2 211 358 - numer oryginalny BMW
Cena katalogowa  
303.91
zł 276.55
224.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
844.95
zł 792.14
644.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
339.49
zł 318.27
258.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
155.28
zł 141.30
114.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
116.05
zł 102.83
83.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HELLA
Pompa wysokiego ciśnienia 8TH358 345-211
Informacja od producenta Pompa testowana przez producenta. Możliwe ślady po śrubach montażowych
Cena katalogowa  
1 042.44
zł 927.76
754.28 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
453.45
zł 425.11
345.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HELLA
Pompa podciśnieniowa układu hamulcowego 8TM358 400-381
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
586.69
zł 529.90
430.81 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
171.11
zł 155.71
126.59 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
155.28
zł 141.30
114.88 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 1L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
24.87
zł 22.56
18.34 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Bestseller
CARTECHNIC
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski CART999 5L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
76.14
zł 64.72
52.62 zł
(12.94 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
90.34
zł 81.94
66.62 zł
(16.39 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 12 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) x 12szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
220.65
zł 200.13
162.71 zł
(16.68 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZESTAW 4 SZTUK
THERMOTEC COOLANTS
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L CONC SET
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
298.83
zł 271.04
220.36 zł
(13.55 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Tarcza hamulcowa 1 szt. FE26406
Średnica zewnętrzna [mm] 350
Grubość [mm] 32
Wysokość całkowita [mm] 64.5
Liczba otworów mocujących [szt.] 1 5
Typ tarczy Wentylowana wewnętrznie Perforowana
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 67
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
527.61
zł 448.47
364.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
24.93
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Bestseller
THERMOTEC COOLANTS
Płyn do chłodnic (G11/G48) Niebieski KTT G11 5L RTU
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
54.08
zł 49.05
39.88 zł
(9.81 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
472.39
zł 401.53
326.45 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TRW
Tarcza hamulcowa 1 szt. DF6242S
Średnica zewnętrzna [mm] 350
Grubość [mm] 32
Wysokość całkowita [mm] 64.6
Liczba otworów mocujących [szt.] 5
Typ tarczy Perforowana Wentylowana
Miejsce zabudowy Przód
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica otworu centrującego [mm] 67
Jednostka sprzedaży 1 szt.
Kolor Czarny
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
585.50
zł 380.57
309.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
Cena katalogowa  
155.16
zł 147.40
119.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SASIC
Wspornik zawieszenia silnika SAS9002498
Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Góra
Cena katalogowa  
215.30
zł 204.54
166.29 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Podpora wału napędowego FE30936
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Z łożyskiem Tak
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
378.54
zł 345.69
281.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Silentblock zawieszenia osi 014 035 0105
Miejsce zabudowy Z tyłu
Miejsce zabudowy 2 Zewnątrz
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica zewnętrzna [mm] 102
Wysokość [mm] 100
Cena katalogowa  
183.53
zł 174.35
141.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Zestaw naprawczy zawieszenia osi 014 753 0001
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica [mm] 58
Miejsce zabudowy Z przodu
Cena katalogowa  
451.74
zł 429.16
348.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
420.23
zł 357.19
290.40 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Silentblock zawieszenia osi 014 035 0103
Miejsce zabudowy Z przodu
Miejsce zabudowy 2 Wewnątrz
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica zewnętrzna [mm] 66
Średnica wewnętrzna [mm] 13
Wysokość [mm] 48
Cena katalogowa  
88.98
zł 84.53
68.72 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Silentblock zawieszenia osi 014 035 0102
Miejsce zabudowy Z tyłu
Miejsce zabudowy 2 Środek
Strona zabudowy Prawa Lewa
Średnica zewnętrzna [mm] 66
Średnica wewnętrzna [mm] 14
Wysokość [mm] 55
Cena katalogowa  
99.52
zł 94.54
76.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOTUL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Niebieski A-C EXPERT ULTRA 1L
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
79.08
zł 56.30
45.77 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
RAVENOL
Koncentrat do chłodnic (G11/G48) Żółty fluorescencyjny RAV TTC C11 CONC 1,5L
Nazwa Koncentrat do chłodnic
Typ płynu G11/G48
Pojemność [l] 1.5
Kolor Żółty fluorescencyjny
Norma JIS K 2234 MAN 324 NF CHRYSLER MS 7170 ÖNORM V5123 UNE 25-361 ASTM D1384 CUNA NC 956-16 AFNOR NF R 15-601 FORD WSS-M97B51-A ASTM D6210 Type 1-FF ASTM D3306 Type 1 ASTM D2809 FIAT PARAFLU 11 ASTM D4985 IVECO 18-1830 FIAT 9.55523 SAE J1034 ASTM D4340 BS 6580 VW TL 774-C
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
55.24
zł 51.93
42.22 zł
(34.62 zł/L)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 2
następna