235830 - numer oryginalny CNH
REINZ
Uszczelka głowicy cylindrów 61-34140-10
Grubość [mm] 1.2
Średnica [mm] 83.5
Długość [mm] 378
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
247.14
zł 210.07
170.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
29.27
zł 24.01
19.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
113.00
zł 113.00
91.87 zł
(11.30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
15.09
zł 15.09
12.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6206-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
45.87
zł 38.89
31.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
279.06
zł 228.83
186.04 zł
(22.88 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ELRING
Uszczelka głowicy cylindrów EL235831
Grubość [mm] 1.2
Średnica [mm] 83.5
Długość [mm] 378
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Cena katalogowa  
264.95
zł 235.80
191.71 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
407.87
zł 338.53
275.23 zł
(33.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
53.36
zł 44.29
36.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
280.07
zł 229.65
186.71 zł
(22.97 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 12x28x8mm 6001-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 12
Średnica zewnętrzna [mm] 28
Szerokość [mm] 8
Cena katalogowa  
129.29
zł 106.01
86.19 zł
(10.60 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
SKF
Łożysko przemysłowe 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
407.87
zł 338.53
275.23 zł
(33.85 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SKF
Łożysko przemysłowe 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
60.68
zł 50.36
40.94 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
113.00
zł 113.00
91.87 zł
(11.30 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TIMKEN
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
29.27
zł 24.01
19.52 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Doręczenie za 3-5 dni roboczych
Cena katalogowa  
15.09
zł 15.09
12.27 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
22.36
zł 22.36
18.18 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6206-2RS-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
45.87
zł 38.89
31.62 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS-C3 /NKE/10SZT
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
169.44
zł 169.44
137.76 zł
(16.94 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x62x16mm 6206-2RS /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 62
Szerokość [mm] 16
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz nawet za 15 min
Cena katalogowa  
21.19
zł 21.19
17.23 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATHENA
Łożysko główne wału korbowego MS300620160M3 (6206/2RS1 C3 - SKF) pasuje do BETA; KAWASAKI; YAMAHA
Nazwa Łożysko główne wału korbowego
Średnica wewnętrzna [mm] 62
Średnica zewnętrzna [mm] 30
Szerokość [mm] 16
Cena katalogowa  
86.95
zł 86.95
70.69 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ABE
Klocki hamulcowe kpl. C1M017ABE
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 109.8
Wysokość [mm] 74.8
Grubość [mm] 20
System hamulcowy TRW
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
96.84
zł 77.47
62.98 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DELPHI
Filtr paliwa DEL HDF496
Typ filtra przykręcany
Długość [mm] 157
Wysokość [mm] 154
Wymiar gwintu [mm] M16
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
47.72
zł 41.52
33.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
MANN-FILTER
Filtr oleju W 8017
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 87
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
49.66
zł 47.17
38.35 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
HERTH+BUSS JAKOPARTS
Filtr oleju J1317003
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 78
Średnica wewnętrzna [mm] 64
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
24.34
zł 24.34
19.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FILTRON
Filtr oleju OP 617/1
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 83
Średnica wewnętrzna [mm] 63
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
42.31
zł 40.20
32.68 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Filtr oleju F 026 407 124
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 80
Wysokość 2 [mm] 78.5
Średnica wewnętrzna [mm] 56
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
29.68
zł 27.31
22.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
KNECHT
Filtr oleju OC1673
Typ filtra przykręcany
Wysokość [mm] 82.5
Wymiar gwintu [mm] M20
Skok gwintu [mm] 1.5
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
38.25
zł 36.35
29.55 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Klocki hamulcowe kpl. GDB1094
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 109.8
Wysokość [mm] 74.8
Grubość [mm] 20
System hamulcowy TRW
Czy przygotowany dla styku zużycia Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
223.68
zł 145.39
118.20 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
DELPHI
Klocki hamulcowe kpl. LP0881
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 109
Szerokość 2 [mm] 110.1
Wysokość [mm] 74.7
Wysokość 2 [mm] 74.7
Grubość [mm] 19
System hamulcowy TRW
Czy przygotowany dla styku zużycia Tak
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie w poniedziałek
Cena katalogowa  
206.80
zł 175.78
142.91 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
1 z 2
następna