21004 - numer oryginalny CASE
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x32x10mm 6201-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 32
Szerokość [mm] 10
Cena katalogowa  
111.62
zł 91.54
74.42 zł
(9.15 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
PETERS
Siłownik hamulcowy 076.426-00
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Skok [mm] 57
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Rodzaj hamulca tarczowy
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
132.48
zł 119.24
96.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 35x62x14mm 6007-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 35
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
288.59
zł 236.65
192.40 zł
(23.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 40x68x15mm 6008-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 40
Średnica zewnętrzna [mm] 68
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
363.28
zł 297.89
242.19 zł
(29.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x55x13mm 6006-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 55
Szerokość [mm] 13
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x52x15mm 6304-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
233.39
zł 191.39
155.60 zł
(19.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x40x12mm 6203-2Z-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
121.83
zł 121.83
99.05 zł
(6.09 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
184.68
zł 151.44
123.12 zł
(15.14 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
248.62
zł 203.87
165.75 zł
(20.39 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x40x12mm 6203-2Z-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
7.12
zł 7.12
5.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 17x40x12mm 6203-2Z-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
29.96
zł 24.87
20.22 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 10x26x8mm 6000-2Z /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 10
Średnica zewnętrzna [mm] 26
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
107.56
zł 88.20
71.71 zł
(8.82 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 15x35x11mm 6202-2Z-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 15
Średnica zewnętrzna [mm] 35
Szerokość [mm] 11
Cena katalogowa  
119.95
zł 98.36
79.97 zł
(9.84 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 17x40x12mm 6203-2Z-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 40
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
156.12
zł 129.58
105.35 zł
(12.96 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 45x75x16mm 6009-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 45
Średnica zewnętrzna [mm] 75
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
471.66
zł 386.76
314.44 zł
(38.68 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
HALDEX
Siłownik hamulcowy (membranowy) 1241600101
Miejsce zabudowy Tył
Strona zabudowy Prawa Lewa
Skok [mm] 57
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Rodzaj hamulca tarczowy
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
145.58
zł 131.02
106.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OE FIAT
Pompa cieczy chłodzącej 46351365
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
653.11
zł 653.11
530.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DONALDSON OFF
Filtr powietrza P181035
Wysokość [mm] 254
Średnica zewnętrzna [mm] 234
Kształt okrągły
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
310.12
zł 268.25
218.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Uszczelniacz wału korbowego EL545800
Średnica wewnętrzna [mm] 150
Średnica zewnętrzna [mm] 180
Grubość [mm] 15
Materiał PTFE
Cena katalogowa  
183.95
zł 161.87
131.60 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Wahacz/Drążek reakcyjny FE33365
Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Cena katalogowa  
316.22
zł 252.97
205.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
STARDAX
Alternator STX100041R
Prąd ładowania [A] 90
Liczba rowków [szt.] 6
Średnica [mm] 56
Stan Profesjonalnie regenerowany
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
643.78
zł 563.82
458.39 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub pojutrze rano
Cena katalogowa  
113.00
zł 113.00
91.87 zł
(11.30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOOG
Silentblock wahacza VO-SB-10844
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Z tyłu
Miejsce zabudowy 2 Dół Wewnątrz
Średnica zewnętrzna [mm] 70
Średnica wewnętrzna [mm] 13
Wysokość [mm] 50
Cena katalogowa  
50.84
zł 48.29
39.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Cena katalogowa  
624.08
zł 561.67
456.64 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MOOG
Wahacz/Drążek reakcyjny VO-TC-4001P
Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Góra
Wymiar stożka [mm] 16
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Cena katalogowa  
130.71
zł 104.57
85.02 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FEBI
Wahacz/Drążek reakcyjny FE31277
Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Cena katalogowa  
426.86
zł 341.48
277.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Wahacz/Drążek reakcyjny 116 050 0208
Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Góra
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Cena katalogowa  
144.46
zł 115.57
93.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Wahacz/Drążek reakcyjny 116 050 0210
Strona zabudowy Prawa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Wymiar gwintu [mm] M12
Skok gwintu [mm] 1.5
Cena katalogowa  
325.63
zł 260.50
211.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Wahacz/Drążek reakcyjny 116 050 0048/HD
Strona zabudowy Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Cena katalogowa  
626.01
zł 500.81
407.16 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
MEYLE
Wahacz/Drążek reakcyjny 116 050 8228/HD
Strona zabudowy Prawa Lewa
Miejsce zabudowy Przód
Miejsce zabudowy 2 Dół
Wymiar stożka [mm] 24.7
Cena katalogowa  
402.09
zł 321.67
261.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
poprzednia
2 z 8
następna