 AFNOR NF R 15-601 FORD WSS-M97B51-A ASTM D6210 Type 1-FF ASTM D3306 Type 1 ASTM D2809 FIAT PARAFLU 11 ASTM D4985 IVECO 18-1830 FIAT 9.55523 SAE J1034 ASTM D4340 BS 6580 VW TL 774-C
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
55.24
zł 51.93
42.22 zł
(34.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
CARTECHNIC
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski CART999 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Niebieski
Norma JIS K 2234 AFNOR NF R 15-601 TYPE 1 UNE 26-361 ÖNORM V5123 AS 2108 CUNA NC 956-16 ASTM D3306 ASTM D4985 SAE J1034 BS 6580
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
34.19
zł 29.06
23.63 zł
(19.37 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty FE02374
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Żółty
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
71.22
zł 63.03
51.24 zł
(42.02 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) FE22268
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
210.49
zł 186.28
151.45 zł
(37.26 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Zielony/Żółty FE88541
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
200.16
zł 177.14
144.02 zł
(35.43 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G12+/G30) Czerwony/Różowy KTT G12+ 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie jutro (piątek)
Cena katalogowa  
27.52
zł 24.96
20.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 2
następna