211445502 - numer oryginalny HITACHI
ZVL
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
135.95
zł 135.95
110.53 zł
(6.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
35.95
zł 29.84
24.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
165.41
zł 135.63
110.27 zł
(13.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6004-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
33.54
zł 28.44
23.12 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
12.79
zł 11.24
9.14 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /NKE/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Cena katalogowa  
98.61
zł 86.68
70.47 zł
(8.67 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
248.46
zł 206.22
167.66 zł
(20.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
19.57
zł 16.05
13.05 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
9.04
zł 7.95
6.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
158.92
zł 158.92
129.20 zł
(7.95 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
301.17
zł 249.97
203.23 zł
(25.00 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
15.09
zł 15.09
12.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
24.86
zł 20.38
16.57 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Gwarancja jakości Inter Cars
Bezpieczne zakupy
Bezpieczne zakupy
Ekspresowa wysyłka
Cena katalogowa  
40.57
zł 33.67
27.37 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Polecamy montaż w warsztacie
ZVL
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz jutro lub w poniedziałek
Cena katalogowa  
10.59
zł 10.59
8.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6303-2RS-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
32.51
zł 27.56
22.41 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 17x47x14mm 6303-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 17
Średnica zewnętrzna [mm] 47
Szerokość [mm] 14
Cena katalogowa  
200.92
zł 164.76
133.95 zł
(16.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł