DACIA SANDERO (BS_) 1.6 (BS0D, BS0B, BS0F, BS0H)
Filtry
Cena
Producent
222 58 X - numer oryginalny MASSEY FERGUSON
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
209.25
zł 171.58
139.50 zł
(17.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
15.78
zł 15.78
12.83 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
43.98
zł 36.51
29.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
25.89
zł 21.23
17.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NSK
Łożysko 6205DDU /NSK/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
19.22
zł 19.22
15.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /ZVL/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
64.69
zł 64.69
52.59 zł
(6.47 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
164.20
zł 164.20
133.50 zł
(8.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
264.27
zł 219.35
178.33 zł
(21.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
PFI
Łożysko kulkowe zwykłe 25x52x15mm PFI 6205-2RS /PFI/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
24.82
zł 24.82
20.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6205-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
33.80
zł 28.66
23.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
9.95
zł 9.95
8.09 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
18.92
zł 15.51
12.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
248.46
zł 206.22
167.66 zł
(20.62 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
13.21
zł 11.61
9.44 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
165.41
zł 135.63
110.27 zł
(13.56 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
9.04
zł 7.95
6.46 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6004-2RS-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
27.20
zł 23.06
18.75 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Cena katalogowa  
35.95
zł 29.84
24.26 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 20x42x12mm 6004-2RS-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 20
Średnica zewnętrzna [mm] 42
Szerokość [mm] 12
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
135.95
zł 135.95
110.53 zł
(6.80 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /ZVL/ SET 20
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
164.20
zł 164.20
133.50 zł
(8.21 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6205-2RS-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
33.80
zł 28.66
23.30 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
9.95
zł 8.75
7.11 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
209.25
zł 171.58
139.50 zł
(17.16 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
16.75
zł 14.72
11.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NSK
Łożysko 6205DDUC3 /NSK/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
19.22
zł 19.22
15.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
42.91
zł 35.62
28.96 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
276.14
zł 229.20
186.34 zł
(22.92 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 25x52x15mm 6205-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 25
Średnica zewnętrzna [mm] 52
Szerokość [mm] 15
Cena katalogowa  
26.44
zł 21.68
17.63 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FLEETGUARD
Filtr oleju LF3826
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 61
Średnica wewnętrzna [mm] 62
Oferta Ciężarowe
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
40.77
zł 36.70
29.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DONALDSON OFF
Filtr powietrza P181045
Wysokość [mm] 254
Średnica zewnętrzna [mm] 202
Kształt okrągły
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz dzisiaj lub jutro rano
Cena katalogowa  
214.82
zł 185.82
151.07 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
1 z 2
następna