238322 - numer oryginalny CLAAS
ZVL
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
174.80
zł 174.80
142.11 zł
(17.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TIMKEN
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /TIMKEN/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
37.01
zł 30.34
24.67 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
23.33
zł 23.33
18.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
590.87
zł 490.43
398.72 zł
(49.04 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
392.91
zł 322.19
261.94 zł
(32.22 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
FAG
Łożysko 6306-2RS-C3 /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
55.82
zł 47.33
38.48 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
OSTATNIE SZTUKI
NKE
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /NKE/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
30.55
zł 30.55
24.84 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS-C3 /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
90.04
zł 74.73
60.76 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ABE
Klocki hamulcowe kpl. C1X033ABE
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 155
Szerokość 2 [mm] 156
Wysokość [mm] 70
Wysokość 2 [mm] 76
Grubość [mm] 20
System hamulcowy TEVES
Czy przygotowany dla styku zużycia Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
104.23
zł 83.38
67.79 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BREMBO
Klocki hamulcowe kpl. P 59 045
Miejsce zabudowy Przód
Linia Prime line
Typ Low-Met
Szerokość [mm] 155
Szerokość 2 [mm] 156
Wysokość [mm] 70
Wysokość 2 [mm] 76
Grubość [mm] 20
System hamulcowy TEVES
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
242.64
zł 194.12
157.82 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Klocki hamulcowe kpl. GDB1350
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 155.4
Szerokość 2 [mm] 155.4
Wysokość [mm] 78.5
Wysokość 2 [mm] 71.5
Grubość [mm] 19.2
System hamulcowy ATE
Czy przygotowany dla styku zużycia Tak
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
172.99
zł 112.45
91.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ABE
Klocki hamulcowe kpl. C1X018ABE
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 156.4
Szerokość 2 [mm] 155.3
Wysokość [mm] 78.5
Wysokość 2 [mm] 71.3
Grubość [mm] 19.2
System hamulcowy ATE
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
88.01
zł 70.41
57.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FERODO
Klocki hamulcowe kpl. FDB1640
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 155.1
Szerokość 2 [mm] 156.3
Wysokość [mm] 70.1 76
Wysokość 2 [mm] 76
Grubość [mm] 20.4
System hamulcowy ATE
Dla średnicy tarczy ham. [mm] 308 280
Materiał Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
182.19
zł 156.68
127.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEXTAR
Klocki hamulcowe kpl. 2383201
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 156.3
Szerokość 2 [mm] 155.1
Wysokość [mm] 76
Wysokość 2 [mm] 69.6
Grubość [mm] 19.6
System hamulcowy TEVES
Materiał Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
212.90
zł 183.10
148.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FEBI
Klocki hamulcowe kpl. FE16491
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 156.4
Wysokość [mm] 76 70.6
Wysokość 2 [mm] 70.6
Grubość [mm] 20.3
System hamulcowy ATE
Dla średnicy tarczy ham. [mm] 308 280
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
149.06
zł 126.70
103.01 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BOSCH
Klocki hamulcowe kpl. 0 986 424 707
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 155.4
Szerokość 2 [mm] 156.4
Wysokość [mm] 69.7
Wysokość 2 [mm] 76
Grubość [mm] 19.3
System hamulcowy ATE
Materiał Low-Metallic
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
184.67
zł 138.51
112.61 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SKF
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
95.03
zł 78.88
64.13 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ATE
Klocki hamulcowe kpl. 13.0460-7179.2
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 155.1
Szerokość 2 [mm] 156.3
Wysokość [mm] 69.7
Wysokość 2 [mm] 76
Grubość [mm] 20.5
System hamulcowy ATE
Materiał Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
318.78
zł 274.15
222.89 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
BREMBO
Klocki hamulcowe kpl. P 59 089
Miejsce zabudowy Przód
Linia Prime line
Typ Low-Met
Szerokość [mm] 155
Szerokość 2 [mm] 157
Wysokość [mm] 70
Wysokość 2 [mm] 76
Grubość [mm] 20
System hamulcowy TEVES
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
267.89
zł 214.32
174.24 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
SKF
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /SKF/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
611.92
zł 507.90
412.93 zł
(50.79 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
NOWOŚĆ
TIMKEN
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /TIMKEN/10PC
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
393.72
zł 322.85
262.48 zł
(32.29 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
BREMBO
Klocki hamulcowe kpl. Xtra P 59 045X Przód
Mieszanka Xtra
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 155
Wysokość [mm] 70
Grubość [mm] 20
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
304.28
zł 304.28
247.38 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
ATE
Klocki hamulcowe kpl. 13.0470-7179.2
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 156.3
Szerokość 2 [mm] 156.3
Wysokość [mm] 69.7
Wysokość 2 [mm] 76
Grubość [mm] 20.5
System hamulcowy ATE
Materiał Ceramic Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
436.12
zł 375.06
304.93 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TEXTAR
Klocki hamulcowe kpl. 2383204
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 155.4
Szerokość 2 [mm] 155.3
Wysokość [mm] 76
Wysokość 2 [mm] 69.6
Grubość [mm] 20.6
System hamulcowy TEVES
Dla średnicy tarczy ham. [mm] 308
Materiał Low-Metallic
Certyfikat EUR1 Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
257.30
zł 221.28
179.90 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
TRW
Klocki hamulcowe kpl. GDB1668
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 155.4 156.4
Szerokość 2 [mm] 155.4
Wysokość [mm] 76
Wysokość 2 [mm] 70.7
Grubość [mm] 19.5
System hamulcowy ATE
Czy przygotowany dla styku zużycia Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Planowane doręczenie we wtorek
Cena katalogowa  
185.35
zł 120.48
97.95 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł
FAG
Łożysko 6306-2RS /FAG/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
66.97
zł 56.79
46.17 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /ZVL/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
23.33
zł 23.33
18.97 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
SKF
Łożysko przemysłowe 30x72x19mm 6306-2Z /SKF/
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Cena katalogowa  
76.09
zł 76.09
61.86 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
ZVL
Łożysko 30x72x19mm 6306-2RS /ZVL/ SET 10
Rodzaj łożyskowania kulkowe zwykłe
Średnica wewnętrzna [mm] 30
Średnica zewnętrzna [mm] 72
Szerokość [mm] 19
Darmowy odbiór osobisty w ponad 250 sklepach Inter Cars w całej Polsce
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Sprawdź cenę po zalogowaniu
Odbierz w poniedziałek
Cena katalogowa  
174.80
zł 174.80
142.11 zł
(17.48 zł/szt)
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
TRW
Klocki hamulcowe kpl. GDB1668DTE
Miejsce zabudowy Przód
Szerokość [mm] 155.4 156.4
Szerokość 2 [mm] 155.4
Wysokość [mm] 76
Wysokość 2 [mm] 70.7
Grubość [mm] 19.5
System hamulcowy ATE
Czy przygotowany dla styku zużycia Tak
Darmowy odbiór nawet w 15 minut w jednym z 250 sklepów Inter Cars
Cena katalogowa  
231.66
zł 150.58
122.42 zł
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
zł
Darmowa dostawa od 300 zł